Razdva půjčka do 250 000 Kč | Hyperfinance.cz

Výhody

  • Peníze na cokoliv
  • Možnost prodloužení splatnosti – až pětkrát
  • Peníze odesílány do 12 minut od schválení půjčky
  • Rychlé vyřízení, vše online
  • Po 4 řádně zaplacených splátkách si lze vzít další půjčku
  • Půjčka bez ručitele

Razdva půjčka

Razdva půjčka je bezúčelovou a krátkodobou půjčkou, kterou si lze vzít v rozmezí od 10 000 do 250 000 korun. Jde o půjčku bez ručitele a také bez zástavy nemovitosti. Doba splatnosti je od 3 do 48 měsíců, přičemž lze dohodnout její prodloužení. Veškeré vyřizování půjčky je online. Vyřízení je přitom rychlé a peníze bývají odesílány ihned po schválení půjčky. Výhodou půjčky je jistě i fakt, že po třech měsících a řádně zaplacených třech splátkách si klient může vzít u stejné společnosti další půjčku.


Časté otázky

Když si chci půjčit 250 000 Kč, musí mi někdo ručit?

Ručení není u Razdva půjčky vyžadováno. Stejné je to se zástavou nemovitosti – není podmínkou poskytnutí půjčky.

Když odešlu vyplněný formulář se žádostí, za jak dlouho mi bude půjčka schválena?

Schvalovací proces je velmi rychlý, v pracovní dny od 8 do 20 hodin trvá pouze 12 minut. Vyhodnocení žádosti o půjčku se dozvíte pomocí SMS zprávy na váš mobilní telefon. Ihned po schválení jsou peníze odesílány na váš bankovní účet.
 

Když je veškeré vyřizování Razdva půjčky online, musím mít elektronický podpis, abych mohl podepsat smlouvu?

Ne, elektronický podpis rozhodně není nutné vyřizovat. Podpis probíhá přímo na webových stránkách Razdva půjčky. Proces je takový, že na běžný účet dostanete od Razdva půjčky 1 Kč s variabilním symbolem. A ten použijete jako kód k podpisu smlouvy.
 

Reprezentativní příklad

Úvěr v celkové výši 100 000 Kč, splatnost 48 měsíců, splátka 2 498 Kč, celkem zaplatíte částku 119 904 Kč. Pevná úroková sazba 9,20 %, RPSN 9,59%. Splátka neobsahuje žádné poplatky za doplňkové služby.


*Údaje mají informativní charakter. Přesné podmínky se žadatel dozví od poskytovatele půjčky, který Vás bude kontaktovat.

O společnosti PROFI CREDIT Czech, a. s.

PROFI CREDIT Czech, a. s.

Razdva půjčka je poskytovaná společností PROFI CREDIT Czech, a.s. Jde s, která již uspokojila mnoho klientů, disponuje stabilním zázemím a má dlouholeté zkušenosti na poli financí. Její největší výhodou z pohledu klienta je jistě rychlost. A to jak při schvalování žádostí, tak při odesílání peněz. Společnost přistupuje ke svým klientům jednotlivě, naslouchá jim a vždy se snaží pro ně vymyslet to nejlepší řešení, aniž by byl ohrožen jejich životní standard.

Více informací