Výhody

  • Bezhotovostní a neúčelová půjčka
  • První půjčka až 8 000 Kč
  • Opakovaná půjčka až 20 000 Kč
  • Peníze dorazí už za deset minut
  • Splatnost je až 30 dní, s možností prodloužení
  • Žádné skryté poplatky

Cool Credit půjčka

Do deseti minut můžete mít peníze na svém účtu

Coolcredit.cz je nebankovním poskytovatelem jedněch z nejrychlejších půjček v České republice. Pokud pošlete žádost o půjčku a pokud máte svůj bankovní účet vedený u FIO banky, České spořitelny, Moneta Money Bank, Raiffeisen bank nebo u Komerční banky, budete mít peníze na účtu už deset minut od odeslání žádosti o půjčku. Pokud máte účet jinde, přijdou peníze následující pracovní den. Napoprvé může žadatel získat až 8 tisíc korun. Napodruhé deset tisíc. Napotřetí 12.500 korun, napočtvrté 15 tisíc a teprve napopáté se můžete dostat až na 20 tisíc korun. Splatnost půjčky je vždy maximálně 30 dní, ovšem s možností prodloužení o 7 nebo 15 nebo dokonce o 30 dní, a to za předem stanovený poplatek. Půjčka je vždy bezhotovostní a vždy bezúčelová. Nevyžaduje ručitele a ani zajištění.

Časté otázky

Je Cool Credit půjčka i v hotovosti někde na pobočce?

Cool Credit půjčka je pouze bezhotovostní, tedy jedině převodem na účet. A získáte ji pouze po požádání prostřednictvím online formuláře. Jestliže nemáte zkušenosti s internetem, můžete do společnosti Cool Credit zavolat a operátor vám pomůže s vyplněním online formuláře.

První půjčka na 8 tisíc, tomu rozumím. Mohu hned druhou půjčku mít na celých 20 tisíc?

Nikoliv. Navyšování maximální poskytnuté částky je postupné, aby si společnost mohla postupně ověřovat, že zvládnete půjčky splácet. Takže napoprvé můžete mít až 8 tisíc. Napodruhé deset tisíc. Napotřetí 12.500 korun, napočtvrté 15 tisíc a teprve napopáté se můžete dostat až na 20 tisíc korun. Splatnost je vždy jeden měsíc.

Je možné půjčku předčasně splatit?

Ano, ze zákona má poskytovatel půjčky vždy povinnost umožnit předčasné splacení půjčky. Cool Credit neúčtuje žádné poplatky za předčasné splacení, klient zaplatí vždy jen půjčenou částku s úroky.

Poskytne mi Cool Credit třeba dvě půjčky najednou, když budu potřebovat?

Nikoliv. Cool Credit prosazuje zásadu zodpovědného půjčování. Takže další půjčku získáte vždy až po splacení celé předchozí půjčky.

Je Cool Credit půjčka určena i pro cizince?

Ano, tuto půjčku může získat i občan jiné než české národnosti. Musí však mít povolen trvalý pobyt na území České republiky, k tomu musí být plnoletý, mít vlastní bankovní účet, aktivní připojení na mobilní sítě. A také trvalé příjmy.

Pokud nebudu schopen půjčku splatit za 30 dní, co mám dělat?

Jestliže nejste v termínu do jednoho měsíce schopni splatit celou půjčku, nic se neděje. Za předem stanovený poplatek si můžete vyřídit prodloužení půjčky o 7 nebo 15 nebo dokonce o 30 dní.

Dnes si požádalo o půjčku již 87 klientů. Neváhejte a přidejte se k nim i Vy!

Chci si půjčit

Reprezentativní příklad

U Cool Credit půjčky ve výši 10 000 Kč zaplatí dlužník za 30 dní celkem 13 250 Kč. Celkové náklady na půjčku činí 3 250 Kč. RPSN je nastavena na 2 969 %.


*Údaje mají informativní charakter. Přesné podmínky se žadatel dozví od poskytovatele půjčky, který Vás bude kontaktovat.

O společnosti COOL CREDIT, s.r.o.

COOL CREDIT, s.r.o.

Společnost Cool Credit s.r.o. je ryze českou společností a na českém trhu s nebankovními půjčkami působí už od roku 2013. Sídlí na Praze 1. Předmětem její činnosti je poskytování malých a rychlých půjček před výplatou. Od konkurence se odličuje vysokou rychlostí poskytnutí peněz, dokonce dokáže poskytnout peníze do deseti minut. Vedle půjčování se v Cool Credit s.r.o. věnují i poradenství v oblasti zodpovědného půjčování. Za své hlavní přednosti označují v Cool Credit s.r.o. jednoduchost, transparentnost a rychlost. Nabízené půjčky jsou přehledné a uživatelsky přívětivé, zejména díky přehlednému menu, krátkému kontaktnímu formuláři, ale i schopnosti firmy vše vyřídit bez čekání. Telefonicky je navíc možné požádat o pomoc, pokud klient nemá zkušenosti s online vyplňováním formuláře.

Více informací

Reference

"Říkala jsem si, že když už si musím půjčit, půjdu tam, kde se snaží půjčovat zodpovědně. Jenže jsem napřed nevěděla, jak zjistit, kde se s odpovědným půjčováním potkat. Pak jsem ale uviděla nabídku Cool Credit, kde sice byla půjčka až do 20 tisíc, ale až na pátý termín. Napoprvé totiž půjčí jen 8 tisíc, postupně to pak při každé další půjčce zvyšují. A další půjčku poskytnou vždy až po splacení té první. Tomu říkám zodpovědný přístup! Mně tehdy 8 tisíc stačilo a v pohodě jsem je pak i splatila. Teď jsem si vzala půjčku na deset tisíc a příští týden ji splatím. A když budu zase něco potřebovat, tak vím, že mám předpřipraveno tentokrát už 12 500 korun."

Jitka, 58 let

Hodnocení: 5/5

Chci si půjčit

Máte dotaz nebo vlastní zkušenost? Podělte se o ni v komentářech.

O společnosti COOL CREDIT, s.r.o.

COOL CREDIT, s.r.o.

Kontaktní informace

  • Na Příkopě 988/31 Staré Město, 110 00 Praha 1
  • E-mail: info@coolcredit.cz
  • Telefon: +420 226 219 946
  • Oficiální web společnosti: coolcredit.cz
COOL CREDIT, s.r.o., Na Příkopě 988/31, Staré Město, 110 00 Praha 1