Magazín

Aktuální novinky ze světa financí

Našli jsme pro vás ty nejlepší nebankovní půjčky, kde opravdu půjčí a jejich sjednání je online

Publikovaný 08.06.2017

Potřebujete vykrýt nepříznivé období do výplaty nebo uhradit výdaj, který jednoduše nepočká. Hledáte proto půjčku s vysokým procentem schválených žádostí. Kam pro ni? Našli jsme pro vás 5 nejlepších nebankovních úvěrů, kde vám doopravdy půjčí. Veškeré vyřizování navíc zařídíte pěkně z pohodlí vašeho domova – online.

České banky se zajímají o státem podporovaný filmový byznys

Publikovaný 29.05.2017

Pokud jste byli v prosinci minulého roku na pohádce Jiřího Stracha – Anděl Páně 2, možná jste v závěrečných titulcích zaregistrovali zmínku o partnerech a sponzorech, mezi nimiž byla jedna z našich bank. Do budoucna by se na financování filmů mohlo podílet více bankovních domů. Podmínky a hlavně podpora od Státního fondu kinematografie láká banky do filmového průmyslu stále častěji.

Překlenovací úvěr: Možnost, jak získat bydlení i bez hypotéky nebo zbytečně drahý špás?

Publikovaný 26.05.2017

Možností, jak získat vysněné bydlení je mnoho. Každého z vás pravděpodobně napadne v první řadě hypotéka. Úroky hypotečních úvěrů byly v posledních měsících minulého roku nejnižší v dlouhé bankovní historii

Cetelem získalo licenci od ČNB a od léta bude online bankou

Publikovaný 24.05.2017

Dosud jsme ji znali jako společnost poskytující spotřebitelské půjčky a úvěry. Od léta bude skutečnou online bankou. Cetelem totiž splnila všechny potřebné podmínky a proto jí byla udělena oficiální licence České národní banky, která ji opravňuje ke vstupu na bankovní trh. Rozlučte se s Cetelem a přivítejte Hello bank! by Cetelem.

9 výroků slavných, které vás zaručeně inspirují k bohatšímu životu

Publikovaný 08.05.2017

K penězům a financím obecně se lidé vyjadřují již po staletí. Některé jejich myšlenky stojí za to, proto jsme si dali tu práci, posbírali pro vás ty nejlepší a na nich postavili dnešní článek. Necháte se inspirovat k bohatšímu životu od moudrých filosofů nebo raději vsadíte na rady a výroky úspěšných osobností?

Příliš mnoho dluhů škodí! 5 praktických rad, jak se vyhnout zbytečnému předlužení

Publikovaný 03.05.2017

Předlužení si mnoho lidí nesprávně plete s oddlužením (vyhlášením osobního bankrotu). Ve své podstatě jde ale o stav, který oddlužení předchází. Člověk se stane předlužený tehdy, přerostou-li mu závazky přes hlavu a on je není ani po odečtení běžných životních nákladů schopen splácet.