Viva Credit půjčka | Hyperfinance.cz

Výhody

  • Výše půjčky již od 500 Kč
  • Maximální výše půjčky 30 000 Kč
  • Vše vyřízeno online
  • Půjčka na cokoliv a bez ručitele
  • Předčasné splacení zdarma
  • Možnost prodloužení splatnosti půjčky

Movinero

Movinero půjčka je výhodnou online půjčkou, kterou vyřídíte z pohodlí domova a hlavně neskutečně rychle, bez jakéhokoliv papírování. Vše probíhá jen online a prostřednictvím mobilu. Movinero půjčka je určena všem lidem starším 18 let, s trvalým příjmem, kteří jsou vlastníky bankovního účtu v České republice a také platební karty Visa nebo MasterCard. Napoprvé je klientům půjčka poskytnuta zcela zdarma, a to až do výše 20 tisíc korun, při maximální době splatnosti 30 dní. Celý proces půjčení i splácení je snadný, půjčka se totiž splácí automaticky vaší platební kartou. Vyřízení půjčky je zcela online, a díky tomu lze mít peníze na účtu už do 30 minut od odeslání žádosti o půjčku. U Movinero půjčky je možné předčasné splacení bez jakýchkoliv sankcí nebo dalších poplatků. V případě potíží se splácením lze nejpozději den před splatností půjčky zažádat o její prodloužení.


Časté otázky

Jak bude vypadat vyřizování půjčky?

Celý proces bude online. Během vyplnění žádosti o půjčku a jejím odeslání si připravte občanský průkaz, fungující telefon a email. Budete potřebovat váš bankovní účet, vstup do internetového bankovnictví a platební kartu Visa nebo MasterCard. Z emailu si stáhněte výpis z vašeho bankovního za poslední 1 – 3 měsíce, v závislosti na objemu požadované půjčky.

Po odeslání žádosti o půjčku autorizujete svou platební kartu, v internetovém bankovnictví ověříte svůj bankovní účet a počkáte na schválení žádosti. To je vše. Celým procesem vás bude provázet operátor společnosti Viva Credit.

Za jak dlouho budou peníze na mém účtu?

Pokud o ně požádáte během pracovní doby, dostanete peníze ještě v den, kdy jste o půjčku zažádali. Někdy je možné mít peníze i 30 minut po odeslání žádosti o půjčku. Pokud požádáte později odpoledne nebo večer, případně v noci, bude vše vyřízeno až následující pracovní den, a to včetně převodu peněz na váš účet.

Jak se dozvím, kolik, kdy a kam mám splatit?

Velkou výhodou Movinero půjčky je fakt, že splácení probíhá automaticky Vaší platební kartou. Nemusíte se proto o nic starat (tedy jen o dostatečný příjem plynoucí na váš účet).

Co mám dělat, když na účtu nebude dost peněz ke splacení půjčky?

Pouze se přihlásíte do svého profilu na stránkách Movinero a vyberete možnost „Prodloužit“. Ale pozor, prodloužení půjčky není automatické. Musí být schváleno. A je podmíněno uhrazením poplatků za původní půjčku (v případě první půjčky zdarma žádné poplatky nejsou).

Můžu splatit půjčku i předčasně? Kolik mě to bude stát?

Ano, Movinero půjčka může být splacena předčasně. V tomto případě se účtují pouze úroky do dne splacení půjčky. A společnost nezapočítává žádné sankce nebo další poplatky.

Reprezentativní příklad

Příklad na první půjčku zdarma: 15 000 Kč na dobu splatnosti 30 dní, pevná roční úroková sazba 0 %, RPSN 0 %, výše splátky 15 000 Kč. U opakovamé půjčky v hodnotě 5 000 Kč je roční procentní sazba nákladů (RPSN) 4 715,96 %, smluvní úrok je 18 003,69 Kč a celková částka k úhradě je 23 003,69 Kč. RPSN a celková částka k úhradě půjčky v tomto příkladu byla vypočítána za předpokladu, že schválená částka byla v době poskytnutí plně čerpaná a celková úhrada je provedena ve 12 měsíčních splátkách ve výši 1 916,97 Kč.


*Údaje mají informativní charakter. Přesné podmínky se žadatel dozví od poskytovatele půjčky, který Vás bude kontaktovat.


O společnosti Viva Credit s.r.o.

Viva Credit s.r.o.

Společnost Viva Credit s.r.o. je nebankovním poskytovatelem spotřebitelských úvěrů v České republice, zároveň je licencovanou společností. Licenci získala od České národní banky, a to na základě splnění zákonných podmínek pro poskytování úvěrů. Viva Credit s.r.o. vznikla v roce 2015 a sídlí v Praze 3. Na trhu s půjčkami vyniká rychlostí poskytování peněz, které může mít žadatel na účtu již 30 minut od odeslání žádosti o půjčku. Vyniká však i výší první půjčky zdarma, která na českém trhu s nebankovními půjčkami těžko hledá konkurenci. Celý proces úvěrování je transparentní. Splácení je nastaveno automaticky z platební karty, což je pro klienty velkým bonusem v pohodlí půjčky.  

Více informací