Rychlá půjčka 1 000 Kč ihned na účet | Hyperfinance.cz

Půjčka 1000 Kč

Půjčka ve výši jednoho tisíce korun patří k těm nejmenším, které jsou na trhu s úvěry k dispozici. Jde o takzvanou mikropůjčku, kterou můžete získat jedině od nebankovní společnosti, banky se totiž takto malými půjčkami nezabývají. Není však potřeba se nebankovních společností a jejich služeb bát, nyní už jsou licencované Českou národní bankou, spadají pod její dohled.

Půjčka ve výši 1 000 Kč bývá také označovaná jako půjčka před výplatou. A opravdu k tomuto účelu slouží. Lidé ji využívají na ty výdaje, které prostě hoří, a jejichž nezaplacení by mělo velké následky. Typickým případem je pokuta splatná pár dní před výplatou, nedoplatek na plynu nebo přešvihnuté minuty volání, jinými slovy mnohem vyšší vyúčtování za mobil.  

Pokud potřebujete úvěr ve výši 1 000 Kč, zkuste se nejdříve zaměřit na skupinu půjček, které jsou napoprvé poskytovány zdarma. Ano, opravdu zdarma. Půjčíte si 1 000 Kč a zase 1 000 Kč vrátíte, ani o korunu více. Že je tomu opravdu tak, budete mít uvedeno i na smlouvě o půjčce, kde v kolonce „Celková částka splatná spotřebitelem“ bude 1 000 Kč. A uvedené RPSN bude 0 %.

Problémem může být délka trvání půjčky. Většinou je lhůta na vrácení peněz u úvěru na 1 000 Kč minimálně 5, ale maximálně 30 dní. To znamená, že splatit dluh musíte z následující výplaty. Opoždění se splátkou se dokáže výrazně prodražit.

Jestliže jste už využili prvních půjček zdarma, soustřeďte se na porovnání ostatních nabídek nebankovních společností. Mnohé z nich nabízejí akce, kdy je půjčka bezúročná (ale poplatky jsou zachovány), nebo dodají půjčku v hotovosti, třeba až k vám domů. Vše je dostupné online, o půjčku lze zažádat i telefonicky nebo skrze SMS.

Některé půjčky ve výši 1 000 Kč se poskytují bez registru. To znamená, že se v podstatě jednak nezkoumá, zda máte i jiné půjčky, jednak se tato půjčka nikam nezapisuje. Půjčka je totiž natolik nízká, že na její splacení jsou dostatečně bonitní téměř všichni svéprávní lidé žijící v ČR. U půjčky 1 000 Kč máte téměř stoprocentní jistotu, že ji získáte.

 

Na co si lze půjčit:

 • Nákup domácích spotřebičů
 • Opravy
 • Rychlé řešení životních situací
 • Splacení jiné půjčky
 • Půjčka do výplaty
 • Půjčky v řádech jednotek tisíc korun jsou bezúčelové a půjčit si můžete téměř na cokoliv

Jak se schvaluje žádost

Půjčka 1000 Kč je pro finanční instituce natolik nízkou, že se jim nevyplatí vytvářet složitý schvalovací proces. Proto jsou tyto půjčky poskytovány bez větších průtahů téměř každému. Ke splnění nároku na poskytnutí půjčky obvykle stačí svéprávnost, plnoletost a čistý zápis v registru dlužníků. Žádost je schvalována online a ve velmi krátkém čase. Potvrzení smlouvy o půjčce lze rovněž realizovat online nebo prostřednictvím SMS. 

Výhody

 • rychlost vyřízení
 • možnost zažádat online, telefonicky nebo formou SMS
 • peníze k dispozici v podstatě ihned
 • půjčka v hotovosti nebo na účet
 • první půjčka zdarma
 • možnost půjčky bez registru
 • možnost prodloužit termín splatnosti (za poplatek)

Nevýhody

 • krátká doba splatnosti
 • riziko, že žadatel neodhadne schopnost splatit půjčku včas
 • vyšší cena půjčky (pokud se nejedná o první půjčku zdarma)

 

Časté otázky

Co je to mikropůjčka?

Mikropůjčka je finanční úvěr na částku od 1000 Kč do 10 000 Kč.

Na jak dlouho si lze půjčit 1000 Kč

Jde o půjčku z kategorie tzv. rychlých půjček, takže ve valné většině případů je poskytnuta na 5 – 31 dní. Pokud ale máte potíže se splacením, můžete u většiny poskytovatelů zažádat buď rovnou o delší termín splatnosti, nebo až během trvání půjčky o odložení splatnosti. Obojí je samozřejmě za poplatek.

Je něco, na co si půjčit nemohu?

Nebankovní instituce u drobných půjček okolo 1000 Kč účel nezkoumají, proto v podstatě žádná omezení účelu půjčky neexistují.

Co když nemohu peníze včas vrátit?

Základní pravidlo je nic nezastírat a domluvit se s poskytovatelem půjčky na možném řešení ještě dříve, než se dostanete do prodlení se splácením.

Když si vezmu půjčku 1 000 Kč napoprvé zdarma, bude opravdu zdarma?

Ano, můžete si být jistí, že pokud je půjčka inzerovaná jako „první zdarma“, bude opravdu zdarma. Ale pozor: platí to, jen pokud si u dané nebankovní společnosti berete půjčku poprvé. Když budete chtít půjčku zopakovat, už vám budou účtovány úroky a poplatky.

Můžu si půjčku na 1 000 Kč vzít i v hotovosti? Dá se pak i vrátit hotově?

Půjčku ve výši 1 000 Kč poskytuje mnoho nebankovních společností i v hotovosti, peníze vám vyplatí přímo na ruku. Vyzvednout si je můžete buďto na kamenných pobočkách společnosti nebo u smluvního partnera, kterým bývá trafika, sázková kancelář, pošta nebo například čerpací stanice. Na stejném místě, kde jste si půjčku brali, ji budeme moci i vrátit. Některé společnosti přivezou peníze až k vám domů. Ovšem nebude to zadarmo.

Jaká je šance, že získám půjčku ve výši 1 000 Kč?

Velmi vysoká. K poskytnutí této půjčky stačí i minimální bonita žadatele o půjčku. Navíc, pokud sáhnete po půjčce bez registru, nebude bonita v podstatě řešena vůbec. Vzhledem k nízké částce úvěru si to mohou nebankovní společnosti dovolit.

Za jak dlouho získám 1 000 Kč z půjčky?

V podstatě hned, nejpozději další pracovní den. Hned můžete mít peníze tehdy, když si půjčku berete v hotovosti nebo když máte účet u stejné banky jako poskytovatel úvěru. Jestliže jsou účet váš a účet poskytovatele půjčky u jiných bank, bude převod trvat maximálně 24 hodin.

Je možné získat půjčku 1 000 Kč i během víkendu?

Ano, víkendový provoz mají některé banky a velká část nebankovních společností. Díky tomu získáte peníze z půjčky i o sobotě a neděli, a to dokonce i na účet, nejen v hotovosti. Poskytovatele víkendových půjček najdete v kategorii „Půjčka o víkendu“.

 

Přečtěte si také: