Rychlá půjčka na účet ihned

Někdy je nutné v rychlosti zafinancovat výhodný nákup, opravu auta, doplatek za energie nebo jakýkoliv jiný výdaj, který prostě spěchá. Jenže občas není z čeho financovat. Peníze z výplaty jsme použili na jiné výdaje. A finanční rezerva už nestačí.

K záchraně takovýchto nepříjemných situací skvěle slouží online půjčky ihned na účet, protože jsou odesílány na účet žadatele ihned po schválení. Díky tomu, že se jedná o rychlé půjčky online, které jsou vyřízeny velmi rychle, a hlavně z pohodlí domova, není výjimkou, když má žadatel peníze na svém účtu už za 15 minut od odeslání žádosti o peníze. Ano, i takto může vypadat opravdu rychlá půjčka na účet. Někteří poskytovatelé dokonce garantují půjčku do 5 minut na účet.

Ovšem pozor, půjčky online ihned, to nejsou jen ty před výplatou ve výši do deseti tisíc. Online půjčka ihned může být schválena i jako půjčka 100 000 Kč. A také bude putovat na účet ihned po schválení. V tomto případě už nejde o typické rychlé půjčky, ale častěji o bankovní půjčky. Dnes si totiž i banky umějí pospíšit se schválením úvěru. Díky online přístupům do registrů je ověření žadatele opravdu bleskové.

Navíc v našem srovnávači vždy nabízíme půjčku online ihned na účet, která se obejde bez doložení příjmu potvrzeného zaměstnavatelem. K žádosti o úvěr stačí přiložit jen výpisy z účtu, případně výplatní pásky. Platí to i u hotovostních půjček, které jsou určeny všem, co upřednostňují hotovost před půjčkou na účet.

Půjčka ihned je snadným a hlavně rychlým řešením situací, kdy potřebujete víc peněz, než máte zrovna k dispozici. Jen pozor na termín splatnosti, někdy je hned po následující výplatě.

Dnes si požádalo o půjčku již 87 klientů. Neváhejte a přidejte se k nim i Vy!

Chci si půjčit

Výhody

  • možnost požádat online z pohodlí domova
  • rychlé vyřízení
  • peníze rychle k dispozici
  • možnost získat bez nahlížení do registru

Nevýhody

  • vyšší cena některých rychlých půjček
  • často velmi krátký termín splatnosti

Jaké jsou podmínky k získání půjčky ihned na účet?

  • Věk alespoň 18 let a více
  • Doložení dvou osobních dokladů, které slouží k ověření adresy
  • Trvalý pobyt v ČR
  • Alespoň minimální měsíční příjem

Časté otázky

Píšete, že tady si můžu zařídit půjčku rychle. Co to ale znamená v praxi?

V praxi jde hlavně o to, jak rychle vy dokážete vyplnit poptávkový formulář, a pak také přiložit požadované dokumenty. Těmi jsou většinou kopie občanského průkazu a druhého dokladu totožnosti (řidičák, pas), dále výplatní pásky nebo výpisy z účtu (u vyšších půjček). Poskytovatelé pak vaše informace bleskurychle zpracují, někteří dokáží mít vše vyřízeno i do pěti minut.

Když si zažádám o rychlou půjčku ihned, jak dlouho budu mít na rozmyšlenou, jestli nabízené podmínky přijmu?

Jakmile odešlete vyplněný formulář s vaší žádostí o půjčku (žádost je zcela nezávazná), poskytovatel se vám neprodleně ozve. nabídne vám své podmínky. A vy máte na rozmyšlenou celých 14 dní, během kterých poskytovatel nesmí svou nabídku, určenou pro vás, změnit.

Co si mám představit pod pojmem rychlá půjčka na účet ihned?

Je to poměrně složité označení, to máte pravdu. Je to proto, že se snaží se vyjádřit všechny parametry, které vám tento úvěr nabídne. Tedy rychlost, okamžité vyřízení ze strany poskytovatele a okamžité odeslání peněz na váš účet. Pod pojmem rychlá půjčka vždy vnímejte menší úvěr, který má splatnost pouze jeden měsíc.

Je možné získat od vás půjčku bez registru ihned na účet?

Tento online srovnávač slouží pouze ke srovnání půjček, které nabízejí banky i nebankovní poskytovatelé úvěrů. Půjčku bez registru ihned na účet přímo od nás tedy získat nejde, ale můžete si o ni prostřednictvím našeho srovnávače požádat.

Stačí vyplnit online formulář u té půjčky, která vás nejvíce zaujala. A ano, půjčky ihned na účet je možné mít i bez toho, aby se poskytovatel při jejich schvalování obracel na registry dlužníků. U nižších částek si může takový postup dovolit.