Čínská půjčka - informace a recenze

Čínská půjčka

Čínská půjčka představuje úvěr bez dokládání účelu, kterou si můžete půjčit ve výši 4 000 až 190 000 Kč. Při posuzování žádosti do registrů dlužníků sice nahlíží, pokud zde ale objeví aktivní záznam, automaticky to neznamená, že půjčku zamítne. Veškeré vyřizování Čínské půjčky probíhá online. Žádosti jsou schvalovány do 24 hodin a peníze na bankovní účet odesílány ihned po schválení. Na každou další půjčku pak můžete čerpat zajímavé věrnostní slevy.

 

Výhody

  • Bezúčelová půjčka
  • Odměna za věrnost
  • Rychlost
  • Věrnostní slevy

Časté otázky

Mám záznam v registru dlužníků. Bude mi i přesto půjčka poskytnuta?

Záleží na vaší konkrétní situaci. Společnost sice registry prověřuje, pokud zde ale máte záznam, rozhodně to automaticky neznamená, že vám bude půjčka zamítnuta.

Za jak dlouho se objeví peníze na mém bankovním účtu?

Finance jsou na bankovní účet žadatele odesílány ihned po schválení žádosti. Vždy ale samozřejmě záleží na bance, u níž máte svůj bankovní účet veden. Pokud se shoduje s bankou klienta, pak můžete peníze obdržet během několika mála minut. V opačném případě si na připsání finančních prostředků počkáte zhruba 24 hodin.


Dnes si požádalo o půjčku již 87 klientů.Neváhejte a přidejte se k nim i Vy!

Chci si půjčit

Reprezentativní příklad jednoho z poskytovatelů

Výška úvěru 150 000 Kč, výška měsíční splátky 2 499 Kč, počet splátek 84, doba splatnosti 84 měsíců, pevná úroková sazba 10,24% p.a., RPSN 10,7%, poplatky za sjednání a vedení půjčky: 0 Kč, poplatky za mimořádné splátky: 0 Kč. Celková částka splatná spotřebitelem 209 916 Kč. Pojištění není povinné. Platby na pojistné v RPSN nejsou zahrnuty.


*Údaje mají informativní charakter. Přesné podmínky se žadatel dozví od poskytovatele půjčky, který Vás bude kontaktovat.