Výhody

  • Až 100 % úroků zpět
  • Pro zaměstnance, živnostníky i seniory
  • I pro dlužníky (s dobrou úvěrovou historií)
  • Peníze vyplaceny ihned po online podpisu smlouvy
  • Bez poplatků za vyřízení

Tommy Stachi půjčka

Tommy Stachi poskytuje tři základní typy online půjček, a to Půjčku pro živnostníky, Půjčku na cokoliv a Online půjčku. Díky tomu má širokou nabídku jak pro zaměstnance, tak pro živnostníky, ovšem i pro seniory, vždy ale s pravidelným příjmem nad 10 000 Kč měsíčně. 

Vypůjčit si lze od 10 000 Kč do 150 000 Kč s dobou splácení od 12 do 60 měsíců. Úvěr je bez ručitele a bez zástavy, peníze jsou vypláceny ihned po podpisu smlouvu, přičemž se dá vše vyřídit online a z pohodlí domova. Nemusíte se obávat žádného zbytečného papírování, k potvrzení o příjmu stačí elektronický výpis z účtu. Cena půjčky začíná na úrocích 0 % p.a. a na RPSN od 12,8 % p.a. Poplatky za vyřízení půjčky tu žádné nejsou, předčasné splacení je možné kdykoliv a zdarma. Tommy Stachi úvěr je transparentní bez skrytých poplatků.

Tommy Stachi půjčka je určena pro všechny, kdo prokáží příjmy v kategorii živnostník podnikající déle než 6 měsíců, zaměstnanec, kterému již skončila zkušební doba, dále senior s penzí nad 10 000 Kč měsíčně. Nejedná se totiž ani o mikropůjčku a ani o půjčku před výplatou, a proto jsou podmínky kladené na žadatele přísnější. Žadatel o úvěr musí mít bankovní účet, nesmí být v exekuci a ani v insolvenci, také nesmí mít trvalé bydliště na městském nebo obecním úřadu. Co naopak může, je mít i jiný dluh u jiné společnosti, ovšem za podmínky dobré úvěrové historie (řádného splácení).

 

Časté otázky

Kolik si prostřednictvím půjčky mohu půjčit a na jaké účely jsou peníze určené?

Tommy Stachi půjčka je v rozmezí od 10 000 do 150 000 Kč a peníze z ní lze využít libovolně. Splácet můžete 12 – 60 měsíců, tedy jeden rok až pět let.

Jak si lze sjednat půjčku?

Máte v podstatě dvě možnoti, a to online vyplněním a odeslání nezávazného formuláře, nebo telefonicky na zdarma telefonní lince klientského centra Tommy Stachi.

 

Pro koho půjčka určená není?

Tommy Stachi půjčka není určena těm, kdo nepatří do kategorie živnostník, zaměstnanec nebo senior a nemají pravidelný příjem nad 10 000 Kč měsíčně. Tento úvěr také nedostanou lidé, kteří nemají bankovní účet, dále lidé v exekuci, v insolvenci a ani ti, kdo mají trvalé bydliště na městském nebo obecním úřadě. V případě zaměstnanců je nutné být po zkušební době, živnostník musí podnikat déle než šest měsíců.

Jak je možné půjčku splácet?

Úvěr od Tommy Stachi můžete splácet třemi různými způsoby, a to:

  • převodem peněz z účtu na účet uvedený ve splátkovém kalendáři
  • vkladem hotovosti na účet uvedený ve splátkovém kalendáři
  • poštovní poukázkou

Co když nebudu moci splatit včas?

V takovém případě společnost Tommy Stachi neprodleně kontaktujte a dohodněte si s ní nový splátkový kalendář dřív, než se neoznámené nesplácení projeví na sankcích

Reprezentativní příklad

Reprezentativní příklad v rámci Akce Až 100 % úroků zpět: V případě Akce Až 100 % úroků zpět s produktem VIP půjčka ve výši 50 000 Kč se splatností 60 měsíců s měsíční splátkou 1 587 Kč činí fixní úroková sazba 10,98 % p.a. a RPSN 33,2 %. Se zápůjčkou je spojen pravidelný měsíční administrativní poplatek ve výši 500 Kč. Účastník řádným a úplným splacením celé zápůjčky zaplatí 95 198 Kč, následně na vyžádání dostane zpět 100 % zaplacených úroků, tj. částku 15 198 Kč, přičemž úrok bude činit 0 % p.a. a RPSN 27,7 %. Celková částka splatná spotřebitelem činí 80 000 Kč, z toho celkové náklady zápůjčky činí 30 000 Kč. Reprezentativní příklad při nesplnění či nevyužití Akce Až 100 % úroků zpět: V případě nesplnění či nevyužití Akce Až 100 % úroků zpět s produktem VIP půjčka ve výši 50 000 Kč pořízeným na pobočce se splatností 60 měsíců s měsíční splátkou 1 587 Kč činí fixní úroková sazba 10,98 % p.a. a RPSN 33,2 %. Se zápůjčkou je spojen pravidelný měsíční administrativní poplatek ve výši 500 Kč. Celková částka splatná spotřebitelem činí 95 198 Kč, z toho celkové náklady zápůjčky (celkový objem úroků + celkový administrativní poplatek) činí 45 198 Kč.


*Údaje mají informativní charakter. Přesné podmínky se žadatel dozví od poskytovatele půjčky, který Vás bude kontaktovat.


O společnosti TOMMY STACHI s.r.o.

TOMMY STACHI s.r.o.

Tommy Stachi s. r. o. představuje ryze českou nebankovní společnost, která sídlí v Praze 3 a působí na našem trhu již od roku 2004. Zaměřuje se na poskytování krátkodobých finančních půjček v rozmezí od 10 000 do 150 000 Kč a se splatností od jednoho roku do pěti let – nejedná se tedy o klasické půjčky před výplatou či mikropůjčky. Úvěry je možné snadno vyřídit zcela online a bez zbytečného papírování.

Společnost si zakládá na poskytování transparentních půjček a také na důkladném prověřování žadatelovy aktuální úvěruschopnosti. Tommy Stachi vyznává ideu, že korektní a individuální přístup k zákazníkům a zodpovědné půjčování jsou důležitými pilíři chování společnosti poskytující finanční služby. Díky tomu a díky jasné a neměnné smlouvě o úvěru je Tommy Stachi bezpečným řešením pro aktuální nedostatek financí.

Více informací