Druhy půjček

Na trhu existuje velké množství druhů půjček. Znáte základní rozdíly mezi nimi?

Půjčka před výplatou

Mikroúvěr, který vám pomůže překlenout nepříznivé období do další výplaty. Blesková žádost a rychlé vyplacení finančních prostředků. Peníze na účtu anebo v hotovosti.

Bankovní půjčky

Poskytovatelem bankovních půjček jsou bankovní domy. Pro kladné posouzení žádosti je nutno splnit přísné podmínky, spočívající zejména v dostatečném příjmu a dobré bonitě.

Půjčky bez registru

Tento typ úvěrů je určen žadatelům s negativním záznamem v registru dlužníků a banky jejich žádost z tohoto důvodu zamítly. Jde o půjčky pro problémové klienty s vyšším úrokem.

Půjčka bez doložení příjmu 

Produkt je určen pro žadatele, kteří nechtějí anebo nemohou doložit příjem od zaměstnavatele. Pravidelný příjem je ale jednou z podmínek kladného posouzení žádosti.

Půjčka na účet ihned 

Jednoduché vyřízení půjčky z pohodlí vašeho domova. Pro poskytnutí peněz stačí vyplnit jednoduchý online formulář a finance vám budou následně vyplaceny na účet.

Hotovostní půjčky

Tento produkt je určen pro žadatele o půjčku, kteří nevlastní bankovní účet anebo potřebují vyplatit peníze rovnou na ruku. Jednoduchá žádost online a bleskové vyhodnocení.

SMS půjčka

Jednoduchý způsob, jak požádat o půjčku. Po registraci stačí odeslat SMS v předem stanoveném formátu, na základě které vám přijde vyjádření o schválení či zamítnutí žádosti.

První půjčka zdarma

Úvěrový produkt pro nové žadatele, kteří po splnění podmínek neplatí žádné úroky anebo poplatky. Při opakované žádosti jsou již poplatky a úroky účtovány.

Půjčka bez ručení a ručitele

Úvěrový produkt, pro jehož schválení nepotřebujete ručit nemovitostí anebo osobou ve formě ručitele. Mezi základní podmínky schválení patří dobrá bonita a pravidelný příjem.

P2P půjčka

Úvěrový produkt když, lidé půjčují lidem

 

Časté otázky

Jak používat srovnávač půjček?

Naše kalkulačka pro srovnání půjček funguje velmi jednoduše. Do horního políčka si zadáte požadovanou částku. Pomocí filtru v horní části obrazovky si můžete navíc omezit parametry tak, aby se zobrazily pouze půjčky šité přímo Vám na míru. U každé půjčky vidíte ihned přehled základních parametrů jako je například doba splatnosti nebo možná výše půjčky. Pro detailní informace o vybrané půjčce kliknete na tlačítko „mám zájem“. Tím se dostanete na stránku se všemi podstatnými informacemi a online žádostí k dané půjčce. Pokud se Vám parametry budou zamlouvat, jednoduše vyplníte tento formulář a vyčkáte, až se s Vámi spojí zástupce společnosti, o jejíž půjčku jste projevili zájem. Zástupce s Vámi dojedná veškeré podstatné záležitosti po telefonu nebo na předem domluvené schůzce.

Je vyplnení žádosti o půjčku závazné?

Vyplnění žádosti o půjčku je nezávazné. Je jen na vás, zda žádostí vyplníte více a necháte se kontaktovat přímo zástupci dané společnosti. Tento krok může být vhodný, pokud se ne zcela orientujete ve všech parametrech. Pomůže vám si učinit ucelený obraz o konkurenčních nabídkách.

Jaké parametry půjček online jsou důležité?

Hledáte-li nejvýhodnější půjčku na trhu, sledujte RPSN sazbu. Je pro vás důležitá rychlost? Preferujte půjčku s nejjednodušším schvalováním.

Proč vybírat půjčku s námi?

V nabídce na našich stránkách najdete produkty předních a hlavně důvěryhodných poskytovatelů půjček. Všechny společnosti, jejichž produkty srovnáváme, jsou ověřené bankovní i nebankovní finanční domy. Pro spolupráci vybíráme pouze kvalitní firmy, které se chovají ke svým zákazníkům vždy transparentně a čestně.