Výhody

  • Variabilní finanční produkt
  • Rychlá výplata peněz
  • Možnost vyřídit půjčku z domova
  • Různé možnosti splácení půjčky
  • Půjčky pro zaměstnance
  • Administrativně jednoduchá půjčka

Tommy Stachi půjčka

Tommy Stachi půjčka je finanční produkt nabízející půjčky v rozmezí od 5 000 do 150 000 Kč se splatností 12 až 42 měsíců. 

Půjčky mají jasně dané podmínky, jsou bezúčelné a pro jejich uzavření nepotřebujete ručitele. Půjčky jsou určené zaměstnancům, živnostníkům a seniorům s pravidelným měsíčním příjmem. Je možné si je nechat vyplatit v hotovosti na pobočce či si je nechat poslat na účet. Na pobočce je budete mít připravené do 30 minut a obdržíte je po podepsání smlouvu. Je však možné sjednat půjčku i z domova. Stačí jen podepsat smlouvu, kterou přiveze kurýr, a poté budou peníze poslány na bankovní účet.

Dnes si požádalo o půjčku již 87 klientů. Neváhejte a přidejte se k nim i Vy!

Chci si půjčit

Časté otázky

Kolik si prostřednictvím půjčky mohu půjčit a na jaké účely jsou peníze určené?

Tommy Stachi půjčka je v rozmezí od 5 000 do 150 000 Kč a peníze z ní lze využít libovolně.

Jak si lze sjednat půjčku?

Půjčku si můžete sjednat na pobočce společnosti, ale také si můžete celou půjčku vyřídit z pohodlí domova a peníze si nechat poslat na účet. Ve druhém případě vám budou poslány na účet po podepsání smlouvy, která je poslána kurýrem na základě zaslaných podkladů.

Pro koho půjčka určená není?

Půjčka není určená lidem, kteří mají exekuci a lidem s nižším měsíčním příjmem, než je 10 000 Kč.

Jak je možné půjčku splácet?

Půjčku je možné splácet několika způsoby - vkladem hotovosti na účet uvedený ve splátkovém kalendáři, v hotovosti na pobočce, převodní příkazem či poštovní poukázkou.

Jaká je doba splatnosti?

Doba splatnosti je 6 až 30 měsíců.

Reprezentativní příklad

V případě VIP půjčky od Tommy Stachi ve výši 100 000 Kč se splatností 36 měsíců při měsíční splátce 4 691 Kč činí fixní úroková sazba 29 % p. a. a RPSN 45,3 %. Se zápůjčkou jsou spojeny měsíční administrativní poplatky ve výši 500 Kč měsíčně. Celková částka splatná spotřebitelem činí 168 861 Kč včetně veškerých předepsaných úroků, provizí, daní, poplatků nebo jiných obdobných peněžitých plnění a veškerých dalších plateb, které spotřebitel musí zaplatit v souvislosti se zápůjčkou.


*Údaje mají informativní charakter. Přesné podmínky se žadatel dozví od poskytovatele půjčky, který Vás bude kontaktovat.

1. krok

Po kliknutí na tlačítko „Chci si půjčit“ se před Vámi objeví jednostránkový formulář nezávazné žádosti o půjčku. Vyplňte své jméno, příjmení, email, telefon, rodné číslo a PSČ. Dále v položce „kategorie“ vyberte, zda jste zaměstnanec, podnikatel nebo důchodce. Před kliknutím na tlačítko „Odeslat žádost“ nezapomeňte zatrhnout „Souhlas se zpracováním osobních údajů.“

2. krok

Systém Vám následně poděkuje za vyplnění a potvrdí odeslání Vaší žádosti. Zároveň Vás upozorní na to, že pokud se Vám operátor firmy nebude moci dovolat na mobil, Vaše žádost bude zamítnuta.

 

Reference

"Půjčku od společnosti Tommy Stachi jsem využil. Líbí se mi na ní, že mají jasně dané podmínky, jsou bezúčelné a pro jejich uzavření nepotřebujete ručitele. I další parametry půjčky jsou pro mě výhodné."

Matěj, Praha, 33 let

Hodnocení: 5/5

Chci si půjčit

Máte dotaz nebo vlastní zkušenost? Podělte se o ni v komentářech.

O společnosti TOMMY STACHI s.r.o.

TOMMY STACHI s.r.o.

Kontaktní informace

  • Táboritská 23 130 00 Praha 3
  • E-mail: snadnapujcka@tommystachi.cz
  • Telefon: 221 460 400
  • Oficiální web společnosti: www.tommystachi.cz
TOMMY STACHI s.r.o., Táboritská 23, 130 00 Praha 3

Tommy Stachi s. r. o. představuje nebankovní společnost, která působí na našem trhu už od roku 2004. Zaměřuje se na poskytování krátkodobých finančních půjček v rozmezí od 5 000 do 150 000 Kč. Společnost má sídlo ve městě Odolena Voda.

Společnost si zakládá na poskytování snadných půjček, které jsou vyřízené rychle bez zbytečného zdlouhavého byrokratického schvalování. Půjčky se vyznačují snadnou dostupností a jsou přístupné zaměstnancům, živnostníkům i seniorům s pravidelným měsíčním příjmem. Tommy Stachi slibuje zájemcům o půjčku korektní a individuální přístup a zodpovědné úvěrování.