Získejte půjčku i přes mobil

 

 

Výhody

  • Rychlost poskytnutí peněžních prostředků
  • Vše vyřídíte v pohodlí domova
  • Minimum papírování a administrativy
  • Možnost zapůjčit si nižší částky
  • Dostupnost krátkodobé nebankovní půjčky
  • Možnost sjednat půjčku přes internet nebo SMS

Krátkodobé půjčky 

O krátkodobou půjčku, která vám bude připsána ihned na bankovní účet, mají zájem například lidé, kterým se zaměstnavatel opozdil s výplatou, nebo potřebují uhradit bezodkladný finanční závazek a nemohou čerpat z dřívějších peněžních rezerv. Tento typ krátkodobých půjček je vhodný pro všechny klienty, kteří si potřebují půjčit pouze menší obnos finančních prostředků (obvykle jde o půjčky do 4 500 Kč).

Vyřídit půjčku mohou pěkně z pohodlí domova nebo zvolit možnost krátkodobé SMS půjčky, kterou je možno sjednat prostřednictvím jedné SMS zprávy. Velkou předností je jistě rychlost vyřízení žádosti a zaslání finančních prostředků, stejně jako skutečnost, že pro tuto skupinu půjček platí mnohem benevolentnější podmínky a pravidla. Půjčky se tak stávají dostupné široké veřejnosti.

Reprezentativní příklad jednoho z poskytovatelů

Výška úvěru 3000 Kč, výška splátky 4020 Kč, počet splátek 1, doba splatnosti 31 dní, pevná úroková sazba 400,32% p.a., RPSN 3037%, poplatky za sjednání a vedení půjčky: 1020 Kč. Celková částka splatná spotřebitelem 4020 Kč. Pojištění není povinné. Platby na pojistné v RPSN nejsou zahrnuty.


* Údaje mají informativní charakter. Přesné podmínky se žadatel dozví od poskytovatele půjčky, který Vás bude kontaktovat.

Krátkodobý úvěr se hodí téměř pro každého

Pokud potřebujete překlenout nepříznivé období do další výplaty, pak je krátkodobý úvěr určen právě vám. Nemusíte nikam chodit, nic složitě vyřizovat, jednoduše navolíte částku k zapůjčení, vyplníte online formulář a odešlete. Po schválení vám budou peníze připsány na bankovní účet. Protože jde u tohoto produktu o nízké částky, podmínky jeho získání jsou velmi mírné, proto je dostupný široké veřejnosti.

Časté otázky

Jak vysoké částky si mohu půjčit?

U krátkodobých nebankovních půjček jde obvykle o částky výjimečně přesahující 4 500 korun. Tento typ půjček je proto určen pro osoby, které hledají pouze menší finanční výpomoc a chybí jim pár stokorun nebo tisícikorun třeba před následující výplatou.

Jak dlouhá je splatnost krátkodobých půjček?

Splatnost se u krátkodobých půjček pohybuje v řádech dnů nebo týdnů. V případě, že se dostanete se splatností do prodlení, neodkladně kontaktujte společnost, u níž jste si půjčku sjednali, spravte ji o své aktuální situaci a domluvte se na odkladu splátek nebo novém splátkovém kalendáři.

Jaké jsou podmínky poskytnutí půjčky?

Mezi obecné podmínky patří plnoletost, bydliště nebo trvalý pobyt na území České republiky a pravidelný příjem. Vždy však záleží na konkrétním poskytovateli i parametrech půjčky. S doplňujícími informacemi vás bude kontaktovat zástupce společnosti po vyplnění a odeslání nezávazné žádosti.

Musím dokládat účel využití prostředků?

Ne. Jedná se o bezúčelové půjčky a krátkodobé úvěry, u kterých není potřeba společnosti dokládat, jak s vypůjčenými prostředky naložíte. Nemusíte si tak schovávat faktury ani daňové doklady a s vypůjčenými penězi můžete naložit jakkoli uznáte za vhodné.

Reference

"Na to, že se občas můj zaměstnavatel opozdí s výplatou, jsem si za ty roky už zvykla. Tentokrát jsem ale potřebovala peníze opravdu rychle a nemohla jsem si dovolit čekat. Proto jsem začala pátrat po rychlé půjčce, která by mi byla připsána bez zbytečných průtahů na účet. V bance mě odmítli a tak mi nezbylo nic jiného, než se zaměřit na krátkodobé nebankovní půjčky. Navolila jsem odpovídající částku, vyplnila online formulář a žádost odeslala. Prakticky vzápětí mě kontaktoval zástupce společnosti a dořešil semnou všechny podrobnosti. Peníze jsem měla na účtu již druhý den po schválení žádosti."

Martina, 41 let, Ostrov

Hodnocení: 5/5

Máte dotaz nebo vlastní zkušenost? Podělte se o ni v komentářech.