Druhy půjček

Na trhu existuje velké množství druhů půjček. Znáte základní rozdíly mezi nimi?

Půjčka před výplatou

Mikroúvěr, který vám pomůže překlenout nepříznivé období do další výplaty. Blesková žádost a rychlé vyplacení finančních prostředků. Peníze na účtu anebo v hotovosti.

Bankovní půjčky

Poskytovatelem bankovních půjček jsou bankovní domy. Pro kladné posouzení žádosti je nutno splnit přísné podmínky, spočívající zejména v dostatečném příjmu a dobré bonitě.

Půjčky bez registru

Tento typ úvěrů je určen žadatelům s negativním záznamem v registru dlužníků a banky jejich žádost z tohoto důvodu zamítly. Jde o půjčky pro problémové klienty s vyšším úrokem.

Půjčka bez doložení příjmu 

Produkt je určen pro žadatele, kteří nechtějí anebo nemohou doložit příjem od zaměstnavatele. Pravidelný příjem je ale jednou z podmínek kladného posouzení žádosti.

Půjčka na účet ihned 

Jednoduché vyřízení půjčky z pohodlí vašeho domova. Pro poskytnutí peněz stačí vyplnit jednoduchý online formulář a finance vám budou následně vyplaceny na účet.

Hotovostní půjčky

Tento produkt je určen pro žadatele o půjčku, kteří nevlastní bankovní účet anebo potřebují vyplatit peníze rovnou na ruku. Jednoduchá žádost online a bleskové vyhodnocení.

SMS půjčka

Jednoduchý způsob, jak požádat o půjčku. Po registraci stačí odeslat SMS v předem stanoveném formátu, na základě které vám přijde vyjádření o schválení či zamítnutí žádosti.

První půjčka zdarma

Úvěrový produkt pro nové žadatele, kteří po splnění podmínek neplatí žádné úroky anebo poplatky. Při opakované žádosti jsou již poplatky a úroky účtovány.

Půjčka bez ručení a ručitele

Úvěrový produkt, pro jehož schválení nepotřebujete ručit nemovitostí anebo osobou ve formě ručitele. Mezi základní podmínky schválení patří dobrá bonita a pravidelný příjem.

Časté otázky

Jak používat srovnávač půjček?

Naše kalkulačka pro srovnání půjček funguje velmi jednoduše. Do horního políčka si zadáte požadovanou částku. Pomocí filtru v horní části obrazovky si můžete navíc omezit parametry tak, aby se zobrazily pouze půjčky šité přímo Vám na míru. U každé půjčky vidíte ihned přehled základních parametrů jako je například doba splatnosti nebo možná výše půjčky. Pro detailní informace o vybrané půjčce kliknete na tlačítko „mám zájem“. Tím se dostanete na stránku se všemi podstatnými informacemi a online žádostí k dané půjčce. Pokud se Vám parametry budou zamlouvat, jednoduše vyplníte tento formulář a vyčkáte, až se s Vámi spojí zástupce společnosti, o jejíž půjčku jste projevili zájem. Zástupce s Vámi dojedná veškeré podstatné záležitosti po telefonu nebo na předem domluvené schůzce.

Je vyplnení žádosti o půjčku závazné?

Vyplnění žádosti o půjčku je nezávazné. Je jen na vás, zda žádostí vyplníte více a necháte se kontaktovat přímo zástupci dané společnosti. Tento krok může být vhodný, pokud se ne zcela orientujete ve všech parametrech. Pomůže vám si učinit ucelený obraz o konkurenčních nabídkách.

Jaké parametry půjček online jsou důležité?

Hledáte-li nejvýhodnější půjčku na trhu, sledujte RPSN sazbu. Je pro vás důležitá rychlost? Preferujte půjčku s nejjednodušším schvalováním.

Proč vybírat půjčku s námi?

V nabídce na našich stránkách najdete produkty předních a hlavně důvěryhodných poskytovatelů půjček. Všechny společnosti, jejichž produkty srovnáváme, jsou ověřené bankovní i nebankovní finanční domy. Pro spolupráci vybíráme pouze kvalitní firmy, které se chovají ke svým zákazníkům vždy transparentně a čestně.