Kontakt | Hyperfinance.cz

Kontakt

Bezvafinance s.r.o.
Paříkova 910/11a
Vysočany, 190 00 Praha 9

IČ: 241 86 104
Email: info@bezvafinance.cz

 

Spisová značka: C 186711 vedená u Městského soudu v Praze - https://or.justice.cz/ias/ui/rejstrik

Společnost výkonáva činnost samostatného zprostředkovatele úvěrů na základě oprávnění dle předchozí právní úpravy – živnostenského oprávnění, a to po přechodnou dobu dle ZSÚ.

  • Zprostředkujeme spotřebitelské úvěry bezplatně, nejsme oprávněni pobírat odměnu od spotřebitele
  • Neposkytujeme radu podle ustanovení §85 zákona č. 257/2016 Sb., o spotřebitelském úvěru.


Kdo jsme

Společnost Bezvafinance s.r.o. je samostatným online zprostředkovatelem spotřebitelských úvěrů. Úloha Bezvafinance s.r.o. spočívá v propojení žadatele (spotřebitele) s poskytovatelem spotřebitelských úvěrů.

Úkolem portálů, které společnost Bezvafinance s.r.o. vlastní, je zajistit pro spotřebitele nabídku na míru a možnost srovnání. Na základě údajů, které uživatel vyplní, ho s nabídkami kontaktují zástupci vybraných společností, pro které společnost Bezvafinance s.r.o. vykonává zprostředkovatelskou činnost anebo s nimi spolupracuje.

Uživatel má možnost porovnat více úvěrů a snadněji tak získat půjčku, která mu bude vyhovovat. Finální nabídku se uživatel dozví po vyplnění online formuláře přímo od poskytovatele spotřebitelských úvěrů anebo zájemce kontaktuje callcentrum společnosti Bezvafinance.

 Jak to funguje

Odesláním kontaktního formuláře (“nezávazná žádost”) uživatel žádá o kontaktování zprostředkovatelem/poskytovatelem finančních produktů, za účelem získání dalších informací o produktu (případně následné sjednání smlouvy o spotřebitelském úvěru).

Po vyplnění kontaktního formuláře bude uživatel kontaktován společnostmi, z nichž si bude moci vybrat tu, která mu vyhovuje nejvíce (případně nevybrat žádnou). Odeslání formuláře tedy neslouží jako závazná žádost o uzavření smlouvy o spotřebitelském úvěru.

Bezvafinance s.r.o. žádným způsobem uživateli negarantuje získání spotřebitelského úvěru, o který projevil zájem vyplněním kontaktního formuláře.