FlexiFin půjčka do 80 000 Kč | Hyperfinance.cz

Výhody

  • Až 80 000 Kč pro nové klienty
  • Naprostá většina dokončených žádostí je ihned schválena
  • Vše online a bez telefonátů
  • Peníze (se službou Presto) odesílány do několika minut od schválení
  • Flexibilní splatnost, nejdéle na 18 měsíců
  • Možnost sjednat doplňkové služby, včetně odkladu splátek nebo informačního servisu
  • Možnost předčasného splacení zdarma

FlexiFin půjčka

FlexiFin půjčka je přesně taková, jak ji její poskytovatel nazývá: flexibilní. A k tomu kompletně online, abyste šetřili papírování i čas. „Nastavte si to podle sebe,“ je hlavní myšlenkou půjčky FlexiFin. Napoprvé si můžete vypůjčit až 80 000 Kč. Částka přitom funguje jako strop. Pokud jste si vypůjčili méně, v případě zájmu bude možné současnou částku půjčky navýšit právě až na 80 000 Kč.

Dalším flexibilním prvkem této rychlé půjčky je její splácení. Stačí, abyste měsíčně zasílali alespoň minimální stanovenou splátku. Ale kdykoliv smíte zaslat částku vyšší, a to bez jakéhokoliv poplatku. Půjčka je úročena pevnou úrokovou sazbou 97% p.a. Každé čerpání (výběr peněz z půjčky) je navíc zpoplatněno sazbou 1,99 % z čerpané částky. Smlouva se typicky sjednává na 18 měsíců, ale splatit ji můžete kdykoliv dříve, bez jakéhokoliv poplatku.

Připlatit si ovšem můžete za rychlejší vyplacení po schválení půjčky: služba Presto (jednorázově 165 Kč), za možnost odložit si splátku z předem vyjmenovaných důvodů: služba Klidné spaní (měsíčně 110 Kč), za upozornění na blížící se splátku úvěru: služba Informační SMS servis (měsíčně 29 Kč). Aby bylo vyřízení půjčky ještě pohodlnější, zapojili ve FlexiFin bankovní identitu a aplikaci Kontomatik. Bankovní identita poslouží k identifikaci vás coby žadatele (namísto OP, využít mohou i cizinci), Kontomatik za vás vyřídí výpis z účtu a ověření vlastnictví účtu. Bez bankovního účtu vedeného na vaše vlastní jméno totiž tuhle půjčku získat nelze.

Časté otázky

Je FlexiFin půjčka opravdu bez poplatku za předčasné splacení?

Ano, mimořádnou splátku úvěru můžete provést kdykoliv, a to zcela zdarma. Půjčka se sice uzavírá na 18 měsíců, ale klidně ji můžete vrátit už během několika dní či týdnů.

Proč mám na FlexiFin poslat korunu, když oni jsou těmi, kdo má půjčit peníze mně?

Korunová platba na účet FlexiFin je jen ověřením, že vámi uvedené číslo účtu v žádosti o půjčku je správné, že jste neudělali v přepisu čísla žádnou chybu. FlexiFin po obdržení ověřovacího poplatku pošle peníze na ten účet, z nějž byl ověřovací poplatek odeslán. Poplatku se ale můžete elegantně vyhnout: stačí poslat výpisy z účtu za poslední 3 měsíce, nebo využít službu Kontomatik.

Je vyžadováno nějaké ručení nebo zástava?

Nikoliv, FlexiFin půjčka je jak bez ručení a ručitele, tak i bez zástavy.

Co znamená u půjčky deklarovaná služba Kontomatik?

Jde vlastně o povolení nahlédnout do bankovnictví žadatele. Tento krok vaši kybernetickou bezpečnost nijak neohrozí, jen vám ušetří práci s generováním výpisů za poslední 3 měsíce. Vy udělíte FlexiFinu povolení, aby mohl (jednorázově) nahlédnout do vašeho online bankovnictví. Jedná se o službu otevřeného bankovnictví. FlexiFin do vašeho účtu pouze nahlédne, žádné příkazy nebude moci zadávat. Tím poskytovateli umožníte, aby mnohem rychleji zhodnotil vaši finanční situaci a schopnost půjčku bezpečně splatit.

Je FlexiFin půjčka půjčka vhodná i pro studenty, důchodce nebo matky na mateřské dovolené?

V tomto případě není možné odpovědět jednoznačně. Každá žádost je u FlexiFin posuzována individuálně. Ale obecně platí, že pokud jsou příjmy žadatele dostatečně vysoké na splácení požadované půjčky, nehraje jeho sociální pozice roli. Důležité je vždy posouzení schopnosti splácet. Žadatel nesmí být v exekuci nebo v insolvenci.

Jak se FlexiFin půjčka staví k záznamům v registrech dlužníků?

FlixiFin do registrů nahlíží. A v podmínkách pro poskytnutí půjčky jasně udává, že pro schválení úvěru je nutné, aby žadatel neměl žádné jiné nesplácené závazky. Rozhodně tedy nelze FlexiFin půjčku považovat za některý z druhů půjček bez registru.

Jak FlexiFin postupuje v případech, kdy klient nestíhá splácet?

FlexiFin zavedl ochrannou lhůtu 5 dní po termínu splatnosti, kdy se klientovi nenavyšuje dlužná částka o žádné poplatky z prodlení. Při potížích se splácením vyzývá FlexiFin každého svého klienta, aby o platební neschopnosti informoval co nejdříve. Společně pak hledají nejlepší možné řešení.

Reprezentativní příklad

Úvěr ve výši 30 000 Kč je čerpán v den sjednání smlouvy. Úročena je vždy jen nesplacená jistina, a to denně pevnou úrokovou sazbou 0,266 %. Úvěr je sjednán na 569 dní a lze hradit v libovolných splátkách, tak aby každých 30 dní byla uhrazena alespoň minimální měsíční úhrada 3 175,87 Kč. Každá minimální splátka snižuje také zůstatek úvěru. Poplatek za vyplacení tranše úvěru ve výši 1,99 % z čerpané částky činí 597 Kč. Celková splacená částka je 57 165,66 Kč a RPSN je 151,82 %. Při častějších nebo vyšších úhradách bude RPSN a celková splacená částka vždy nižší. Toto je pouze reprezentativní příklad úvěru. Skutečná výše a podmínky se mohou lišit v závislosti na posouzení úvěruschopnosti.


*Údaje mají informativní charakter. Přesné podmínky se žadatel dozví od poskytovatele půjčky, který Vás bude kontaktovat.

O společnosti FlexiFin s.r.o.

FlexiFin s.r.o.

Společnost FlexiFin s.r.o. je ryze českou nebankovní společností, která se soustředí na mikropůjčky a půjčky do výplaty. V letech 2012 až 2019 figurovala v obchodním rejstříku pod názvem De vries Justitia s.r.o. se sídlem v Praze. Po osamostatnění (původně zde byla estonská účast) a po změně názvu se z tohoto poskytovatele půjček stala jedna z mála ryze českých nebankovních společností. 

Více informací