Rychlá půjčka bez doložení příjmů

Půjčka bez dokládání příjmů znamená, že poskytovatel půjčky od vás nepožadují dokladování příjmu, protože si umí zjistit výši vašeho příjmu sám. Podle novely zákona všechny bankovní i nebankovní ústavy musí prověřovat výši příjmu. Některé nebankovní společnosti zapůjčí peníze i vám, kteří prokážete nízký příjem. Půjčku můžete dosáhnout až ve výši 8 000 Kč, což stačí na vykrytí nenadálého výdaje nebo vyplacení jiného dluhu. Stačí pouze vyplnit nezávazný formulář a online půjčka ihned může být i Vaše.

Dnes si požádalo o půjčku již 87 klientů. Neváhejte a přidejte se k nim i Vy!

Chci si půjčit

Půjčka bez prokazování příjmů

Nebankovní společnosti, nabízejí částky od 500 až po 8 000 Kč a to bez ručitele a samozřejmě bez dokladu o zaměstnání a výši výdělku. Díky tomu, že si společnosti samy ověřují příjem, ovšem nevyžadují jejich dokladování, se proces vyřizování rychlé půjčky znatelně časově zkrátí.

Hyperfinance.cz nabízí srovnání všech nebankovních subjektů. Vyplnění formuláře nanečisto vás k ničemu nezaváže. Jen zjistíte, u které společnosti by pro vás bylo nejvýhodnější si půjčku zařídit. Některé společnosti nabízejí menší úrok, jiné zase delší možnost splácení. Díky srovnání se dozvíte konkrétní podmínky k zápůjčce i ke splácení a můžete si tak vybrat nejlepší rychlé půjčky. Většina společností nabízí i prodloužení doby splatnosti.

Před vyplněním formuláře je potřeba, abyste si promysleli, zda zápůjčku skutečně potřebujete a zda jste schopni ji v dohodnutém termínu splatit. Uvědomte si, že peníze, které si nyní půjčíte, budete muset později vrátit.

Aktuální:

Novela zákona č. 257/2016 Sb., o spotřebitelském úvěru, a s ním také související souhrnná novela č. 258/2016 Sb. přikládá od 1. prosince společnostem poskytujícím úvěry povinnost prověřovat bonitu zákazníka.