Výhody

 • Opakované čerpání
 • Splácení dle aktuálních finančních možností
 • Peníze na účtu za pár minut
 • Neomezená doba splatnosti
 • Jednoduché podmínky sjednání
 • Úrok platíte jen, když čerpáte
 • Bez poplatků

Ferratum Credit Limit

Credit Limit od Ferratum je zajímavým finančním pomocníkem pro klienty s pravidelnou potřebou půjčovat si různě vysoké částky. Jedná se o předem schválený úvěrový rámec, v jehož rámci si lze čerpat libovolně bezúčelové rychlé půjčky. Funguje jako jakýsi měšec s penězi, z něhož si můžete kdykoliv půjčit a kdykoliv je vrátit zpět. Při prvním čerpání trvá převedení prostředků na Váš účet zpravidla jen několik hodin, při opakovaných čerpání je pak tato doba v řádech desítek minut.

 • Poplatek za sjednání a vedení úvěrového účtu = 0 Kč
 • Poplatek za čerpání = 0 Kč
 • Poplatek za předčasné splacení = 0 Kč
 • Změna data splatnosti = 0 Kč
 • Využití platebních prázdnin = 0 Kč

 

Úroková sazba je systémem nabídnuta každému klientovi individuálně na základě vnitřních kritérií banky a pohybuje se v rozmezí od 0,1890% do 0,3941% denně, což je od 5,75% do 11,99% měsíčně. Úroky se počítají vždy pouze z částky, kterou aktuálně využíváte. Je tedy jen na Vás, jakou částku a na jak dlouho budete čerpat. Stačí, když každý měsíc uhradíte alespoň minimální měsíční splátku ve výši 1000 Kč nebo 12,5% z čerpané částky – podle toho, která částka je vyšší. Kdykoliv můžete uhradit vyšší splátku, nebo celý úvěrový limit. Bez poplatku můžete čerpat finanční prostředky opakovaně, až do výše Vašeho úvěrového limitu, který se na základě včasného splácení může navyšovat až do výše 80.000 Kč. Ferratum Credit je nejen flexibilní finanční rezerva, kterou máte kdykoliv k dispozici, ale můžete ho využít i pro každodenní financování Vašich potřeb. Bez dokládání účelu a zbytečného papírování. 


Dnes si požádalo o půjčku již 87 klientů.Neváhejte a přidejte se k nim i Vy!

Chci si půjčit

Časté otázky

Jaké jsou podmínky získání Credit Limitu?

Podmínky jsou velice jednoduché. Je třeba, aby Vám bylo minimálně 21 let, maximálně 85 let a byl(a) jste občanem České republiky.

Je Credit Limit možný i pro OSVČ?

Ano, jste-li malý podnikatel ve věku 21-85 let a jste občanem České republiky, můžete Credit Limit získat.

Za jak dlouho musím splatit Credit Limit?

Doba splatnosti celkové dlužné částky Credit Limitu je de facto neomezená. Pouze je nutno každý měsíc zaplatit alespoň povinnou minimální částku uvedenou na faktuře, jež Vám bude zaslána společností FerratumBank.

Jaké jsou poplatky a úroky?

Úrok se pohybuje v rozmezí od 0,1890% do 0,3941% denně, což je od 5,75% do 11,99% měsíčně. Credit Limit je u smluv uzavřených po 25.únoru 2019 bez poplatků.


Reprezentativní příklad

Půjčka 20 000 Kč (min. 2 500 Kč, max. 80 000 Kč). Trvání úvěru: na dobu neurčitou. Úroková sazba 10,5% p.m. RPSN 231,4%. Výše měsíční splátky 11% (min. 1 000 Kč). Poplatek za schválení, čerpání a předčasné splacení úvěru je 0 Kč. Poplatek za vedení účtu je 0 Kč. Celková částka splatná klientem při jednorázovém čerpání 20 000 Kč a rovnoměrným splácením 12 měsíců je 33 649,8 Kč při výši měsíční splátky 2 804,1 Kč. Celkové náklady spotřebitelského úvěru jsou 13 649,8 Kč. Ferratum Bank p.l.c. si vyhrazuje právo na posouzení úvěrové žádosti, na poskytnutí úvěru není právní nárok. Toto je pouze ukázkový příklad, nikoliv návrh na uzavření smlouvy. Flexibilní úvěr Ferratum Credit je revolvingový úvěr, kde smlouva o úvěru je uzavřena na dobu neurčitou a klient může úvěr opakovaně čerpat až do výše nevyčerpaného úvěrového rámce. Pokud klient část nebo celý úvěr splatí, může úvěrový rámec znovu využít až do výše úvěrového rámce.


*Údaje mají informativní charakter. Přesné podmínky se žadatel dozví od poskytovatele půjčky, který Vás bude kontaktovat.

O společnosti Ferratum Bank

Ferratum Bank p.l.c.

Ferratum Bank p.l.c. je dceřinou společností Ferratum Group, která získala bankovní licenci na ostrově Malta. Poskytování mobilních mikropůjček je hlavní náplní činnosti společnosti již od roku 2005. V současné době skupina působí ve 20 zemích světa a půjčky poskytla již více než 1,5 milionu klientům. Krédem skupiny Ferratum je především rychlost získání půjčky. Některé půjčky dokáže svým klientům poskytnout již do 1 minuty od schválení žádosti. 

Více informací