Malá Hyperpůjčka - Hyperfinance.cz

Malá Hyperpůjčka

Malá Hyperpůjčka je krátkodobým finančním produktem vhodným pro zaplacení drobných výdajů. Rychlá půjčka do výplaty poslouží vždy, když vám nezbude z výplaty, např. pokud nějaký výdaj nečekáte (různé opravy, nedoplatky z vyúčtování energií atd.). Peníze z půjčky však můžete použit na cokoliv, podle vašeho uvážení.

Malá Hyperpůjčka je poskytována v částce od 1 000 do 20 000 Kč s dobou splatnosti maximálně 30 dní. Nejde o velkou částku, ale díky tomu také poskytovatel nevyžaduje ručení ani zástavu majetku. Bude vám vyhovovat flexibilnost a komfort při vyřizování půjčky. Potěší vás rovněž nízké úrokové sazby, a pokud na peníze spěcháte, přijde vám vhod rychlé vyřízení půjčky. Peníze můžete mít k dispozici přímo v den, kdy si o půjčku požádáte.


Dnes si požádalo o půjčku již 87 klientů.Neváhejte a přidejte se k nim i Vy!

Chci si půjčit

Reprezentativní příklad

Půjčka 7 000 Kč na 30 dní: Roční úroková sazba 279,83%, RPSN 1141,2%, výše splátky 8 610 Kč. Celková částka splatná spotřebitelem je 8 610 Kč a celkové náklady spotřebitelského úvěru jsou 1610 Kč.


*Údaje mají informativní charakter. Přesné podmínky se žadatel dozví od poskytovatele půjčky, který Vás bude kontaktovat.

Časté otázky

Kolik a na jakou dobu si můžu půjčit?

Malá Hyperpůjčka vám poskytne částku od 1 000 do 20 000 Kč. Doba splatnosti je do 30 dnů.

Jaké podmínky musím splňovat, aby mi byla půjčka schválená?

Pro získání půjčky musí splňovat zájemce následující požadavky: věk od 18 do 65 let, občanství ČR, stálý měsíční příjem a žadatel také musí mít platný bankovní účet.

Na jaké výdaje je půjčka určená?

Malá Hyperpůjčka je určená na jakékoliv výdaje.

Jak dlouho bude trvat vyřízení půjčky?

Po podání žádosti o půjčku dostanete zpětnou vazbu do několika minut. Bude-li vám půjčka schválená, výplata bude hned provedená na váš bankovní účet. Jak rychle budou peníze připsány na účet, záleží už na vaší bance.

Reference

"Předminulý měsíc se mi sešlo moc výdajů, a protože nejsem schopná z výplaty ušetřit, byl to problém. Nevěděla jsem jak vše poplatit, aniž bych si musela půjčit a zadlužit se na delší dobu. Nakonec mi vyšla vstříc Malá Hyperpůjčka. Nevadilo mi využít tohoto finančního produktu, protože jsem věděla, že peníze v krátké době splatím. Navíc vyřízení půjčky bylo velmi rychlé."

Aneta, Praha, 32 let

Hodnocení: 5/5