Creditea půjčka | Hyperfinance.cz

Výhody půjčky Provident

  • Až 130 000 Kč plně online a do 15 minut
  • Lze sjednat vyšší rezervu, ale čerpat kdykoliv jen část
  • Zdarma sjednání, správa i předčasné splacení
  • Peníze z úvěru můžete využít na cokoliv
  • Splátku lze kdykoliv snížit nebo zvýšit
  • Každých 6 měsíců lze využít splátkové prázdniny
  • Čerpat lze znovu i již dříve splacenou jistinu
  • Zdarma jednou za půl roku možnost změny data splátky

Creditea od Providentu

Půjčka Creditea je cenově výhodnou možností mít kdykoliv k dispozici finanční rezervu pro nečekaná vydání, která se tak ráda kupí před výplatou. Rezervu lze sjednat jakkoliv vysokou v rozmezí od 3 000 Kč do 130 000 Kč, a čerpat ji dle vlastní potřeby (první čerpaná částka se vyplňuje již do žádosti o úvěrový rámec). Úroky začínají na nižších částkách než u kontokorentů ve většině bank. Rezerva se sjednává na maximálně 3 roky, nejkratší termín jejího trvání je 6 měsíců.

Creditea nabízí vyřízení, správu půjčky i předčasné splacení zdarma. Splátky lze kdykoliv snížit nebo zvýšit zdarma, měsíčně je však nutno odeslat alespoň minimální stanovenou část splátky. Po každých šesti řádně odeslaných splátkách smí klient využít měsíc splátkových prázdnin. 

Vyřízení je kompletně online, peníze jsou odesílány do 15 minut, ale vždy jen na bankovní účet vedený na jméno žadatele o půjčku. Pokud klient splácí řádně, může ze schváleného rámce kdykoliv opětovně čerpat i již splacenou část (nelze během odkladu splátky). Žádost o opětovné čerpání se jednoduše podává v klientském portálu „Můj účet“ na stránkách Creditea.cz, a vyhověno je až do výše schváleného rámce, bez opětovného schvalování.

 

Časté otázky

Za vyřízení půjčky a za připravenou (nečerpanou) rezervu opravdu nic neplatím?

Ano, je to přesně tak. U Creditea si požádáte o celkový rámec – ale kolik z něj opravdu vyčerpáte, je jen na vás. Platíte jen za dlužnou částku, připravená rezerva žádnému poplatku nepodléhá.

Opravdu je celé vyřízení online? To u Providentu nebývá zvykem.

Ano, opravdu je komplet celé vyřízení Creditea půjčky obline. Jde o novou službu pod taktovkou Providentu zaměřenou právě na plně online vyřízení i poskytnutí půjčky. Setkání s finančním poradcem Providentu zde opravdu proběhnout nemusí (ale u jiných půjček zůstává).

Je vyžadováno ručení, když zvolím nejvyšší možnou částku, tedy 130 000 Kč?

Nikoliv, žádné ručení požadováno není, ani souhlas manžela/manželky. Creditea je čistě půjčkou bez ručitele i bez zástavy nemovitosti. Je také bez uvedení účelu.

Co znamená online ověření příjmů na mém bankovním účtu?

Online ověření příjmů na vašem bankovním účtu není nic jiného než nahlédnutí poskytovatele do vašeho online bankovnictví. Jedná se o službu poskytovanou třetími stranami na základě tzv. otevřeného bankovnictví (např. skrze aplikaci  Instantor, Kontomatik, Nordigen, TelcoScore apod.). Poskytovatel do vašeho účtu pouze nahlédne, nebude mít sebemenší právo s ním jakkoliv hýbat, zadávat jakékoliv příkazy. 

Jde o velké usnadnění pro žadatele o půjčku, aby nemusel ve svém bankovnictví generovat nebo v emailu, poště hledat výpisy z účtu za požadované poslední tři měsíce. Poskytovatel si účet prohlédne sám, a mnohem rychleji tak zhodnotí kvalitu i dostatečnost žadatelových příjmů.

Je Creditea půjčka vhodná i pro studenty, důchodce nebo matky na mateřské dovolené?

Nelze v tomto případě odpovědět jednoznačně. Každá žádost je posuzována individuálně. Ale pokud jsou příjmy žadatele dostatečně vysoké na splácení požadované půjčky, nehraje jeho sociální status roli. Důležité je vždy posouzení schopnosti splácet.

Co se stane, když nebudu nějakou dobu splácet?

Rozhodně byste se neměli dostat do situace, že přestanete splácet a také komunikovat. Jakmile zjistíte, že na splátku nezbude, ihned se poskytovateli ozvěte a proberte s ním možnosti řešení. Po šesti měsících řádného splácení můžete využít měsíc splátkových prázdnin. Jsou však i další možnosti, například úprava splátkového kalendáře. Jednou za půl roku je změna data splátek zdarma.


Reprezentativní příklad

Toto je reprezentativní příklad půjčky na 32 000 Kč v délce 36 měsíců, s ročním úrokem 9,84% p.a., RPSN 10,45%. Měsíční splátky činí 1 031 Kč, pevný úrok 5 113 Kč, poplatky při řádném splácení 0 Kč. Celkem zákazník zaplatí 37 113 Kč. Finální výše splátky záleží na individuálním posouzení úvěrové žádosti.


*Údaje mají informativní charakter. Přesné podmínky se žadatel dozví od poskytovatele půjčky, který Vás bude kontaktovat.


O společnosti Provident Financial s.r.o.

Provident Financial s.r.o.

Společnost Provident působí na našem trhu již od roku 1997. Jejich bezúčelových hotovostních i bezhotovostních půjček bez registru a skrytých poplatků prozatím využilo více než 1 000 000 klientů. V současné době Provident nabízí dva druhy půjček pro financování nejrůznějších potřeb. Půjčku klient získá buďto v hotovosti nebo se mu vypůjčené prostředky připíšou na bankovní účet.

Společnost nabízí garanci celkové ceny půjčky, stejně jako možnost splátkových prázdnin (odložení splátek). Půjčku Provident sjednáte pěkně z pohodlí domova, přičemž je vám neustále k dispozici obchodní zástupce společnosti Provident, která získala v roce 2015 třetí místo v soutěži TOP zodpovědná firma.

Více informací