Výhody

 • Jednoduché vyřízení a sjednání z pohodlí domova
 • Možnost půjčit si větší objem finančních prostředků
 • Půjčka od ověřeného poskytovatele
 • Rychlé vyřízení
 • Bezúčelová půjčka
 • Zajímavé slevy za včasné splácení
 • Možnost uhradit úvěr předčasně a bez poplatku

Půjčka Credit 365

Díky nové půjčce Credit 365 od společnosti CreditPortal, a.s. si můžete půjčit 5 000 až 60 000 Kč na cokoli. Jedná se o bezúčelovou půjčku. Jak už toto označení napovídá, jde o úvěr, u kterého není potřeba dokládat účel využití finančních prostředků. O půjčku Credit 365 požádáte jednoduše z pohodlí vašeho domova.

Stačí vyplnit online formulář, který vám nezabere více, než pár minut. Společnost požaduje doložení příjmu a půjčí pouze osobám, které nejsou předlužené anebo v insolvenci. Půjčku také nezíská osoba, která má u společnosti doposud neuhrazené závazky.  Půjčka je určena jak fyzickým osobám, tak podnikatelům nebo OSVČ, které mají stabilní a dostatečný příjem.

Časté otázky

Jakým způsobem společnost ověří příjmy žadatele?

Žadatel musí příjmy doložit některou z uvedených variant, mezi které patří výpisy z účtu, daňové přiznání (u OSVČ) či doklad o pomoci v mateřství anebo starobním důchodu. Jakmile žadatel dokumenty odešle, systém vyhodnocování žádostí dokumenty ověří a společnost bude neprodleně kontaktovat žadatele s informací o zamítnutí či kladném vyřízení odeslané žádosti.

Je nutné zaslat ověřovací poplatek ve výši jedné koruny?

Nikoli. Společnost po svých klientech nevyžaduje ověřovací poplatek ve výši jedné koruny, jako tomu může být u konkurence. Společnost dokáže ověřit účet klienta bez toho, aby celý proces schvalování žádosti zdržovala přeposíláním finančních prostředků z jednoho bankovního účtu na druhý.

Reprezentativní příklad

Požadovaná částka: 15 000,- Kč, poskytnutá klientovi dne 18. 10. 2017, doba trvání úvěru: 12 měsíců, doba splatnosti úvěru: 18. 10. 2018, a to v 1 měsíční splátce: výše poplatku za poskytnutí úvěru: 0,- Kč, pevná roční úroková sazba: 12 %, celková částka, která má být splacena: 21 240,64,- Kč, výše RPSN: 193,67 %.


*Údaje mají informativní charakter. Přesné podmínky se žadatel dozví od poskytovatele půjčky, který Vás bude kontaktovat.

Reference

"Potřeboval jsem si půjčit menší objem finančních prostředků na úhradu pravidelných výdajů. S tím by nebyl až takový problém. Mikropůjček je všude mnoho. Hledal jsem však poskytovatele, u kterého bych si mohl splátky rozložit do delšího časového období. Volba padla na společnost CreditPortal, a.s., která nabízí půjčky od 5 do 60 tisíc korun s možností rozložení splátek až na 12 měsíců. Vše jsem vyřídil z pohodlí domova a konečně jsem získal půjčku, u které vím, že s jejím splácením nebudu mít sebemenší problém."

Martin, 28 let

Hodnocení: 5/5

Chci si půjčit

Máte dotaz nebo vlastní zkušenost? Podělte se o ni v komentářech.

O společnosti CreditPortal

CreditPortal, a.s.

Kontaktní informace

 • Argentinská 286/38 170 00 Praha-Holešovice
 • E-mail: info@creditportal.cz
 • Telefon: 222 209 011
 • Oficiální web společnosti: www.creditportal.cz
CreditPortal, a.s., Argentinská 286/38, 170 00 Praha-Holešovice

CreditPortal je mladá dynamická společnost mající za cíl odlišit se od ostatních nebankovních společností poskytujících krátkodobé úvěry. Uvádí, že je pro ni podstatná důvěryhodnost a propracovaný etický přístup ke klientům. Creditportal poskytuje finanční produkty, které mají pomoci s akutními finančními výdaji, na které klientům nezbyly peníze.