Kamali půjčka | Hyperfinance.cz

Výhody

  • Nejvýhodnější rychlá půjčka v Česku
  • Možnost odložení splatnosti
  • Seriozní poskytovatel půjčky (spadá pod Home Credit)
  • Rychlé online schválení do několika minut
  • Přehledné a jednoduché obchodní podmínky
  • Aplikace pro mobilní telefony
  • Libovolné využití
  • Bez ručitele, bez papírů

Kamali půjčka

Unikátní Kamali půjčku, díky níž si můžete půjčit 1 000 - 20 000 Kč vyřídíte jednoduše z pohodlí vašeho domova online prostřednictvím krátkého formuláře. Vyplnění vám nezabere více než pár minut. Obratem vás kontaktuje zástupce společnosti s vyhodnocením žádosti.

Splatnost půjčky činí 1 až 30 dnů s možností opakovaného odkladu splátek. Pokud se ovšem klient dostane do větších problémů, společnost mu poskytne bezplatně balík cenných rad nebo jej dokonce propojí s odborníkem z Poradny při finanční tísni.

Sazka výplata

Pokud potřebujete peníze ihned, můžete využít službu Sazka výplata. Půjčky si jednoduše vyzvednete na některém z více než 4000 SAZKA terminálu po celé České republice, z nichž některé mají otevřeno i non-stop. Tato služba je zpoplatněna jednorázovým poplatkem 249 Kč.

 


Časté otázky

Kolik peněz s Kamali půjčkou získám?

Kamali půjčka vám půjčí od 1 000 do 20 000 Kč na dobu 30 dnů. První půjčka je maximálně ve výši 10 000 Kč.

Pokud jste si u Kamali nikdy dříve nepůjčovali, získat můžete 1 000 až 10 000 Kč. V případě opakovaných žádostí se tato hranice zvyšuje na 20 000 Kč. Pokud potřebujete půjčit větší objem finančních prostředků, je pro vás připraven také klasický úvěr ve výši 10 000 až 200 000 Kč na dobu 12 až 84 měsíců.

Potřebuju odložit splátku. Jak to mám udělat?

Pokud se během splácení půjčky dostanete do potíží, můžete splátku Kamali půjčky odložit o 30 dnů a to dokonce dvakrát během celé doby splácení. Tuto možnost snadno sjednáte online v okamžik vyplňování žádosti o Kamali půjčku.

Za jak dlouho peníze získám?

Peníze jsou v tomto případě poskytnuty opravdu rychle. Vše ovšem záleží na bance, u níž máte veden svůj bankovní účet. Pokud se shoduje s bankovním účtem poskytovatele, peníze obdržíte během několika hodin. V opačném případě si na jejich připsání počkáte jeden až dva pracovní dny.

Jak odložím splatnost půjčky?

Stačí o splatnost požádat online ve své klientské sekci nebo společnost kontaktovat jiným způsobem (například telefonicky nebo e-mailem). Poté stačí zaplatit menší poplatek za odložení splátek a na dalších 30 dnů se nemusíte o nic starat.Reprezentativní příklad

Příklad na první půjčku: 10 000 Kč na dobu splatnosti 30 dní, pevná roční úroková sazba 0 %, RPSN 0 %, výše splátky 10 000 Kč.. Reprezentativní příklad při splacení opakvané půjčky do 30 dnů: výše půjčky 15 000 Kč, základní poplatek 495 Kč, roční úroková sazba 0 %, RPSN 48,4 %, celková cena splatná spotřebitelem 15 495 Kč.


*Údaje mají informativní charakter. Přesné podmínky se žadatel dozví od poskytovatele půjčky, který Vás bude kontaktovat.

O společnosti Home Credit a.s.

Home Credit a.s.

Kamali půjčka je produktem společnosti Home Credit, která na našem trhu působí již od roku 1997 a dnes je jedním z předních poskytovatelů spotřebitelského financování v České republice. Společnost nabízí bohaté portfolio spotřebitelských úvěrů, leasing, ale i zboží na splátky.

Společnost poskytuje bezpečné a ověřené produkty širokému spektru žadatelů. Mezi hlavní přednosti patří rychlé vyřízení žádosti o půjčku, ale i následné poskytnutí peněz na bankovní účet žadatele, přehledné obchodní podmínky i možnost odkladu splátek. Půjčky společnosti jsou u nás řazeny mezi ty nejvýhodnější a pravidelně obsazují první místa v nezávislých hodnoceních a recenzích.

Více informací