Minutová půjčka - Hyperfinance.cz

Výhody

 • od 5 000 až do 1 200 000 Kč plně online
 • půjčka na cokoliv a bez ručitele
 • schválení do 3 minut od odeslání žádosti
 • zdarma sjednání i správa půjčky
 • zdarma mimořádná splátka i předčasné splacení
 • splatnost až 10 let
 • možnost nastavit si výši i data splátek
 • možnost jednou měsíčně zdarma změnit datum splátky
 • dobrovolné pojištění schopnosti splácet
 • bez dokládání příjmů od zaměstnavatele

Minutová půjčka

Minutová půjčka od Raiffeisenbank je rychlou online bankovní půjčkou, která je poskytována jak bez dokládání příjmu od zaměstnavatele, tak bez ručení a bez uvedení účelu. Jste-li klienty banky, pak si můžete zcela online a během několika minut půjčit až 1 200 000 Kč s dobou splatnosti až 10 let. Pokud vám stačí nižší obnos, minimální částku nastavila banka na 5 000 Kč, které lze splácet 3 měsíce a déle. 

Jestliže klientem Raiffeisenbank ještě nejste, vyřízení půjčky se neobejde bez osobní návštěvy pobočky. Zde podepíšete jak smlouvu o novém běžném účtu (který vám banka automaticky založí), tak o samotném úvěru. Minutová půjčka je poskytována i cizincům, ale i oni se musejí dostavit osobně na pobočku.  Pro vyřízení půjčky budete potřebovat občanský průkaz a výpis z účtu, na který vám chodí pravidelný příjem. OSVČ dokládají ještě i kopii daňového přiznání.

Minutová půjčka se může pochlubit zdarma vyřízením i vedením půjčky. Ale to není vše. Zdarma budete mít i případnou mimořádnou splátku nebo úplné předčasné splacení. Podle svých potřeb si nastavíte výši splátky a den v měsíci, kdy budete splácet. Banka umožňuje zdarma jednou měsíčně změnit datum splátky. Pojištění schopnost splácet nabídne banka za 8,5 % z měsíční splátky. Vztahuje se však jen na dlouhodobé výpadky příjmů.

Reprezentativní příklad

Výše půjčky 100 000 Kč na 60 měsíců při měsíční splátce 1 878 Kč, pevná úroková sazba 4,8 % p. a., RPSN 4,9 %. Celková částka splatná spotřebitelem 112 680 Kč.


*Údaje mají informativní charakter. Přesné podmínky se žadatel dozví od poskytovatele půjčky, který Vás bude kontaktovat.

Časté otázky

Opravdu je Minutová půjčka zcela bez poplatků?

Ano, Raiffeisenbank opravdu poskytuje Minutovou půjčku naprosto bez poplatků, a to nejen za sjednání a vedení, ale též za předčasné splacení nebo za odeslání mimořádné vyšší splátky. Zdarma lze jednou za měsíc měnit datum splátky v internetovém bankovnictví RB.

Obejde se vyřízení půjčky bez běžného účtu u Raiffeisenbank?

Bohužel neobejde. Banka trvá na tom, že každý klient, který čerpá její půjčku, ji musí čerpat přes běžný účet Raiffeisenbank (RB). Ale nemusíte jej zřizovat sami, rovnou se dá přistoupit k žádosti o půjčku. Banka totiž účet zřídí automaticky. Z nového RB účtu pak budete půjčku i splácet.

Na jaké situace se vztahuje pojištění schopnosti splácet? A kolik stojí?

Sjednání pojištění schopnosti splácet probíhá zároveň s vyřizováním půjčky, potřeba k němu nejsou ani lékařské prohlídky ani zdravotní dotazníky, takže se vyhnete zdlouhavému papírování. Náklady na pojištění jsou měsíčně 8,5 % z pravidelné splátky.

Pojištění se vztahuje na tyto pojistné události: 

 • smrt z jakýchkoliv příčin
 • invalidita III. stupně
 • dlouhodobá pracovní neschopnost
 • ztráta zaměstnání.

Za jak dlouho budu mít peníze na účtu?

Jestliže jste klientem Raiffeisenbank, budou vám peníze připsány do několika minut od schválení půjčky. Pokud klientem ještě nejste, nejprve musíte osobně přijít na pobočku podepsat smlouvu o běžném účtu a o poskytnutí spotřebitelského úvěru. Ihned po podpisu vám banka dodá peníze na váš nový Raiffeisenbank účet.

Dá se Minutová půjčka vyřídit i během víkendu?

Ano, online vyřízení Minutové půjčky je dostupné i o víkendech. V provozu jsou během víkendů též zákaznická centra Raiffeisenbank, kde můžete konzultovat případné další dotazy.

O společnosti Raiffeisenbank a.s.

Raiffeisenbank a.s.

Raiffeisenbank a. s. působí na českém trhu od roku 1993. Za dvacet let své existence se z banky se dvěma pobočkami vypracovala v pátou největší banku v České republice. Raiffeisenbank poskytuje široké spektrum bankovních služeb. Věnuje se soukromým osobám podnikatelům i korporacím. Banka se Vám bude věnovat jak v otázce založení účtu, tak i v otázce půjčky, hypotéky či investování.

Více informací