Rychlá půjčka před výplatou

Když se stane, že nám pár dní před výplatou přistane doma neočekávaná složenka na doplatek za energie, úřední lejstro s pokutou za překročení rychlosti nebo nám doslouží mrazák, bez kterého se neobejdeme ani jeden den, je nutné sáhnout po půjčce. Někdy pomůže půjčka 1 000 Kč, jindy si musíme vzít třeba i půjčku 10 000 Kč, abychom vzniklou situaci elegantně vyřešili, a díky tomu se vyhnuli nepříjemným následkům.

Půjčky před výplatou mohou být poskytnuty online, kdy je snadno vyřídíte z pohodlí domova, pouze vyplněním a odesláním online formuláře, poté nahráním požadovaných dokladů. Celý proces zabere jen několik málo minut a není potřeba kamkoliv chodit.

V nabídce je i půjčka o víkendu, která pomůže vyřešit nepříjemnou situaci hned, aniž byste museli čekat na pondělní ráno. Navíc můžete ve srovnávači potkat i půjčku před výplatou bez registru, což je úvěr, u kterého poskytovatel buď vůbec s registry nespolupracuje a nebude si vás v nich prověřovat, nebo do registrů sice nahlíží, ale nebere je tolik v potaz.

Komu nevyhovuje online vyřízení úvěru (neomezená data má přece jen málokdo), může o něj požádat přes SMS. Takzvané SMS půjčky jsou perfektní variantou půjček do terénu. Jednoduše je vyřídíte bez nutnosti mít aktivní internetové připojení. A i v tomto případě vám přijde půjčka na účet ihned po jejím schválení – tedy pokud si vyberete variantu bezhotovostní. Kdo raději hotovostní půjčku, může si peníze vyzvednou na předem dohodnutém místě.

Půjčky před výplatou slouží k rychlému zaplnění mezery v rodinných financích. Jde však o formu rychlé půjčky, proto musíte již při jejím vyřizování myslet na fakt, že je nutné ji splatit ihned z následující výplaty. Doba splatnosti totiž nepřekračuje 30 dní. K půjčené částce musíte při splácení započíst i úroky a poplatky. Jedině v případě první půjčky zdarma vracíte pouze to, co jste si půjčili, a nic navíc.

Výhody

  • finanční výpomoc do výplaty
  • rychlé vyřízení půjčky, u některých poskytovatelů i během víkendu
  • první půjčka může být zcela zdarma
  • krátkodobá půjčka, nevzniká delší závazek
  • dostupné i pro žadatele s nižší bonitou
  • možno vyřídit i bez nahlížení do registru
  • možnost prodloužit termín splatnosti
  • lze vyřídit i přes SMS

Nevýhody

  • krátká doba splatnosti
  • někdy vyšší cena půjčky

 

Časté otázky

Vrátit deset tisíc i s poplatky a úrokem z další výplaty, to není úplně snadné. Co se stane, když to nedokážu?

Pokud zjistíte, že nebudete schopni splatit půjčku včas, je nutné o tom neprodleně informovat poskytovatele. A dohodnout si s ním náhradní postup, s největší pravděpodobností v podobě prodloužení splatnosti půjčky. Ve společnostech poskytujících půjčky pracují profesionálové, kteří jsou schopní najít řešení, které bude schůdné jak pro vás, tak i samotného poskytovatele.

Je možné, aby byla půjčka do výplaty pro každého?

Ano, je to možné. Půjčky do výplaty se totiž poskytují třeba už od pěti set korun. A to je částka, kterou si může dovolit opravdu každý.

Když požádám o úvěr přes SMS, tedy jen odešlu SMS zprávu, jak podepíšu smlouvu o půjčce? Elektronický podpis samozřejmě nemám

Elektronický podpis ani potřebovat nebudete. Poskytovatel úvěru vám totiž formou SMS zprávy pošle unikátní autorizační kód, pomocí kterého vy potvrdíte váš souhlas s nabízenou půjčkou. Kód slouží jako elektronický podpis, který má i stejnou hodnotu. Jde o podpis tzv. na dálku.

Půjčka o víkendu funguje tedy i v sobotu nebo v neděli?

Ano, i o víkendu si můžete vyřídit půjčku. A během víkendu se k penězům i dostat. Bezhotovostně to zatím nepůjde, protože banky ještě nespustily plánovaný projekt okamžitých plateb. Půjčka o víkendu je k dispozici v hotovosti, kdy si peníze přeberete přímo vy.