Výhody

 • Čerpání dle libosti klienta
 • Splácení dle aktuálních finančních možností
 • Peníze do druhého dne na účtu
 • Neomezená doba splatnosti
 • Jednoduché podmínky sjednání
 • Úrok platíte jen, když čerpáte

Ferratum Credit Limit

Credit Limit od Ferratum je zajímavým finančním pomocníkem pro klienty s pravidelnou potřebou půjčovat si různě vysoké částky. Jedná se o předem schválený úvěrový rámec, v jehož rámci si lze čerpat libovolně bezúčelové rychlé půjčky. Funguje jako jakýsi měšec s penězi, z něhož si můžete kdykoliv půjčit a kdykoliv je vrátit zpět. Při prvním čerpání trvá převedení prostředků na Váš účet zpravidla jen několik hodin, při opakovaných čerpání je pak tato doba v řádech desítek minut.

 • Poplatek za sjednání a vedení úvěrového účtu = 0 Kč
 • Poplatek za čerpání = 0 Kč
 • Poplatek za předčasné splacení = 0 Kč
 • Změna data splatnosti = 0 Kč
 • Využití platebních prázdnin = 0 Kč

 

Úroková sazba je systémem nabídnuta každému klientovi individuálně na základě vnitřních kritérií banky a pohybuje se v rozmezí od 0,1890% do 0,3941% denně, což je od 5,75% do 11,99% měsíčně. Úroky se počítají vždy pouze z částky, kterou aktuálně využíváte. Je tedy jen na Vás, jakou částku a na jak dlouho budete čerpat. Stačí, když každý měsíc uhradíte alespoň minimální měsíční splátku ve výši 1000 Kč nebo 12,5% z čerpané částky – podle toho, která částka je vyšší. Kdykoliv můžete uhradit vyšší splátku, nebo celý úvěrový limit. Bez poplatku můžete čerpat finanční prostředky opakovaně, až do výše Vašeho úvěrového limitu, který se na základě včasného splácení může navyšovat až do výše 80.000 Kč. Ferratum Credit je nejen flexibilní finanční rezerva, kterou máte kdykoliv k dispozici, ale můžete ho využít i pro každodenní financování Vašich potřeb. Bez dokládání účelu a zbytečného papírování. 

Dnes si požádalo o půjčku již 87 klientů. Neváhejte a přidejte se k nim i Vy!

Chci si půjčit

Časté otázky

Jaké jsou podmínky získání Credit Limitu?

Podmínky jsou velice jednoduché. Je třeba, aby Vám bylo minimálně 21 let, maximálně 85 let a byl(a) jste občanem České republiky.

Je Credit Limit možný i pro OSVČ?

Ano, jste-li malý podnikatel ve věku 19-85 let a jste občanem České republiky, můžete Credit Limit získat.

Za jak dlouho musím splatit Credit Limit?

Doba splatnosti celkové dlužné částky Credit Limitu je de facto neomezená. Pouze je nutno každý měsíc zaplatit alespoň povinnou minimální částku uvedenou na faktuře, jež Vám bude zaslána společností FerratumBank.

Jaké jsou poplatky a úroky?

Z každého čerpání platíte poplatek 12,5 % a úrok 0,2833 % za každý den čerpání.

Reprezentativní příklad

U čerpané částky ve výši 10 000 Kč představuje součet denních úroků zhruba 840 Kč. Poplatek za čerpání činí 1 250 Kč. Celková dlužná částka je zhruba ve výši 12 090 Kč. Z ní se vypočítá povinná minimální měsíční splátka 12,5 %, v tomto modelovém příkladu tedy 1 512 Kč, která se bude každý měsíc postupně snižovat až na 1 000 Kč. Maximální výše RPSN činí 224,5%, minimální počet splátek je 3, maximální počet splátek je 18, celková částka, kterou musí zákazník v tomto případě uhradit, je 19 114 Kč. Můžete také kdykoliv uhradit celou dlužnou částku, nebo hradit vyšší měsíční splátky a tím si celkovou dlužnou částku snížit. Např. po měsíci činí celková dlužná částka pouze 12 090 Kč, což je o 33% méně, než u konkurenčních mikropůjček.


*Údaje mají informativní charakter. Přesné podmínky se žadatel dozví od poskytovatele půjčky, který Vás bude kontaktovat.

Reference

"Byla jsem opravdu překvapena, jak rychle mi byly zaslány peníze, o něž jsem požádala. Už jsem sice splátku na elektrickou tříkolku pro vnuka vrátila, ale prý si mohu půjčovat kdykoliv znovu. Využití opakované půjčky zvažuju zase na narozeniny dcery. Děkuji."

Ingrid V., 63 let, Krnov

Hodnocení: 5/5

Chci si půjčit

Máte dotaz nebo vlastní zkušenost? Podělte se o ni v komentářech.

O společnosti Ferratum Bank

Ferratum Bank p.l.c.

Ferratum Bank p.l.c. je dceřinou společností Ferratum Group, která získala bankovní licenci na ostrově Malta. Poskytování mobilních mikropůjček je hlavní náplní činnosti společnosti již od roku 2005. V současné době skupina působí ve 20 zemích světa a půjčky poskytla již více než 1,5 milionu klientům. Krédem skupiny Ferratum je především rychlost získání půjčky. Některé půjčky dokáže svým klientům poskytnout již do 1 minuty od schválení žádosti.