Hyperpůjčka

Hyperpůjčka je nebankovním finančním produktem, který je poskytován v částce od 4 000 do 250 000 Kč. Doba splatnosti je 12 až 84 měsíců. Sami si zvolíte výši půjčky a dobu splatnosti. Peníze získáte na cokoliv dokonce bez ručitele či zástavy. Nemusíte nikam chodit, vše vyřídíte z pohodlí domova. Hyperpůjčka je opravdu rychlá. Vyplnění žádosti Vám zabere nejvíc 5 minut a peníze můžete mít na účtu už do 24 hodin. Hyperpůjčka je určená lidem se stálým příjmem pocházejícím ze zaměstnání, samostatné výdělečné činnosti či z důchodu. 

Dnes si požádalo o půjčku již 87 klientů. Neváhejte a přidejte se k nim i Vy!

Chci si půjčit

Časté otázky

Kolik si mohu půjčit?

Půjčka je poskytována ve výši 4 000 až 250 000 Kč.

Na jaké účely je půjčka určená?

Půjčka je neúčelová. Její využití je jen na Vás.

Je nutné mít ručitele či ručit majetkem?

Ani u vyšších částek nepotřebujete ručitele a neručíte ani majetkem.

Jak mohu o půjčku požádat?

Nejdříve vyplníte nezávazný online formulář. Na jeho základě se Vám ozve pověřená osoba a s ní vyřídíte vše podstatné.

Reprezentativní příklad jednoho z poskytovatelů

Výška úvěru 150 000 Kč, výška měsíční splátky 2 499 Kč, počet splátek 84, doba splatnosti 84 měsíců, pevná úroková sazba 10,24% p.a., RPSN 10,7%, poplatky za sjednání a vedení půjčky: 0 Kč, poplatky za mimořádné splátky: 0 Kč. Celková částka splatná spotřebitelem 209 916 Kč. Pojištění není povinné. Platby na pojistné nejsou v RPSN zahrnuty.


* Údaje mají informativní charakter. Přesné podmínky se žadatel dozví od poskytovatele půjčky, který Vás bude kontaktovat.

1. krok

Žádost o HyperPůjčku zahajte kliknutím na tlačítko „Chci si půjčit“. Ve formuláři nezávazné žádosti zvolte nejdříve výši půjčky (4 000 Kč – 250 000 Kč). Dále vyplňte svoje osobní údaje (jméno, příjmení, mobil a e-mail) a několik informací o Vaší osobě (rodné číslo, ulici, číslo domu, město a PSČ). Nezapomeňte zaškrtnout „Souhlas se zpracováním osobních údajů“ a klikněte na zelené zlatíčko „Odeslat žádost“.

2. krok

Systém po Vás dále bude chtít několik upřesňujících údajů. Zadejte proto svůj čistý měsíční příjem, zvolte zdroj tohoto příjmu (zaměstnanec, podnikatel, důchod) a uveďte, zda jste v exekuci. Pak klikněte na „Odeslat“.

Reference

"Potřeboval jsem si vzít půjčku 100 000 Kč a na peníze jsem docela spěchal. Několik půjček, které bych si mohl sjednat celkem rychle, jsem našel, ale vyžadovaly ručitele nebo ručení majetku a tuto podmínku jsem splnit nemohl. Pak jsem ale objevil Hyperpůjčku. Vše šlo jako po másle a příjemně mě potěšilo, že jsem nemusel předkládat ani různé dokumenty, bez čehož jsem se neobešel, když jsem si kdysi sjednával bankovní půjčku."

Vít, Olomouc, 44 let

Hodnocení: 5/5

Chci si půjčit