SMS půjčka přes mobil

SMS půjčka nabízí rychlou zápůjčku finanční částky od 500 až do 4 500 Kč. Stačí jen odeslat přes mobil SMS s osobními údaji a výší zápůjčky a počkat na telefonát operátora, který se ve všední dny ozve nejpozději do deseti minut od zaslání žádosti. Sms půjčka bez registru může být také řešením pro lidi se záznamem v jejich těžké finanční situaci, avšak žadatel nesmí být v exekuci. Posuzování žádostí je individuální, stejně jako žádosti jsou nezávazné. Rychlá půjčka přes mobil může být i vaše, stačí o ni požádat!

Dnes si požádalo o půjčku již 87 klientů. Neváhejte a přidejte se k nim i Vy!

Chci si půjčit

Výhody

  • Rychlé vyřízení
  • Peníze na účtu i 10 minut od odeslání žádosti
  • Dostupné odkudkoliv
  • Transparentní zpracování žádosti

Jedna SMS a máte to doma

Zákazníci u SMS půjčky většinou oceňují rychlost a diskrétnost při vyřizování. První žádost je samozřejmě zpomalena ověřením pravdivosti sdělených osobních údajů. Klient je osloven operátorem, a pokud je jeho žádost schválena, odesílají se mu peníze poštovní poukázkou. Což může trvat i dva nebo tři dny.

Další žádost už ovšem probíhá rychle a klient se tak dočká peněz na osobním účtu i deset minut od odeslání žádosti o SMS půjčku přes mobil.

Pokud jste si před uplynutím doby splatnosti jisti, že částku nezvládnete uhradit, nemusíte si zoufat. Odesláním SMS zprávy si lze u většiny společností dobu splatnosti za mírný poplatek prodloužit.

Naše služba nabízí účinné srovnání společností, které SMS půjčky zprostředkovávají. Porovnáváme výši zápůjčky, úrokové sazby, délku splatnosti a případné bonusy, kterých se klient může dožadovat. S námi máte jistotu, že si vybere SMS půjčku, která pro vás bude nejvhodnější.