CreditPortal Credit 365, bezhotovostní půjčka | Hyperfinance.cz

Výhody

  • Jednoduché vyřízení a sjednání z pohodlí domova
  • Bez ručitele a bez zástavy nemovitosti
  • Půjčka od ověřeného poskytovatele
  • Předčasné splacení bez sankcí
  • Bezúčelová půjčka
  • Vhodné i pro dlužníky, záznam v registru není překážkou

Půjčka Credit 365

Půjčka Credit 365 je jedním z těch nebankovních úvěrů, které nabídnou výrazně vyšší částky, než například půjčky před výplatou. K mání je 1 00060 000 Kč, přičemž i tu nejnižší částku může klient splácet po celý rok. Noví klienti si mohou vypůjčit maximálně 60 000 Kč, přičemž po řádném splacení mohou získat opakovanou půjčku s vyšším maximálním limitem. Žadatel může mít aktuální dluh u jiné společnosti nebo v bance.

Velmi zajímavý je bonus za řádné splácení. Ten může dosáhnout až do výše 50 % předepsané splátky. Bonus získáte, pokud k datu hodnocení na konci každého čtvrtletí nebudete v prodlení se splátkami, to znamená, že celé čtvrtletí budete mít řádně splaceno. Bonus na vás čeká za každé čtvrtletí po celou dobu trvání smlouvy o úvěru.

Bezhotovostní půjčku Credit 365 si vyřídíte snadno a rychle online. Peníze budou odeslány na vámi vlastněný bankovní účet, a to okamžitě po kladném vyřízení žádosti. Hotovostní forma úvěru tu ale k dispozici není. Dobrou zprávou je, že poskytovatel myslí na vaši schopnost splácet, a proto nabízí vyšší částky pouze s delší dobou splatnosti.


Dnes si požádalo o půjčku již 87 klientů.Neváhejte a přidejte se k nim i Vy!

Chci si půjčit

Časté otázky

Líbí se mi maximální částka na první půjčku, tedy 60 000 Kč. Budu ji moci splatit za 6 měsíců?

Částka 60 000 Kč vám bude, pokud projdete schvalovacím procesem, půjčena pouze na 12 měsíců, kratší termín možný není. Ale splatit můžete tento dluh kdykoliv dříve, předčasné splacení je totiž bez poplatků navíc.

Je nutné zaslat ověřovací poplatek ve výši jedné koruny?

Nikoli. Společnost po svých klientech nevyžaduje ověřovací poplatek ve výši jedné koruny, jako tomu může být u konkurence. Společnost dokáže ověřit účet klienta bez toho, aby celý proces schvalování žádosti zdržovala přeposíláním finančních prostředků z jednoho bankovního účtu na druhý.

Nabídnou mi z Credit 365 i méně než 5 000 Kč?

Nikoliv, půjčka Credit 365 začíná až na pěti tisících korunách.

Za jak dlouho zjistím, zda mi byla žádost schválena?

Pokud projdete schvalovacím řízením, poskytovatel úvěru se vám ozve do několika desítek minut po odeslání žádosti. proces schvalování je poměrně rychlý, peníze jsou odesílány okamžitě po schválení.


Reprezentativní příklad

Půjčka: 15 000 Kč, Poplatky: 9 507,22 Kč, Úroky: 987,27 Kč, Celkem splatno: 25 494,49 Kč, Měsíční splátka: 2 125 Kč, RPSN: 192,70 %, Úrok: 12,0 % p.a., Pokud splatíte vše včas, bude sleva za čtvrtletí: -1 062 Kč, Sleva celkem: -4 249 Kč Zaplatíte: 21 245,41 Kč, RPSN: 103,25 %, Úrok: 12,0 % p.a.


*Údaje mají informativní charakter. Přesné podmínky se žadatel dozví od poskytovatele půjčky, který Vás bude kontaktovat.


O společnosti CreditPortal, a.s.

CreditPortal, a.s.

CreditPortal je mladá dynamická společnost mající za cíl odlišit se od ostatních nebankovních společností poskytujících krátkodobé úvěry. Uvádí, že je pro ni podstatná důvěryhodnost a propracovaný etický přístup ke klientům. Creditportal poskytuje finanční produkty, které mají pomoci s akutními finančními výdaji, na které klientům nezbyly peníze. 

Více informací