Zonky půjčka

Detaily Zonky půjčky

 • Půjčka od lidí nikoliv od banky
 • Půjčka i pro OSVČ
 • Úrok již od 3,99 %  p. a.
 • Férový a lidský přístup
 • Půjčka 20 000 Kč až 500 000 Kč
 • Mimořádné splátky zdarma a bez papírování
 • Půjčka si můžete na cokoli
 • Předčasné splacení zdarma a bez papírování

Půjčka od lidí lidem

Zonky je online služba, která propojuje dvě skupiny lidí. Na jedné straně jsou ti, kteří si potřebují půjčit peníze a nechtějí platit obrovské úroky u bank. Na druhé straně jsou lidé, kteří nechtějí nechávat ležet své peníze v bance, ale chtějí je rozumně zhodnotit. Díky Zonkymu jedni půjčí peníze druhým a na oboustranně výhodném úroku vydělají všichni. Zonky je fér pro všechny.

Na Zonky si můžete půjčit peníze za rozumný úrok, který začíná už na 3,99 % p. a. Poskytujeme bezúčelové hotovostní úvěry, můžete si tedy půjčit na cokoliv, třeba na úplně normální věci, které někdy v životě řeší každý: vybavení domácnosti, nové auto, studium, nové zuby nebo refinancování staré půjčky. Půjčku si můžete vzít ve výši od dvaceti tisíc do půl milionu a nastavit její splatnost na 6 měsíců až 7 let. Vše vyřídíte online, s klidem z vašeho domova, za naši službu zaplatíte jednorázový poplatek 2 % z půjčky. Půjčku splácíte jen Zonkymu. Ten pak peníze rozešle investorům.

Půjčku na Zonky vyřídíte jednoduše – zažádáte o ni online na www.zonky.cz, vyplníte základní údaje, zvolíte si výši půjčky a doplníte informaci o tom, na co si chcete půjčit. Po dodání nascanovaných dokladů a výpisů z účtu obdržíte nabídku ušitou přímo na míru. Tato nabídka je zcela zdarma a nezávazná. Budete-li souhlasit, stačí nabídku potvrdit unikátním partnerským promo kódem a lidé se začnou na vaši půjčku skládat. 

Časté otázky

Proč si půjčit od Zonky a ne v bance?

Zonky je transparentní, fér a levnější než banka. Vaše úroky půjdou lidem, ne bankám.

Kolik si mohu půjčit a na jak dlouho?

U Zonky si můžet půjčit od 20 000 do 500 000 Kč. Délku splácení si lze zvolit od 6 měsíců do 7 let.

Jaké potřebuji doklady?

Je třeba předložit občanský průkaz a jeden další průkaz totožnosti (např. pas nebo řidičský průkaz). Dále si připravte výpis z bankovního účtu za poslední 3 měsíce.

Jaké RPSN mohu získat ?

Minimální RPSN je 4,70 % a maximální je 31,94 %. 

Reprezentativní příklad

U Zonky půjčky ve výši 150 000 Kč zaplatí dlužník za 60 měsíců celkem 168 969 Kč. Měsíční splátka je 2 767 Kč a celkové náklady na půjčku činí 18 969 Kč. RPSN je nastavena na od 4,91 % a pevný roční úrok činí 3,99 %. Poplatek za službu Zonky je 3 000 Kč (2 % z půjčené částky). Minimální doba splácení je od 6 měsíců do 7 let. Minimální RPSN je 4,70 % a maximální je 31,94 %.


*Údaje mají informativní charakter. Přesné podmínky se žadatel dozví od poskytovatele půjčky, který Vás bude kontaktovat.

Reference

"Po nehodě s vodou jsem si musela znovu pořídit kompletní vybavení bytu. Protože si pojišťovna našla nějaký prapodivný důvod, proč mi částku neuhradit celou, musela jsem si na skoro polovinu půjčit. Na Zonky jsem sehnala prostředky během pár dnů za velmi rozumnou cenu. Navíc vím, že můžu kdykoliv půjčku splatit bez sankcí, a to se mi fakt líbí."

Pavlína T., 39 let, Zápy

Hodnocení: 5/5

Více informací

Máte dotaz nebo vlastní zkušenost? Podělte se o ni v komentářech.

O společnosti Zonky s.r.o.

Zonky s.r.o.

Kontaktní informace

 • Evropská 2690/17 160 00 Praha 6 - Dejvice
 • E-mail: info@zonky.cz
 • Telefon: +420 800 449 999
 • Oficiální web společnosti: www.zonky.cz
Zonky s.r.o., Evropská 2690/17, 160 00 Praha 6 - Dejvice

Provozovatelem služby kolektivních půjček Zonky je společnost Zonky s.r.o. Tuto firmu založil a vlastní fond Home Credit Lab N.V. patřící do skupiny PPF Petra Kellnera. Společnost vznikla na podzim roku 2014 a od té doby se snaží rozvířit klidné vody českého finančního byznysu. Model kolektivního investování je funkční v mnoha vyspělých evropských zemích a dá se očekávat jeho rychlý rozvoj i v Česku.