První půjčka před výplatou zdarma - bez úroků a poplatků

Nějak vám tenhle měsíc nevyšly peníze, nutně musíte zaplatit nečekané výdaje, ale rozhodně nechcete platit vysoké částky za půjčku? A stačí vám částka do 12 tisíc korun? Pokud ano, můžete si vzít první půjčku zdarma. Je to půjčka bez poplatku a také bez úroků, opravdu vrátíte jen to, co jste si půjčili. A ani haléř navíc.

Jak je to možné? Jde o snahu nebankovních poskytovatelů půjček ukázat svým klientům, že jsou spolehlivým poskytovatelem, který splní to, co v reklamě i ve smlouvě slíbil. Takže když nabídne půjčku na měsíc zdarma, tak ji opravdu nechá zdarma. Navíc jde o snahu konkurovat bankovním kreditním kartám, kde si klient také bere peníze zdarma - na určité časově omezené období.

Některé nebankovní společnosti nabídnou jen půjčku do první výplaty zdarma, jiní poskytovatelé jdou se svou vstřícností ještě dál a poskytnou půjčku zdarma při splacení do tří měsíců - zde bývá k dispozici i vyšší částka.

Takže jestli se stalo, že vám před výplatou došly peníze, nemusíte panikařit a bát se, že když si půjčíte, budete muset platit vysoké poplatky a úroky. Nebudete. Stačí sáhnout po půjčce zdarma a je vyřešeno. Jen si musíte pohlídat datum, kdy máte půjčku splácet. Prodlení se splácením totiž už zdarma není, zde si poskytovatel úvěru může naúčtovat pokuty a platby za náklady spojené s vaším prodlením. Jde o krátkodobou půjčku zdarma, proto datum splacení může nastat dříve, než se nadějete. Vždy myslete na splátkový kalendář včas.

Vzhledem k tomu, že jde o první půjčku zdarma, je potřeba si uvědomit, že u každého z poskytovatelů dostanete zdarma půjčku pouze jednou. Ale nesmutněte, protože těch, kdo nabízejí první půjčku zdarma, je spousta. Ostatně se o tom můžete přesvědčit v našem srovnávači. Vyplněním formuláře s žádostí o úvěr si zde můžete všechno vyřídit online a získat tak první půjčku zdarma ihned na účet.

Dnes si požádalo o půjčku již 87 klientů. Neváhejte a přidejte se k nim i Vy!

Chci si půjčit

Výhody

  • Výhodná akce poskytovatelů půjček
  • Prvni půjčka bez úroku
  • Prvni půjčka bez poplatku
  • Nezávazné vyplnění žádosti
  • Rychlá pujčka před výplatou

Časté otázky

Jak je možné, že se za půjčku nic neplatí?

Je to jednoduché. Společnosti chtějí získat nové zákazníky. Vydělávají, pokud si u nich rozhodnete půjčit vícekrát. Tento přístup se dá přirovnat k testovací jízdě zdarma při koupi nového auta.

Jaké jsou podmínky sjednání?

Podmínky se u různých poskytovatelů liší. Nicméně si lze zpravidla půjčit 3 000 – 10 000 Kč a to na období až 1 měsíc bez úroku. Jde o rychlou první půjčku.

Co se děje, pokud půjčku nestihnu splatit?

Samozřejmě, pokud půjčku nevrátíte v termínu, nemůžete očekávat, že i tak bude zcela zadarmo. V případě, že Vám taková situace hrozí, doporučujeme včas kontaktovat Vašeho poskytovatele půjčky a domluvit se na dalším postupu.

Na jaký účel si lze první půjčku zdarma vzít?

Účel prakticky omezen není. Je na Vás, jestli tyto prostředky využijete jako rychlou půjčku do výplaty nebo například na drobnou rekonstrukci bytu.