Pojištění

Kompletní přehled vozidel, na která musíte mít povinné ručení

05.04.2024

Pojištění

Přinášíme vám kompletní přehled vozidel, na která musíte mít povinné ručení. Projděte si nové a rozšířené kategorie v pojištění vozidel: patří k nim i to vaše?

Bonus u pojištění vozidel: kdy na něj máte nárok a v jaké výši?

15.03.2024

Pojištění

Zjistěte, jak získat bonus u pojištění vozidel. Kdo má nárok na bonus a jak se dostanete do malusu? V čem se liší přístupy pojišťoven a jak si bonus uplatnit?

Pojištění pro elektroauta: jak dlouho na něj budete šetřit?

13.03.2024

Pojištění

Jak drahé je pojištění pro elektromobil? Proč má povinné ručení levnější, ale havarijko dražší? Je dobré spokojit se jen s povinným ručením, a havarijní pojistku vynechat?

Správný postup po dopravní nehodě, abyste nepřišli o plnění

14.02.2024

Pojištění

Jak se správně zachovat po dopravní nehodě, abyste nepřišli o plnění? Kdy musíte zavolat policii, a kdy to nutné není? Kam zavolat, když si vůbec nevíte rady?

Totální škoda na autě: kolik vám pojišťovna vyplatí?

22.01.2024

Pojištění

Pojišťovna prohlásila auto za odepsané. Co bude následovat. Jak se bránit, když s postupem nesouhlasíte? Kolik vám musí vyplatit z povinka a kolik z havarijka?

Kdy stačí jen připojištění? A kdy raději plnohodnotné havarijko?

17.01.2024

Pojištění

Kdy si vystačíte s povinným ručením a s připojištěními? A kdy je lépe sáhnout po havarijní pojistce? Co se k povinnému ručení nikdy připojistit nedá?

Kalkulačka proti podpojištění. Ukáže vám, jak nemovitost nacení pojišťovna

09.01.2024

Pojištění

Kalkulačka pojištění nemovitosti jako pro profesionála. Zkontrolujte si pojistné smlouvy, a vyhněte se tak nepříjemným následkům podpojištění. Ukážeme jak na to...

Zelená karta přechází do virtuálna. Proč se vyplatí ji vozit i nadále?

08.01.2024

Pojištění

Zelená karta už nemusí do auta. Policisté si ji dokáží vyhledat v online databázi. I tak se vyplatí mít ji s sebou, kvůli nehodám. Do zahraničí ji vždycky mějte

8 důvodů, proč si porovnat pojištění auta

03.01.2024

Pojištění

Proč využít online srovnání pojištění? Důvodů je minimálně 8, ale možná bychom jich našli ještě víc. Podívejte se na 8 přínosů pojištění přes srovnávač!