Čínská půjčka

Čínská půjčka představuje úvěr bez dokládání účelu, kterou si můžete půjčit ve výši 4 000 až 190 000 Kč. Při posuzování žádosti do registrů dlužníků sice nahlíží, pokud zde ale objeví aktivní záznam, automaticky to neznamená, že půjčku zamítne. Veškeré vyřizování Čínské půjčky probíhá online. Žádosti jsou schvalovány do 24 hodin a peníze na bankovní účet odesílány ihned po schválení. Na každou další půjčku pak můžete čerpat zajímavé věrnostní slevy.

Výhody

  • Bezúčelová půjčka
  • Odměna za věrnost
  • Rychlost
  • Věrnostní slevy

Časté otázky

Mám záznam v registru dlužníků. Bude mi i přesto půjčka poskytnuta?

Záleží na vaší konkrétní situaci. Společnost sice registry prověřuje, pokud zde ale máte záznam, rozhodně to automaticky neznamená, že vám bude půjčka zamítnuta.

Za jak dlouho se objeví peníze na mém bankovním účtu?

Finance jsou na bankovní účet žadatele odesílány ihned po schválení žádosti. Vždy ale samozřejmě záleží na bance, u níž máte svůj bankovní účet veden. Pokud se shoduje s bankou klienta, pak můžete peníze obdržet během několika mála minut. V opačném případě si na připsání finančních prostředků počkáte zhruba 24 hodin.

Dnes si požádalo o půjčku již 87 klientů. Neváhejte a přidejte se k nim i Vy!

Chci si půjčit

Reprezentativní příklad jednoho z poskytovatelů

Výška úvěru 150 000 Kč, výška měsíční splátky 2 499 Kč, počet splátek 84, doba splatnosti 84 měsíců, pevná úroková sazba 10,24% p.a., RPSN 10,7%, poplatky za sjednání a vedení půjčky: 0 Kč, poplatky za mimořádné splátky: 0 Kč. Celková částka splatná spotřebitelem 209 916 Kč. Pojištění není povinné. Platby na pojistné v RPSN nejsou zahrnuty.


* Údaje mají informativní charakter. Přesné podmínky se žadatel dozví od poskytovatele půjčky, který Vás bude kontaktovat.

Reference

"Když manžel nastoupil s život ohrožujícími zdravotními komplikacemi do nemocnice, bylo mi jasné, že následujících několik měsíců budeme žít tzv. „z ruky do pusy“. Protože jsme ani jeden neměli dobře placené zaměstnání, žádné úspory z minula v našem rodinném rozpočtu bohužel neexistovaly. Náš syn měl ale před odjezdem na lyžařský výcvik a my mu tuto jedinečnou možnost nechtěli upřít. Pochopitelně neměl nakoupené vybavení a kurz doposud nebyl ani zaplacen. Nezbylo mi tedy nic jiného, než požádat o půjčku. Protože mi v bance nepůjčili, volba padla na Čínskou půjčku, která mě zaujala mírnými kritérii posuzování žádosti i rychlým vyplacením finančních prostředků. Peníze jsme obdrželi na bankovní účet do 24 hodin a náš syn si lyžák pořádně užil."

Kateřina B., 48 let, Bojnice

Hodnocení: 5/5

Chci si půjčit

Máte dotaz nebo vlastní zkušenost? Podělte se o ni v komentářech.

1. krok

Nezávazná žádost o čínskou půjčku se skládá z krátkého formuláře. V první části vyplníte svoje osobní údaje: jméno, příjmení, mobilní telefon a e –mail. Jako první kolonku si vyberete výši půjčky. Za nimi následují informace jako rodné číslo, adresa (ulice, číslo popisné, město, PSČ) a nakonec Souhlas se zpracováním osobních údajů, který je potřeba zaškrtnout.

2. krok

V druhé části vyplňujete svůj měsíční příjem v Kč a zdroj tohoto příjmu, tedy jestli jste zaměstnanec, podnikatel či důchodce. Následuje otázka na exekuci.

3. krok

Ve třetí části Vám už systém oznámí, že Vás bude kontaktovat zákaznické centrum společnosti. Budete upozorněni na skutečnost, že pokud se Vám nebudou jeho pracovníci moci dovolat, Vaše žádost o půjčku může být zamítnuta. V závislosti na výšce požadované části se Vám pod tímto upozorněním objeví možnost získat i menší částku do 8 000 Kč. Pokud máte zájem o tuto možnost, můžete pokračovat k vyplnění dalších částí dotazníku. Pokud ne, volbu tlačítkem odmítněte.