Zonky půjčka

Detaily Zonky půjčky

  • Půjčka od lidí nikoliv od banky
  • Kdykoliv možno zdarma splatit
  • Úrok již od 3,99 % p. a.
  • Záruka férovosti
  • Při konsolidaci až o polovinu nižší úrok
  • Až 300 000 Kč na cokoliv

Kolektivní půjčky

Zonky představuje inovativní způsob, jak získat peníze na cokoli s atraktivním úrokem, na který v bance nenarazíte! Zonky půjčku vyřídíte jednoduše – zažádáte o ni online, vyplníte základní údaje, navolíte částku k zapůjčení a doplníte také informaci o tom, na co si chcete půjčit. Následně obdržíte nabídku ušitou přímo na míru. Tato nabídka je zcela zdarma a nezávazná, odmítnout ji můžete kdykoliv. Budete-li souhlasit, lidé se začnou na váš sen postupně skládat.

Časté otázky

Proč si půjčit od Zonky a ne v bance?

Zonky je transparentní a zpravidla levnější než banka. V případě jakéhokoliv pochybení ze své strany nabízí služby bez poplatku.

Kolik si mohu půjčit a na jak dlouho?

U Zonky si lze půjčit od 20 000 do 500 000 Kč. Délku splácení si lze zvolit od 6 měsíců do 84 měsíců.

Jaké potřebuji doklady?

Je třeba předložit občanský průkaz a jeden další průkaz totožnosti (např. pas nebo řidičský průkaz). Dále si připravte výpis z bankovního účtu za poslední 3 měsíce.

Jaký úrok mohu získat a jak se určuje?

Úrok u Zonky se pohybuje v rozmezí od 3,99 % p. a. do 19,99 % p. a. Pokud si chcete na Zonky půjčit, musíte nejprve vyplnit poptávku, kde uvedete všechno, co považujete za důležité pro poskytnutí úvěru. Čím víc toho o Vás budou schvalovatelé a investoři vědět, tím spíše Vám dokáží připravit nabídku s férovým úrokem.

Reprezentativní příklad jedného z poskytovatelů

U Zonky půjčky ve výši 150 000 Kč zaplatí dlužník za 60 měsíců celkem 174 589 Kč. Měsíční splátka je 2 910 Kč (jedna splátka se o trochu liší) a celkové náklady na půjčku činí 24 589 Kč. RPSN je nastavena na 7,03 % a pevný roční úrok činí 5,99 %.


* Údaje mají informativní charakter. Přesné podmínky se žadatel dozví od poskytovatele půjčky, který Vás bude kontaktovat.

Reference

"Po nehodě s vodou jsem si musela znovu pořídit kompletní vybavení bytu. Protože si pojišťovna našla nějaký prapodivný důvod, proč mi částku neuhradit celou, musela jsem si na skoro polovinu půjčit. Na Zonky jsem sehnala prostředky během pár dnů za velmi rozumnou cenu. Navíc vím, že můžu kdykoliv půjčku splatit bez sankcí, a to se mi fakt líbí."

Pavlína T., 39 let, Zápy

Hodnocení: 5/5

Více informací

Máte dotaz nebo vlastní zkušenost? Podělte se o ni v komentářech.

O společnosti Zonky s.r.o.

Zonky s.r.o.

Kontaktní informace

  • Evropská 2690/17 160 00 Praha 6 - Dejvice
  • E-mail: info@zonky.cz
  • Telefon: +420 800 449 999
  • Oficiální web společnosti: www.zonky.cz
Zonky s.r.o., Evropská 2690/17, 160 00 Praha 6 - Dejvice

Provozovatelem služby kolektivních půjček Zonky je společnost Zonky s.r.o. Tuto firmu založil a vlastní fond Home Credit Lab N.V. patřící do skupiny PPF Petra Kellnera. Společnost vznikla na podzim roku 2014 a od té doby se snaží rozvířit klidné vody českého finančního byznysu. Model kolektivního investování je funkční v mnoha vyspělých evropských zemích a dá se očekávat jeho rychlý rozvoj i v Česku.