UniCredit Bank, a.s. - kontakt, kód banky, SWIFT (BIC) kód

Produkty společnosti

Převedení půjčky logo

Převedení půjčky

O společnosti

Společnost UniCredit Bank patří mezi evropské banky, které mají silné postavení na trhu zejména ve střední a východní Evropě. Vyznačuje se individuálním přístupem ke každému klientovi založeném na důvěře a diskrétnosti. Společnost nabízí komplexní a ucelené produkty zaměřené na širokou veřejnost, získáte zde běžný účet i hypotéku. Rovněž velmi výhodnou je i půjčka na nemovitost s nízkým úrokem a dlouhou dobou splatnosti. Společnost UniCredit Bank je silná a výkonná evropská banka s pevným postavením na finančním trhu.

Fakta o společnosti  

  • UniCredit Bank v ČR i na Slovensku patří mezi přední finanční instituce, které poskytují pestrou škálu kvalitních produktů pro firemní zákazníky i privátní klientelu.   
  • Skupina UniCredit působí ve 22 zemích, ve 27 zemích pak prostřednictvím svých obchodních zastoupení
  • Banka má přes 40 miliónů klientů, 10 000 poboček a pracuje pro ni přes 168 000 zaměstnanců
  • Celková konsolidován aktiva skupiny UniCredit Bank přesahují výši 1,028 bilionu EUR, díky tomu patří k největším finančním skupinám v Evropě
  • Významný hráč na trhu privátního bankovnictví

Historie společnosti

Společnost zahájila svou činnost na českém trhu v roce 2007 sloučením dvou úspěšných bank HVB Bank a Živnostenské banky. Od roku 2013 působí UniCredit Bank také v České republice a na Slovensku a své služby poskytuje klientům pod názvem UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia a.s.