Investování

Mintos Recenze – jak fungují investice do půjček v zahraničí a vynášejí víc než ty české?

23.11.2022

Investování

Uvažujete o investicích do P2P půjček skrze platformu Mintos.com? Je tu pro vás Mintos recenze! Projděte si Mintos zkušenosti či porovnání Mintos vs Zonky!

U které banky investovat do podílových fondů?

04.08.2022

Investování

Hledáte, u které banky investovat do podílových fondů? Máme pro vás přehled všech bank, které investice a podílové fondy nabízejí, detaily i výkonnost fondů

Bondster recenze – vyplatí se investice do půjček nebankovních poskytovatelů?

20.10.2021

Investování

Uvažujete o investici do půjček? V naší Bondster recenzi najdete vše potřebné, včetně osobních zkušeností jak s investováním a výplatou peněz, tak s komunikací.

Zonky Rentiér: jak si založit a aktivovat investorský profil (Fotonávod)

30.09.2021

Investování

Zonky ruší manuální investice a ponechává jen Rentiéra. Jak se do něj přihlásit snadno a včas: Je tu fotonávod krok za krokem.

Zonky recenze

17.09.2021

Investování

Jak funguje Zonky? Jak si vzít půjčku od Zonky nebo jak investovat u Zonky Rentiér? Vyplatí se investice Zonky? Dlouholeté osobní zkušenosti s P2P Zonky!

4 pravidla správného investování, díky kterým budete úspěšnější

09.09.2020

Investování

Možností investování je spousta, ale pro všechny dohromady platí čtyři základní pravidla, se kterými budou vaše investice úspěšnější. Pojďme se na ně podívat.

Firemní dluhopisy? Pro veřejnost jedny z nejrizikovějších investic!

11.12.2019

Investování

Reklamy na internetu, nabídky od podomních prodejců, telefonní nabídky, všechny nám slibují vysoké výnosy z našich úspor poskytnutých firmám pro jejich rozjezd nebo rozvoj.

Investice přes životní pojištění patří k těm nejdražším!

06.11.2019

Investování

Některé pojistky s investicemi mají garantovánu nulu, jiné nemají garantováno vůbec nic a navyše platíte prostředníka navíc v podobě pojišťovny.