Výhody

 • Půjčka od 10 000 do 100 000 Kč
 • Peníze na cokoliv
 • Možnost prodloužení splatnosti – až pětkrát
 • Peníze odesílány do 15 minut od schválení půjčky
 • Rychlé vyřízení, vše online
 • Po 3 řádně zaplacených splátkách si lze vzít další půjčku
 • Půjčka bez ručitele

Razdva půjčka

Razdva půjčka je bezúčelovou a krátkodobou půjčkou, kterou si lze vzít v rozmezí od 10 000 do 100 000 korun. Jde o půjčku bez ručitele a také bez zástavy nemovitosti. Doba splatnosti je od 3 do 36 měsíců, přičemž lze dohodnout její prodloužení. Veškeré vyřizování půjčky je online. Vyřízení je přitom rychlé a peníze bývají odesílány ihned po schválení půjčky. Výhodou půjčky je jistě i fakt, že po třech měsících a řádně zaplacených třech splátkách si klient může vzít u stejné společnosti další půjčku.

Časté otázky

Když si chci půjčit 100 000 Kč, musí mi někdo ručit?

Ručení není u Razdva půjčky vyžadováno. Stejné je to se zástavou nemovitosti – není podmínkou poskytnutí půjčky.

Když odešlu vyplněný formulář se žádostí, za jak dlouho mi bude půjčka schválena?

Schvalovací proces je velmi rychlý, v pracovní dny od 8 do 20 hodin trvá pouze 15 minut. Vyhodnocení žádosti o půjčku se dozvíte pomocí SMS zprávy na váš mobilní telefon. Ihned po schválení jsou peníze odesílány na váš bankovní účet.
 

Když je veškeré vyřizování Razdva půjčky online, musím mít elektronický podpis, abych mohl podepsat smlouvu?

Ne, elektronický podpis rozhodně není nutné vyřizovat. Podpis probíhá přímo na webových stránkách Razdva půjčky. Proces je takový, že na běžný účet dostanete od Razdva půjčky 1 Kč s variabilním symbolem. A ten použijete jako kód k podpisu smlouvy.
 

Když jsem v důchodu, můžu získat Razdva půjčku?

Pokud vám je do 69 let, tak ano. K tomu musíte být i občanem ČR, vlastnit bankovní účet a nesmíte být v exekučním řízení nebo v insolvenci.

Reprezentativní příklad

Úvěr v celkové výši 35 000 Kč, doba trvání spotřebitelského úvěru 36 měsíců, splátka 1 483 Kč, celkem zaplatíte částku 53 388 Kč. Pevná zápůjční úroková sazba 29,85 %, RPSN 34,30 %. Splátka neobsahuje žádné poplatky za doplňkové služby.


*Údaje mají informativní charakter. Přesné podmínky se žadatel dozví od poskytovatele půjčky, který Vás bude kontaktovat.

Reference

"Vzhledem k tomu, že mé auto už prostě dalo výpověď, musel jsem se poohlédnout po nějakém mladším. Známý zrovna prodával svého kombíka a já ho chtěl, protože vím, že u něj byl v dobrých rukou. Jenže peníze byly potřeba hned. Takže jsem na doporučení vyzkoušel Razdva půjčku a peníze jsem měl na účtu jako mávnutím kouzelné hůlky. Ještě splácím, ale už si spokojeně jezdím."

Karel S., 48 let

Hodnocení: 5/5

Chci si půjčit

Máte dotaz nebo vlastní zkušenost? Podělte se o ni v komentářech.

O společnosti PROFI CREDIT Czech, a. s.

PROFI CREDIT Czech, a. s.

Kontaktní informace

 • nábřeží Závodu míru 2739 530 02 Pardubice
 • E-mail: proficredit@proficredit.cz
 • Telefon: 420 466 741 490
 • Oficiální web společnosti: razdvapujcka.cz
PROFI CREDIT Czech, a. s., nábřeží Závodu míru 2739, 530 02 Pardubice

Razdva půjčka je poskytovaná společností PROFI CREDIT Czech, a.s. Jde s, která již uspokojila mnoho klientů, disponuje stabilním zázemím a má dlouholeté zkušenosti na poli financí. Její největší výhodou z pohledu klienta je jistě rychlost. A to jak při schvalování žádostí, tak při odesílání peněz. Společnost přistupuje ke svým klientům jednotlivě, naslouchá jim a vždy se snaží pro ně vymyslet to nejlepší řešení, aniž by byl ohrožen jejich životní standard.

Více informací