SMS půjčka - ihned úplně každému | Mobil půjčka | Hyperfinance.cz

SMS půjčka přes mobil

SMS půjčka nabízí rychlou zápůjčku finanční částky od 1 000 až do 20 000 Kč. Stačí jen odeslat přes mobil SMS s osobními údaji a výší zápůjčky a počkat na telefonát operátora, který se ve všední dny ozve nejpozději do deseti minut od zaslání žádosti. Sms půjčka bez registru může být také řešením pro lidi se záznamem v jejich těžké finanční situaci, avšak žadatel nesmí být v exekuci. Posuzování žádostí je individuální, stejně jako žádosti jsou nezávazné. Rychlá půjčka přes mobil může být i vaše, stačí o ni požádat!

Půjčky přes sms jsou typicky rychlými půjčkami, ze kterých získáte peníze na jeden měsíc, u některých poskytovatelů však i na tři měsíce. Mobil půjčky se vyznačují zejména rychlostí vyřízení a minimem papírování, takže po schválení žádosti putuje sms půjčka ihned na účet. Jestliže máte účet u stejné u banky jako poskytovatel tohoto úvěru, budete mít sms půjčku ihned na bankovním účtu.

Rychlá sms půjčka může být dokonce prodloužena. Někdy zdarma, ale většinou za poplatek. Proto když byste neměli sílu ji splatit včas, okamžitě o tom informujte poskytovatele a dohodněte si s ním nový termín splacení.

V případě, že vám stačí i nižší částka do cirka pěti tisíc korun, můžete pohodlně získat sms půjčku bez registru ihned na účet. V případě tohoto úvěru nebudete nijak hloubkově prověřováni, takže peníze získáte i v případě, kdy máte jiné doposud nesplacené úvěry vedené v registrech dlužníků. Tady ale pozor na předlužení - vždy si před podepsáním smlouvy o úvěru dobře zrevidujte své finanční rezervy a ujistěte se, že na splácení sms půjčky budete mít dostatek prostředků.

Dnes si požádalo o půjčku již 87 klientů.Neváhejte a přidejte se k nim i Vy!

Chci si půjčit

Výhody

  • Rychlé vyřízení
  • Peníze na účtu i 10 minut od odeslání žádosti
  • Dostupné odkudkoliv
  • Transparentní zpracování žádosti

Jedna SMS a máte to doma

Zákazníci u SMS půjčky většinou oceňují rychlost a diskrétnost při vyřizování. První žádost je samozřejmě zpomalena ověřením pravdivosti sdělených osobních údajů. Klient je osloven operátorem, a pokud je jeho žádost schválena, odesílají se mu peníze poštovní poukázkou. Což může trvat i dva nebo tři dny.

Další žádost už ovšem probíhá rychle a klient se tak dočká peněz na osobním účtu i deset minut od odeslání žádosti o SMS půjčku přes mobil.

Pokud jste si před uplynutím doby splatnosti jisti, že částku nezvládnete uhradit, nemusíte si zoufat. Odesláním SMS zprávy si lze u většiny společností dobu splatnosti za mírný poplatek prodloužit.

Naše služba nabízí účinné srovnání společností, které SMS půjčky zprostředkovávají. Porovnáváme výši zápůjčky, úrokové sazby, délku splatnosti a případné bonusy, kterých se klient může dožadovat. S námi máte jistotu, že si vybere SMS půjčku, která pro vás bude nejvhodnější.

Časté otázky

Na jaké číslo mám odeslat SMS, abych získala sms půjčku ihned?

Každý z poskytovatelů má samozřejmě jiné telefonní číslo, na kterém přijímá SMS žádosti o poskytnutí úvěru. V našem srovnávači si můžete v klidu a pohodlí domova projít aktuální nabídky spolehlivých poskytovatelů půjček přes sms.

Když kliknete na tlačítko „Mám zájem“ u vybraného poskytovatele, nabídne se vám buď formulář pro vyplnění žádosti o půjčku, nebo rovnou přesměrování na stránky poskytovatele, kde také můžete vyplnit žádost o úvěr, který potřebujete.

Neprodleně po odeslání žádosti se vám ozve obchodní zástupce a sdělí vám všechny podrobnosti, včetně kontaktů a telefonního čísla pro odeslání sms žádosti o půjčku - toto číslo ale využijete až při opakované půjčce, protože na poskytnutí první půjčky bude stačit vyplnění online formuláře. SMS kontakt si uložte do telefonu, budete díky tomu připraveni na okamžité vyřízení další rychlé sms půjčky, až ji budete potřebovat. Kontakt využijete i v případě, že byste se dostala do problémů se splácením.

Když nebudu moci splatit rychlou sms půjčku včas, co mám udělat?

Jestliže se vyskytnou problémy se splacením půjčky, ihned kontaktujte poskytovatele půjčky. Můžete jednoduše pomocí sms. Nebo telefonicky, případně přes jeho webovou stránku. Elegantně se díky tomu vyhnete problémům spojeným s prodlením ve splácení. Dohodnete si nový termíny splátky. Jen počítejte s poplatkem za prodloužení splátky.

Opravdu mi přistane sms půjčka ihned na bankovním účtu?

V podstatě ano, přistane. Jen je nutné splnit jednu podmínku - mít bankovní účet u stejné banky jako poskytovatel půjčky. Převod mezi účty v jedné bance je totiž záležitostí vteřin, maximálně minut. Aby bylo snazší této podmínce dostát, mívají poskytovatelé úvěrů vedeny účty u více bank. Takže pravděpodobnost, že se „trefíte“, je poměrně vysoká.

Pokud byste se přece jen netrefili a žádali o půjčku poskytovatele s nejvýhodnějšími podmínkami, ale bankovním účtem jinde, než jej máte vy, dorazí peníze nejpozději následující pracovní den. Banky však brzy zavedou takzvané okamžité platby, kdy i mezi bankami pofrčí peníze raketovou rychlostí. V dohledné době proto tenhle problém se sledováním, kdo má kde vedený účet, definitivně odpadne.

 

Přečtěte si také: