O nás - Hyperfinance.cz

 

Kdo jsme

Společnost Bezvafinance s.r.o. je samostatným online zprostředkovatelem spotřebitelských úvěrů. Úloha Bezvafinance s.r.o. spočívá v propojení žadatele (spotřebitele) s poskytovatelem spotřebitelských úvěrů.

Úkolem portálů, které společnost Bezvafinance s.r.o. vlastní, je zajistit pro spotřebitele nabídku na míru a možnost srovnání. Na základě údajů, které uživatel vyplní, ho s nabídkami kontaktují zástupci vybraných společností, pro které společnost Bezvafinance s.r.o. vykonává zprostředkovatelskou činnost anebo s nimi spolupracuje.

Uživatel má možnost porovnat více úvěrů a snadněji tak získat půjčku, která mu bude vyhovovat. Finální nabídku se uživatel dozví po vyplnění online formuláře přímo od poskytovatele spotřebitelských úvěrů anebo zájemce kontaktuje callcentrum společnosti Bezvafinance

Historie společnosti

 • 2011 - založení společnosti
 • 2013 - spuštění webových stránek Hyperfinance.cz

Porovnávame za vás finančné produkty, aby ste vy mohli šetriť čas a peniaze

 

Spolupracujeme s těmi nejlepšími

 


Náš tým

 
Lenka Rutteová

Lenka Rutteová

Finančný expert a editor

Erik Makovický

Erik Makovický

Správce webu a obsahu

 
Marek Turčáni

Marek Turčáni

Projektový manažer

Lucia Kadlíčková

Lucia Kadlíčková

Marketingový a affiliate manažer

 


 

Často kladené otázky

Hyperfinance.cz jsou vaším spolehlivým průvodcem ve světě financí. 

Na Hyperfinance.cz najdete přehledné porovnání finančních produktů: od bankovních účtů, přes spotřebitelské úvěry, hypotéky, až po pojištění osob a vozidel. V našich srovnávačích se snadno zorientuje a s lehkostí pak vyberete tu nejvýhodnější variantu přesně pro své aktuální potřeby.

S mnohaletou zkušeností a dlouhodobou spoluprací s finančními institucemi vám dokážeme pomoci:

 • ušetřit čas i peníze: díky přehlednému porovnání produktů, jejich detailnímu popisu i uvedeným výhodám, naleznete z pohodlí domova snadno a rychle optimální řešení v oblasti pojištění, úvěrů a dalších finančních produktů. To vše s ohledem na cenu i kvalitu a rozsah finanční služby

 • vybrat si půjčku přesně odpovídající vašim potřebám: ve srovnávači půjček naleznete nejvýhodnější úvěrové podmínky od bankovních i nebankovních institucí. Pomohou vás jak podrobné popisy půjček, tak i kalkulačka splátek. Vše vyřídíte odsud.

 • zvolit správný běžný i spořicí účet: ať jste spotřebitel nebo podnikatel, naše srovnání účtů vám pomůže vybrat ten, který nejlépe vyhovuje vašim požadavkům, ať už stran poplatků, služeb nebo úročení. Přeneseme vás přímo na stránky zvolené banky

 • pojistit se přesně tak, jak právě potřebujete: povinné ručení, havarijní pojištění i pojištění osob si u nás jednoduše porovnáte a ihned také sjednáte tu variantu, která je nejlepší právě pro vás

 • sjednat nebo refinancovat hypotéku: propojíme vás s hypotečními specialisty, kteří mají přehled o aktuálních nabídkách celého hypotečního trhu. Pomohou vám jak s novou hypotékou, tak s refixací nebo s refinancováním

V Hyperfinance.cz poskytujeme komplexní službu. Od porovnání a výběru produktu, až po propojení s poskytovatelem služby, s nímž pak můžete dojednat detaily i uzavřít smlouvu. To vše bez zbytečné administrativy. Peníze a čas už jsme ušetřili tisícům klientů. Přidejte se k nim i vy a objevte svět financí s širokou škálou úspor času i peněz.

 

 

Odpověď je snadná: naše pomoc spočívá v nalezení nejvhodnějšího produktu z oblasti pojištění, účtů a úvěrů, a to s maximálním komfortem a úsporou času. Jsme licencovaní Českou národní bankou, na naše služby se proto můžete plně spolehnout.

V Hyperfinance.cz vám umožníme a nabídneme:

 • snadné porovnání finančních produktů: na jednom místě naleznete přehled nabídek od bank, licencovaných a prověřených nebankovních společností a také od pojišťoven. Stačí si ujasnit své požadavky, a díky přehledu produktů na jednom místě si z nich už lehce vyberete

 • úsporu času a peněz: vyhnete se zdlouhavému procházení webových stránek, vypisování složitých a často v dokumentaci ukrytých podmínek různých poskytovatelů. S Hyperfinance.cz získáte vše přehledně a s jistotou nejlepšího poměru mezi cenou a podmínkami půjčky, účtu, pojištění či hypotéky. 

