800 115 555

Rychlá půjčka bez doložení příjmu

Všechny bankovní ústavy vyžadují ke sjednání půjčky doložení příjmu. Ovšem ne každý může příjem doložit. Ať už vinou nepravidelného výdělku nebo nezaměstnanosti. Pokud potřebujete zapůjčit peníze a nemáte jak prokázat příjem, nemusíte věšet hlavu. Některé nebankovní společnosti zapůjčí peníze i vám. Půjčka bez doložení příjmu od nebankovní společnosti dosahuje až na maximální částku 250 000 Kč, což stačí na vykrytí nenadálého výdaje nebo vyplacení jiného dluhu. Stačí pouze vyplnit nezávazný formulář a online půjčka bez potvrzení příjmu ihned může být i Vaše.

Dnes si požádalo o půjčku již 87 klientů. Neváhejte a přidejte se k nim i Vy!

Chci půjčku do 250 000 Kč Chci půjčku do 4 500 Kč

Výhody

  • Rychla půjčka bez příjmu
  • Rychlé a transparentní jednání
  • Peníze i do několika minut na účtu
  • Online vyřízení
  • Jednoduchý formulář žádosti

Co říkají spokojení klienti

"Vinou exmanžela jsme se dostali s rodinou do těžkých problémů. Jeho neuvážené finanční chování na nás poštvalo exekuci, hrozilo nám sebrání bytu. Neměla bych s dětmi kde bydlet. Exekutoři s námi odmítali jakkoliv diskutovat. Měli jsme prostě uhradit ihned 8 000,- nebo by došlo na nejhorší. Domlouvala jsem se s právníkem, prý máme zaplatit splátku a počkat na rozhodnutí soudu, kde jsme podali odvolání. Vím, že se nemá klín vytloukat klínem, ale co jiného mi zbývalo. Půjčka bez potvrzení příjmu mi vytrhla trn z paty. Zaplatila jsem požadovanou částku a teď doufáme, že soud rozhodne v náš prospěch."

Jaroslava, 38 let, Ústí nad Labem

Hodnocení: 5/5

Chci si půjčit

Půjčka bez prokazování příjmu je pro každého

Nebankovní společnosti, které se zaměřují na půjčky bez dokládání příjmu, nabízejí částky od 500 až po 250 000 Kč a to bez nahlížení do registru, bez ručitele a samozřejmě bez dokladu o zaměstnání a výši výdělku. Díky tomu, že společnost neověřuje klientovy příjmy, má téměř každý šanci peníze získat. 

Hyperfinance.cz nabízí srovnání nebankovních subjektů, kteří půjčku bez příjmu nabízejí. Vyplnění formuláře nanečisto vás k ničemu nezaváže. Jen zjistíte, u které společnosti by pro vás bylo nejvýhodnější si půjčku zařídit. Některé společnosti nabízejí menší úrok, jiné zase delší možnost splácení. Díky srovnání se dozvíte konkrétní podmínky k zápůjčce i ke splácení a můžete si tak vybrat nejlepší rychlé půjčky bez doložení příjmu. Většina společností nabízí i prodloužení doby splatnosti.

Před vyplněním formuláře je potřeba, abyste si promysleli, zda zápůjčku skutečně potřebujete a zda jste schopni ji v dohodnutém termínu splatit. Uvědomte si, že peníze, které si nyní půjčíte, budete muset později vrátit.