Výhody

  • Čerpání dle libosti klienta
  • Splácení dle aktuálních finančních možností
  • Peníze do druhého dne na účtu
  • Neomezená doba splatnosti
  • Jednoduché podmínky sjednání
  • Úrok platíte jen, když čerpáte

Ferratum Credit Limit

Credit Limit od Ferratum je zajímavým finančním pomocníkem pro klienty s pravidelnou potřebou půjčovat si různě vysoké částky. Jedná se o předem schválený úvěrový rámec, v jehož rámci si lze čerpat libovolně bezúčelové rychlé půjčky. Funguje jako jakýsi měšec s penězi, z něhož si můžete kdykoliv půjčit a kdykoliv je vrátit zpět. Jestliže je Vám Credit Limit jednou schválen, můžete mít prostředky ještě v ten samý den, nejpozději však následující pracovní den na účtu pokaždé, kdy si zažádáte. Úroky a poplatky navíc opravdu platíte, jen po dobu, kdy Credit Limit čerpáte. Poplatek pro každé čerpání je 12,5 % z půjčené částky a denní úrok je pak 0,2833 %.Nejlepší na tomto produktu je, že úroky platíte, jen když peníze opravdu čerpáte. Vracet pak musíte vždy jen předem stanovenou minimální měsíční splátku. Ta je 1000 Kč nebo 12,5 % z půjčené částky a poplatků.

Dnes si požádalo o půjčku již 87 klientů. Neváhejte a přidejte se k nim i Vy!

Chci si půjčit

Časté otázky

Jaké jsou podmínky získání Credit Limitu?

Podmínky jsou velice jednoduché. Je třeba, aby Vám bylo minimálně 21 let, maximálně 85 let a byl(a) jste občanem České republiky.

Je Credit Limit možný i pro OSVČ?

Ano, jste-li malý podnikatel ve věku 21-85 let a jste občanem České republiky, můžete Credit Limit získat.

Za jak dlouho musím splatit Credit Limit?

Doba splatnosti celkové dlužné částky Credit Limitu je de facto neomezená. Pouze je nutno každý měsíc zaplatit alespoň povinnou minimální částku uvedenou na faktuře, jež Vám bude zaslána společností FerratumBank.

Jaké jsou poplatky a úroky?

Z každého čerpání platíte poplatek 12,5 % a úrok 0,2833 % za každý den čerpání.

Reprezentativní příklad

U Ferratum Credit Limit ve výši 10 000 Kč zaplatí dlužník za 30 dní celkem 12 099,90 Kč (při jednorázovém vrácení Čerpané částky za 30 dní). Celkové náklady na půjčku činí 2 099,90 Kč. RPSN je nastavena na 224,5 % a pevný jednorázový poplatek za čerpání je 12,5 %.


*Údaje mají informativní charakter. Přesné podmínky se žadatel dozví od poskytovatele půjčky, který Vás bude kontaktovat.

1. krok

Klikněte na tlačítko "Chci si půjčit". Následně budete přesměrován na formulář žádosti o půjčku. Na posuvníku si vybíráte nejdříve částku od 2 000 Kč do 35 000 Kč. Systém Vám automaticky dopočítává denní úrok, poplatky a další údaje. Součástí základního panelu jsou taky informace o minimální měsíční splátce. Vedle sumy vyplníte své jméno příjmení a číslo mobilního telefonu. Pak klikněte na oranžové tlačítko „Zažádat o sumu“.

2. krok

V další části můžete stále ještě manipulovat s požadovanou částkou. V sekci pod ní pak vyplňujete svoje osobní údaje v podobě jména, příjmení, čísla mobilu (tyto tři jsou již vyplněny). Dále pak rodné číslo, email, číslo občanského průkazu a místo Vašeho narození.

3. krok

V další části po Vás systém bude chtít Vaše kontaktní údaje. Vyplňte tedy svou adresu v podobě ulice, PSČ a města. Pokud se Vaše trvalá a kontaktní adresa liší, uveďte obě.

4. krok

Poslední část tohoto formuláře po Vás bude chtít znát Vaši finanční situaci. Vyplňte číslo bankovního konta, způsob, jakým chcete obdržet fakturu (emailem, poštou nebo SMS), měsíční příjem, měsíční výdaje, zdroj příjmů a zda chcete být kontaktováni i v nočních hodinách – můžete si vybrat hodinový rozsah. Pokud máte slevový kupon na produkt od Ferratum, můžete ho zadat do kolonky níže. Pak už jen klikněte na oranžové tlačítko „Zažádat o Credit Limit“.

5. krok

Systém Vám teď nabídne možnost navýšení úvěrového rámce až na 60 000 Kč. Pod touto nabídkou jsou shrnuty všechny údaje Vaší půjčky a Vaše údaje, pod nimi. 

6. krok

Pod smlouvou nezapomeňte zatrhnout tři souhlasy, tedy Seznámení se smlouvou, obeznámení se Standardními podmínkami a Prohlášení o pravdivosti informací. Pak už jen klikněte na oranžové tlačítko „Zažádat o Credit Limit“. Systém Vám poděkuje a potvrdí odeslání žádosti zákaznickému servisu, který Vás bude kontaktovat do 10 minut. Stačí už jen počkat a půjčka je vaše!

Reference

"Byla jsem opravdu překvapena, jak rychle mi byly zaslány peníze, o něž jsem požádala. Už jsem sice splátku na elektrickou tříkolku pro vnuka vrátila, ale prý si mohu půjčovat kdykoliv znovu. Využití opakované půjčky zvažuju zase na narozeniny dcery. Děkuji."

Ingrid V., 63 let, Krnov

Hodnocení: 5/5

Chci si půjčit

Máte dotaz nebo vlastní zkušenost? Podělte se o ni v komentářech.

O společnosti Ferratum Bank

Ferratum Bank p.l.c.

Ferratum Bank p.l.c. je dceřinou společností Ferratum Group, která získala bankovní licenci na ostrově Malta. Poskytování mobilních mikropůjček je hlavní náplní činnosti společnosti již od roku 2005. V současné době skupina působí ve 20 zemích světa a půjčky poskytla již více než 1,5 milionu klientům. Krédem skupiny Ferratum je především rychlost získání půjčky. Některé půjčky dokáže svým klientům poskytnout již do 1 minuty od schválení žádosti.