 • pohodlné sjednání online: uzavření smlouvy s vybranou společností zvládnete hravě z pohodlí domova během několika minut. Přímo vás s nimi propojíme. Vystačíte si s aktivním e-mailem a mobilním telefonem

 • odborné znalosti a zkušenosti: naši specialisté sledují vývoj na trhu a vyjednávají pro klienty nejvýhodnější podmínky, včetně neveřejných nabídek, slev a bonusů. Finanční produkty pro vás popisují s ohledem na jejich detailní nastavení, ale přitom tak, abyste jim porozuměli, i když se ve financích příliš nevyznáte. Svět půjček, účtů i pojištění přibližují i „běžným smrtelníkům“. To vše je zaštítěno licencí ČNB a pravidelným vzděláváním našich specialistů

 • nezávislost a objektivita: jsme nezávislí na jakémkoliv poskytovateli půjček, pojištění i dalších finančních služeb. Spolupracujeme s finančními domy napříč českým trhem. Naším cílem je nabídnout vám objektivní porovnání produktů, a usnadnit tím jejich výběr dle vašich individuálních potřeb

 • vzdělávání a aktuální informace: na portálu Hyperfinance.cz naleznete i magazín, s užitečnými články a důležitými novinkami ze světa účtů, hypoték pojištění a především spotřebitelských úvěrů. Všechny změny, které se vás mohou finančně dotknout, tedy zaznamenáte včas.

U nás máte k dispozici širokou škálu produktů. Porovnat si pohodlně a z jednoho místa si můžete porovnat:

 • bankovní a licencované nebankovní půjčky

 • podnikatelské úvěry

 • běžné a spořicí účty

 • podnikatelské účty

 • pojištění osob (životní, úrazové a cestovní)

 • pojištění vozů (povinné ručení, havarijní pojištění pro automobil i motorku)

 • hypotéky (nové i jejich refinancování).

S Hyperfinance.cz můžete najít ideální produkt s maximální úsporou času a peněz.

Vše je velmi snadné a intuitivní. Stačí navštívit kategorii produktů, mezi nimiž právě vybíráte. Například „Spořicí účty“ nebo „Krátkodobé půjčky“. Jakmile si kategorii otevřete kliknutím na její název, zobrazí se vám přehledné porovnání finančních produktů, odpovídajících zvolené kategorii.

Jednotlivé produkty ve srovnávači pro vás detailně popisujeme, hodnotíme jejich výhody, přínosy a poukazujeme na případné zádrhele. Do detailního popisu produktu se dostanete kliknutí na jeho název. Jakmile máte vybránu variantu, která vám nejlépe vyhovuje, jednoduše vyplníte formulář a odešlete jej. Následné kroky už jsou na osloveném poskytovateli. U některých finannčích produktů se rovnou prokliknete ke zvolenému poskytovateli, kde proces sjednání dokončíte.

Smlouvu podepisujete přímo s vybraným poskytovatelem. Tedy s pojišťovnou v případě pojištění, nebo s bankou v případě účtů či hypotéky. U půjčky může jít o banku nebo o licencovanou nebankovní společnost. Naše role spočívá ve zprostředkování: pomoci vám vyhledat jednoduše tu nejlepší nabídku a snadno ji také uzavřít.

Stejně tak se budete na poskytovatele obracet s případnými změnami smlouvy, průběhu a dalších parametrů finančního produktu, který jste s ním naším prostřednictvím uzavřeli.

Zobrazit nabídku poskytovatelů s mnohem nižšími cenami jejich produktů vím můžeme díky velkému objemu smluv, které měsíčně zprostředkujeme. Pro banky, nebankovní společnosti a pro pojišťovny jsme velký klient se značným objemem objednávek. A díky tomu pro vás můžeme vyjednat hromadné slevy. Takové, jakých z pozice jednotlivce nikdy nelze dosáhnout. 

Poskytovatelé na hromadnou slevu přistoupí nejen proto, aby nepřišli o klienty, ale i díky faktu, že my sami jim uspoříme značné administrativní náklady. I tím jsou finanční společnosti motivovány nabízet nám exkluzivní podmínky s mimořádnými slevami a benefity, které jinde nenajdete.

Celý projekt Hyperfinance.cz je postavem na systému „win - win“, kde všechny tři strany získávají a žádná neztrácí. Posuďte sami:

 • klienti: dosáhnou na širokou škálu produktů s výhodnějšími cenami, snadno a přehledně

 • poskytovatelé: ušetří na administrativních nákladech a získají nové klienty

 • Hyperfinance.cz: získáme provize z uzavřených smluv a stále se učíme a vylepšujeme.

Abyste mohli uzavřít smlouvu online, budete potřebovat jen několik nezbytných věcí:

 • elektronické kopie osobních dokladů, abyste se poskytovateli identifikovali. Typicky to jsou fotografie občanského průkazu a někdy i druhého dokladu totožnosti. Vystačit si ale lekce můžete s Bankovní identitou (Bank iD)

 • aktivní telefonní číslo a mobilní telefon

 • aktivní e-mailovou adresu.

Další požadavky už se liší podle druhu finančního produktu, který budete sjednávat. Pro zřízení účtu nebude nic víc už potřeba. U půjček si navíc budete muset připravit zejména doklady o pravidelném příjmu a/nebo výpisy z účtu, u pojištění vozidel doklady k vozidlu. U hypotéky to budou všechny dokumenty, které se týkají nemovitosti, projektu, katastru, smluv a samozřejmě příjmů a výdajů.

Ano, porovnání finančních produktů a jejich zprostředkování přes Hyperfinance.cz je bezpečné. Využíváme pokročilého šifrování k ochraně vašich osobních údajů, plně respektujeme GDPR. 

Prověřujeme nebankovní společnosti, zda jsou držiteli licence k poskytování spotřebitelského úvěru. A informujeme o možnosti využít pomoci finančního arbitra, ať už se dostanete do sporu s bankou, pojišťovnou, či s nebankovní společností. 

V našem magazínu se včas dozvíte o důležitých změnách, které se dotýkají půjček, hypoték, pojištění a účtů. Navíc se v něm od nás dozvíte vše důležité pro správný výběr i bezpečné a smysluplné využití jednotlivých finančních produktů, zejména půjček.