ČSOB půjčka, kalkulačka online | Hyperfinance.cz

Výhody

  • Bez poplatků za sjednání i vedení
  • Možnost mimořádné splátky a odkladu splácení
  • Předčasné splacení kdykoliv a zdarma
  • Možnost vrácení půjčky do 30 dnů
  • Rychlé vyhodnocení žádosti

ČSOB půjčka

Sjednáním půjčky na cokoliv od ČSOB získáte až 1 200 000 Kč s dobou splácení až 96 měsíců. Navíc si můžete sjednat Flexi balíček, díky němuž si během splácení budete moci zdarma upravovat parametry půjčky tak, jak zrovna potřebujete. Půjčka je pak bez běžných poplatků a Vy neplatíte za poskytnutí ani za správu půjčky. Měsíční splátky si můžete během splácení snižovat i zvyšovat. Splátku můžete odložit až o čtvrt roku a předčasné splacení nebo mimořádné splátky máte s Flexi balíčkem zdarma. Půjčku s Flexi balíčkem můžete dokonce do 30 dnů vrátit v případě, že zjistíte, že vám nevyhovuje.

V online formuláři si zvolíte výši půjčky a dobu splatnosti. Poté stačí vyplnit Vaše jméno, trvalou adresu, rodné číslo a další údaje. Půjčte si na cokoliv! 

Časté otázky

Kolik stojí zvýšení a snížení splátky? Kolik stojí její odklad?

Bez Flexi balíčku 500 Kč. S Flexi balíčkem 0 Kč.

Opravdu můžu půjčku vrátit do 30 dnů bez udání důvodu?

Ano – pokud byl s půjčkou sjednán Flexi balíček.

Jak získám potvrzení o příjmu?

Požádejte o něj svého zaměstnavatele. Doporučujeme využít formulář, který má banka na svém webu.

Reprezentativní příklad

Půjčka ve výši 250 000 Kč se splatností 8 let: pevná úroková sazba 7,77 % p. a., RPSN 8,1 %, měsíční splátka 3 506 Kč, celkem k úhradě 336 576 Kč. Nejedná se o návrh na uzavření smlouvy.


*Údaje mají informativní charakter. Přesné podmínky se žadatel dozví od poskytovatele půjčky, který Vás bude kontaktovat.

O společnosti Československá obchodní banka, a.s.

Československá obchodní banka, a.s.

Československá obchodní banka,  a. s. (ČSOB) byla založena státem v roce 1964 jako banka pro poskytování služeb v oblasti financování zahraničního obchodu. Od roku 2007 je jejím jediným vlastníkem belgická KBC Bank, která patří do skupiny KBC Group.

ČSOB poskytuje své služby fyzickým osobám, malým a středním podnikům i korporátním a institucionálním klientům. V ČR působí pod 3 obchodními značkami – ČSOB (pobočky), Era (finanční centra) a Poštovní spořitelna (obchodní místa České pošty). 

Více informací