O společnosti

Společnost UniCredit Bank patří mezi evropské banky, které mají silné postavení na trhu zejména ve střední a východní Evropě. Vyznačuje se individuálním přístupem ke každému klientovi založeném na důvěře a diskrétnosti. Společnost nabízí komplexní a ucelené produkty zaměřené na širokou veřejnost, získáte zde běžný účet i hypotéku. Rovněž velmi výhodnou je i půjčka na nemovitost s nízkým úrokem a dlouhou dobou splatnosti. Společnost UniCredit Bank je silná a výkonná evropská banka s pevným postavením na finančním trhu.

Fakta o společnosti  

  • UniCredit Bank v ČR i na Slovensku patří mezi přední finanční instituce, které poskytují pestrou škálu kvalitních produktů pro firemní zákazníky i privátní klientelu.   
  • Skupina UniCredit působí ve 22 zemích, ve 27 zemích pak prostřednictvím svých obchodních zastoupení
  • Banka má přes 40 miliónů klientů, 10 000 poboček a pracuje pro ni přes 168 000 zaměstnanců
  • Celková konsolidován aktiva skupiny UniCredit Bank přesahují výši 1,028 bilionu EUR, díky tomu patří k největším finančním skupinám v Evropě
  • Významný hráč na trhu privátního bankovnictví

Historie společnosti

Společnost zahájila svou činnost na českém trhu v roce 2007 sloučením dvou úspěšných bank HVB Bank a Živnostenské banky. Od roku 2013 působí UniCredit Bank také v České republice a na Slovensku a své služby poskytuje klientům pod názvem UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia a.s.  

Produkty společnosti

Převedení půjčky logo

Převedení půjčky

Unicredit Bank konsolidace logo

Unicredit Bank konsolidace

PRESTO Půjčka logo

PRESTO Půjčka