Výhody

  • Výše půjčky již od 500 Kč
  • Maximální výše půjčky 20 000 Kč
  • Možnost odložení splatnosti
  • Rychlé online schválení do několika minut
  • Peníze jsou obratem odesílány (poštou, nebo na bankovní účet)

Viva Credit půjčka

Viva Credit půjčka je výhodnou online půjčkou, kterou vyřídíte z pohodlí domova a hlavně neskutečně rychle, bez jakéhokoliv papírování. Vše probíhá jen online a prostřednictvím mobilu. Viva Credit půjčka je určena všem lidem starším 18 let, s trvalým příjmem, kteří jsou vlastníky bankovního účtu v České republice a také platební karty Visa nebo MasterCard. Napoprvé je klientům půjčka poskytnuta zcela zdarma, a to až do výše 20 tisíc korun, při maximální době splatnosti 35 dní. Celý proces půjčení i splácení je snadný, půjčka se totiž splácí automaticky vaší platební kartou. Vyřízení půjčky je zcela online, a díky tomu lze mít peníze na účtu už do 30 minut od odeslání žádosti o půjčku. U Viva Credit půjčky je možné předčasné splacení bez jakýchkoliv sankcí nebo dalších poplatků. V případě potíží se splácením lze nejpozději den před splatností půjčky zažádat o její prodloužení.

Reprezentativní příklad

U Viva Credit půjčky ve výši 5 000 Kč zaplatí dlužník za 35 dní celkem 7 187,50 Kč. Poplatek za poskytnutí půjčky činí 2 187,50 Kč. RPSN je nastavena na 4 302 %.


*Údaje mají informativní charakter. Přesné podmínky se žadatel dozví od poskytovatele půjčky, který Vás bude kontaktovat.

Reference

"Rychlou půjčku jsem si vzal jednou, když mi chybělo do výplaty pár stovek, ale od té doby jsem si na ni tak zvyknul, že jsem ji použil asi 5x. No co, poplatek je rozumný a všechno jde jak na drátkách. Stačí vyplnit žádost a peníze mi automaticky pošlou na účet. A když se mi nedaří splatit, tak prostě odložím splatnost a nemusím to dalších 15 dnů vůbec řešit. Prostě super."

Andrej, Český Krumlov

Hodnocení: 5/5

Chci si půjčit

Máte dotaz nebo vlastní zkušenost? Podělte se o ni v komentářech.

O společnosti Viva Credit s.r.o.

Viva Credit s.r.o.

Kontaktní informace

  • Pod Krejcárkem 975/2 130 00 Praha 3
  • E-mail: dotazy@viva-credit.cz
  • Telefon: 284 093 574
  • Oficiální web společnosti: viva-credit.cz
Viva Credit s.r.o., Pod Krejcárkem 975/2, 130 00 Praha 3

1. krok

Nezávazná žádost o půjčku Ferratum se skládá z jednoho formuláře. Nejdříve si pomocí dvou posuvníků vyberte požadovanou částku a dobu splácení. Pak vyplňte své základní údaje, tedy jméno, příjmení, rodné číslo, číslo občanského průkazu, telefon a email. Potvrďte také čestné prohlášení, že uvedené údaje jsou pravdivé a že jste seznámeni se smluvními podmínkami. Pak už jen klikněte na tlačítko „Odeslat žádost“. 

2. krok

Pak už jen vyčkejte, až Vás kontaktuje přímo pracovník callcentra společnosti Ferratum. Mějte u sebe telefon, protože pokud se Vám nedovolá, bude vaše žádost o půjčku zamítnuta.