UniCredit Bank U konto

U konto je běžný účet s neomezenými platbami a výběry z bankomatů, které můžete mít velmi snadno zdarma. První dva měsíce je U konto vždy bez poplatku za jeho vedení. V dalších měsících stačí splnit jednoduchou podmínku – posílat na účet alespoň 12 000 Kč (např. mzdu nebo důchod). V případě nesplnění podmínek platíte měsíční poplatek 199 Kč. Jinak je opravdu vše podstatné zdarma. Navíc, pokud se rozhodnete přejít od jiné banky, UniCredit Bank zajistí plnou mobilitu účtu, zruší za Vás účet u stávajícího finančního ústavu a převede nejen zůstatky, ale také zřídí stejné trvalé příkazy.

Časté otázky

Proč může mít UniCredit nulové poplatky a jinde se za to samé platí tolik peněz?

UniCredit vychází vstříc svým klientům na neúčtuje jim zbytečné poplatky.

Co musím udělat pro získání výběrů z bankomatu zdarma?

K získání výběrů z bankomatu zdarma je nutné mít příjem min 12 000 Kč, který přichází bezhotovostně na Váš účet.

Slyšeli jsme o minimálním vkladu u UniCredit Bank, co je na tom pravdy?

Minimální vklad není potřeba.

Kolikrát můžu vybírat zdarma?

Počet výběrů není nijak omezen.

Co je to SMART klíč a jak funguje?

SMART klíč je speciální aplikace do mobilního telefonu pro zabezpečení plateb. Tato aplikace generuje unikátní kód pro ověření totožnosti uživatele při vstupu do internetového bankovnictví a potvrzování plateb. SMART klíč je zcela zdarma.

Jak může UniCredit Bank převzít můj účet u jiné banky?

Při podpisu smlouvy o účtu udělíte bance plnou moc pro převod účtu od stávajícího finančního ústavu. Převeden Vám bude zůstatek i veškeré trvalé příkazy.

Co je karta Debit MasterCard?

Debit MasterCard je debetní embosovaná čipová umožňující rovněž bezkontaktní platby. Při zapojení karty do vybraného osobního konta má držitel karty možnost získat zdarma všechny výběry hotovosti v jakémkoliv bankomatu doma i v zahraničí. Klient má si může nastavit vlastní transakční limit až na 150 000 Kč denně.

Reference

"Dlouhá léta jsem byl u banky, se kterou jsem byl celkem spokojený, ale co mě opravdu štvalo, byly poplatky. A že nebyly malé! Zdálo se mi, že musím platit za každou „prkotinu“. Díval jsem se, jak mi banka pořád víc a víc ukrajuje z mých peněz a poslední kapkou byl úplně absurdní poplatek za běžnou službu. V tu chvíli mi došla trpělivost a začal jsem se na trhu rozhlížet po bance, která nemá poplatky či jich alespoň nemá tolik. Brzy jsem narazil na UniCredit Bank, u níž se za běžné úkony neplatí. Přešel jsem pod tuto banku a jsem spokojený. Má i další finanční produkty, které mi svými parametry vyhovují."

Karel, Brno

Hodnocení: 5/5

Chci založiť účet

O společnosti UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia, a.s.

UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia, a.s.

Společnost zahájila svou činnost na českém trhu v roce 2007 sloučením dvou úspěšných bank HVB Bank a Živnostenské banky. Od roku 2013 působí UniCredit Bank také v České republice a na Slovensku a své služby poskytuje klientům pod názvem UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia a.s.

Více informací