Povinné ručení motocyklu | Hyperfinance.cz

Povinné ručení na motocykl

Každý účastník silničního provozu s motorizovaným vozidlem musí mít povinné ručení. Motocykly nejsou výjimkou. Povinné ručení zajišťuje řidiči finanční záštitu v případě způsobené dopravní nehody. Pojišťovna uhradí škodu, kterou havarující řidič způsobil. Jedná se o uhrazení škody na majetku či na zdraví poškozených. Každá pojišťovna nabízí jiné výhody, jiné bonusy, proto je potřeba se v nich orientovat. Nebo použít kalkulačku pro povinné pojištění motorky

Dnes ušetřilo již 87 klientů.Neváhejte a přidejte se k nim i Vy!

Mám zájem

Jak získat nejlevnější povinné ručení pro motocykl?

Neplaťte za povinné ručení na motocykl víc, než kolik musíte. Portál HyperFinance.cz vám nabízí účinné srovnání nabídek pojišťoven. Vybírat můžete nejen ze základní ceny ručení, ale i z celé škály bonusů a výhod, které vám ta která pojišťovna nabízí. Kalkulačka povinného ručení na motocykl zohledňuje objem motoru, věk, tedy zkušenosti řidiče, místo bydliště a další z mnoha atributů. Nezapomeňte, že do povinného ručení motocyklů se zahrnují i motorové tříkolky, skútry, čtyřkolky a další.

Zařídit si povinné ručení je dáno ze zákona. Kdo vjede na komunikaci bez něho, jedná protiprávně. Ovšem i s povinným ručením myslete na to, že jezdit bezpečně, musíte, i když máte zařízené to nejlepší povinné ručení na motorku či jiné vozidlo.