Tommy Stachi půjčka - Hyperfinance.cz

Výhody

  • Až 100 % úroků zpět
  • Pro zaměstnance, živnostníky i seniory
  • I pro dlužníky (s dobrou úvěrovou historií)
  • Peníze vyplaceny ihned po online podpisu smlouvy
  • Bez poplatků za vyřízení

Tommy Stachi půjčka

Tommy Stachi poskytuje tři základní typy online půjček, a to Půjčku pro živnostníky, Půjčku na cokoliv a Online půjčku. Díky tomu má širokou nabídku jak pro zaměstnance, tak pro živnostníky, ovšem i pro seniory, vždy ale s pravidelným příjmem nad 10 000 Kč měsíčně. 

Vypůjčit si lze od 10 000 Kč do 150 000 Kč s dobou splácení od 12 do 84 měsíců. Úvěr je bez ručitele a bez zástavy, peníze jsou vypláceny ihned po podpisu smlouvu, přičemž se dá vše vyřídit online a z pohodlí domova. Nemusíte se obávat žádného zbytečného papírování, k potvrzení o příjmu stačí elektronický výpis z účtu. Cena půjčky začíná na úrocích 0 % p.a. a na RPSN od 12,8 % p.a. Poplatky za vyřízení půjčky tu žádné nejsou, předčasné splacení je možné kdykoliv a zdarma. Tommy Stachi úvěr je transparentní bez skrytých poplatků.

Tommy Stachi půjčka je určena pro všechny, kdo prokáží příjmy v kategorii živnostník podnikající déle než 6 měsíců, zaměstnanec, kterému již skončila zkušební doba, dále senior s penzí nad 10 000 Kč měsíčně. Nejedná se totiž ani o mikropůjčku a ani o půjčku před výplatou, a proto jsou podmínky kladené na žadatele přísnější. Žadatel o úvěr musí mít bankovní účet, nesmí být v exekuci a ani v insolvenci, také nesmí mít trvalé bydliště na městském nebo obecním úřadu. Co naopak může, je mít i jiný dluh u jiné společnosti, ovšem za podmínky dobré úvěrové historie (řádného splácení).

 

Časté otázky

Kolik si prostřednictvím půjčky mohu půjčit a na jaké účely jsou peníze určené?

Tommy Stachi půjčka je v rozmezí od 10 000 do 150 000 Kč a peníze z ní lze využít libovolně. Splácet můžete 12 – 60 měsíců, tedy jeden rok až pět let.

Jak si lze sjednat půjčku?

Máte v podstatě dvě možnoti, a to online vyplněním a odeslání nezávazného formuláře, nebo telefonicky na zdarma telefonní lince klientského centra Tommy Stachi.

 

Pro koho půjčka určená není?

Tommy Stachi půjčka není určena těm, kdo nepatří do kategorie živnostník, zaměstnanec nebo senior a nemají pravidelný příjem nad 10 000 Kč měsíčně. Tento úvěr také nedostanou lidé, kteří nemají bankovní účet, dále lidé v exekuci, v insolvenci a ani ti, kdo mají trvalé bydliště na městském nebo obecním úřadě. V případě zaměstnanců je nutné být po zkušební době, živnostník musí podnikat déle než šest měsíců.

Jak je možné půjčku splácet?

Úvěr od Tommy Stachi můžete splácet třemi různými způsoby, a to:

  • převodem peněz z účtu na účet uvedený ve splátkovém kalendáři
  • vkladem hotovosti na účet uvedený ve splátkovém kalendáři
  • poštovní poukázkou

Co když nebudu moci splatit včas?

V takovém případě společnost Tommy Stachi neprodleně kontaktujte a dohodněte si s ní nový splátkový kalendář dřív, než se neoznámené nesplácení projeví na sankcích

Reprezentativní příklad

Ilustrativní výpočet dle zákona pro revolvingový úvěr: Výše úvěru 250 000 Kč, roční úroková sazba 9,88 %, RPSN 10,34 %, celkem zaplatíte 263 380 Kč. Jednotlivé po sobě jdoucí měsíční splátky: 22 892 Kč, 22 720 Kč, 22 549 Kč, 22 377 Kč, 22 206 Kč, 22 034 Kč, 21 863 Kč, 21 691 Kč, 21 519 Kč, 21 348 Kč, 21 176 Kč a 21 005 Kč. Splátky a částka, kterou celkem zaplatíte, jsou matematicky zaokrouhleny. Uvedené hodnoty platí za předpokladu čerpání celé výše úvěru okamžitě, bezhotovostně, v plné výši, při výše uvedené úrokové sazbě a bez poplatku, při poskytnutí revolvingového úvěru na období jednoho roku a splacení ve 12 měsíčních splátkách se stejnou výší jistiny. Nabídka nezohledňuje další čerpání úvěru ani využití doplňkových služeb.


*Údaje mají informativní charakter. Přesné podmínky se žadatel dozví od poskytovatele půjčky, který Vás bude kontaktovat.


O společnosti TOMMY STACHI s.r.o.

TOMMY STACHI s.r.o.

Tommy Stachi s. r. o. představuje ryze českou nebankovní společnost, která sídlí v Praze 3 a působí na našem trhu již od roku 2004. Zaměřuje se na poskytování krátkodobých finančních půjček v rozmezí od 10 000 do 150 000 Kč a se splatností od jednoho roku do pěti let – nejedná se tedy o klasické půjčky před výplatou či mikropůjčky. Úvěry je možné snadno vyřídit zcela online a bez zbytečného papírování.

Společnost si zakládá na poskytování transparentních půjček a také na důkladném prověřování žadatelovy aktuální úvěruschopnosti. Tommy Stachi vyznává ideu, že korektní a individuální přístup k zákazníkům a zodpovědné půjčování jsou důležitými pilíři chování společnosti poskytující finanční služby. Díky tomu a díky jasné a neměnné smlouvě o úvěru je Tommy Stachi bezpečným řešením pro aktuální nedostatek financí.

Více informací