Půjčka 40 000 Kč - peníze rychle na účet ihned

Půjčka 40 000 Kč

Jestliže si potřebujete zmodernizovat domácnost pořízením šikovnějších spotřebičů nebo třeba vyměnit okna v dětském pokoji, refinancovat nevýhodnou půjčku či si užít exotickou dovolenou s partnerem nebo jen se svými přáteli, jistě přijde vhod půjčka na 40 000 korun a se vstřícnými podmínkami.

V našem srovnávači si můžete snadno zjistit, u které půjčky si lze nastavit splátky dle svých potřeb, která se může vyřídit coby půjčka hotovostní nebo která z bankovních půjček nabídne nejnižší úroky. Banky jsou přebornice v nízkých cenách půjček a v přísných podmínkách k jejich poskytnutí. Zato nebankovní společnosti tolik nelpí na pravidlech, peníze dodají v cuku-letu, ale za takto dokonalou službu si naúčtují o něco vyšší úroky. Peníze vám poskytnou dokonce i tehdy, když už máte nějaký záznam v registru. Je však nutné, aby vám i na tuhle půjčku bez registru vystačily vaše pravidelné příjmy.

Půjčka na účet ihned a v hodnotě 40 000 korun zajistí možnost mít potřebné peníze na účtu již během několika minut. Schvalovací proces je totiž díky internetu velmi rychlý. Navštívit registry a ověřit si vámi uváděné informace, to je dnes otázka několika vteřin. I díky tomu mohou dnes jak banky, tak nebankovní společnosti nabízet i čtyřicetitisícovou půjčku bez ručení a ručitele.

I tento obnos je možné získat bez doložení příjmu potvrzeného zaměstnavatelem. Poskytovatelům totiž stačí výpisy z účtu nebo kopie posledních alespoň tří výplatních pásek. Takže je více než jasné, že i půjčku na 40 000 korun získáte z pohodlí domova a bez toho, abyste museli objíždět úřady, vaši banku, a hlavně žádat vašeho zaměstnavatele o razítko a doložení vašeho pravidelného příjmu.

Tohle všechno si můžete směle odpustit, stačí jen vyplnit online formulář, dodat kopie dokladů a je to! Peníze budou brzy na cestě k vám, a to jak v hotovosti, tak na vámi vlastněný účet. Hotovost může být dopravena až k vám domů. A na účet dorazí penízky nejpozději následující pracovní den.

Výhody

 • rychlé vyřízení online
 • snadný schvalovací proces
 • vysoká schvalovatelnost
 • není vyžadován ručitel
 • peníze jsou bezúčelové
 • možnost půjčky bez registru
 • lze získat půjčku hotovostní nebo peníze na účet
 • splácet můžete podle vašich možností
 • velká nabídka levnějších bankovních úvěrů

Nevýhody

 • riziko předlužení, když neodhadnete výši splátek
 • vyšší cena některých půjček
 • vyšší částka, vznikne proto závazek na delší období

Jak probíhá žádost?

 1. Vyberte si vhodného poskytovatele prostřednictvím srovnávače půjček
 2. Zadejte částku a preferovanou dobu splácení
 3. Vyplňte formulář s osobními údaji
 4. Půjčka projde schvalovacím procesem a budete kontaktování poskytovatelem
 5. Po schválení jsou peníze odeslány bez prodlení

Časté otázky

Mohu získat 40 000 korun, i když jsem v invalidním důchodu?

Jistěže ano. Důchod je jistou a pravidelnou dávkou, takže většina poskytovatelů jej bere jako pravidelný příjem, na který lze napasovat půjčku i ve výši 40 000 korun. Projděte si nabídku zde ve srovnávači a hned zjistíte, které že společnosti vám své peníze nabídnou.

Když nejsem občanem ČR, ale mám zde trvalý pobyt, mohu získat úvěr na 40 000 Kč?

Ano, můžete. Mnozí poskytovatelé totiž nabízejí své služby cizincům s trvalým pobytem v České republice. Abyste půjčku získali, je nutné doložit potvrzení o trvalém pobytu na území ČR, které přiložíte k vyžadovaným dokumentům (třeba ve formě skenu nebo fotografie pořízené mobilem).

Jak mohu podepsat online půjčku? Musím si jít na poštu vyřídit elektronický podpis?

Nikoliv, certifikovaný elektronický podpis potřebovat nebudete, to by bylo zcela proti logice rychle poskytnuté a pohodlně získané půjčky. Místo elektronického podpisu nebo místo vašeho fyzického podpisu na papíru zde bude sloužit ověřovací kód, někdy též nazývaný jako autorizační kód potvrzení smlouvy. Jde o unikátní kód, kterým podepíšete souhlas se smlouvou o půjčce, a na základě kterého vám budou peníze vyplaceny v hotovosti nebo odeslány na účet.

Co se stane, když nebudu mít dost peněz na naplánovanou splátku?

Půjčka na 40 000 korun už není maličkost, a vědí to i její poskytovatelé. Většina z nich proto počítá s těžkostmi, které mohou komukoliv při splácení úvěru nastat. A nabídnou například odložení splátek nebo jejich snížení a rozložení do delšího časového období. Vy se však musíte poskytovateli včas ozvat a o všem jej informovat. Pokud to neuděláte, oprávněně to může být vnímáno jako záměrná neochota splácet

 

Přečtěte si také: