Výhody

  • Výše půjčky již od 500 Kč
  • Maximální výše půjčky 20 000 Kč
  • Vše vyřízeno online
  • Půjčka na cokoliv a bez ručitele
  • Předčasné splacení zdarma
  • Možnost prodloužení splatnosti půjčky

Viva Credit půjčka

Online bezhotovostní půjčka ještě dnes

Viva Credit půjčka je výhodnou online půjčkou, kterou vyřídíte z pohodlí domova a hlavně neskutečně rychle, bez jakéhokoliv papírování. Vše probíhá jen online a prostřednictvím mobilu. Viva Credit půjčka je určena všem lidem starším 18 let, s trvalým příjmem, kteří jsou vlastníky bankovního účtu v České republice a také platební karty Visa nebo MasterCard. Napoprvé je klientům půjčka poskytnuta zcela zdarma, a to až do výše 20 tisíc korun, při maximální době splatnosti 35 dní. Celý proces půjčení i splácení je snadný, půjčka se totiž splácí automaticky vaší platební kartou. Vyřízení půjčky je zcela online, a díky tomu lze mít peníze na účtu už do 30 minut od odeslání žádosti o půjčku. U Viva Credit půjčky je možné předčasné splacení bez jakýchkoliv sankcí nebo dalších poplatků. V případě potíží se splácením lze nejpozději den před splatností půjčky zažádat o její prodloužení.

Časté otázky

Opravdu dostanu napoprvé celých 20 tisíc a zdarma?

Ano, Viva Credit nabízí první půjčku zdarma na 35 dní. A to až do výše 20 000 korun. Žádost musí projít procesem schvalování, kde vše záleží zejména na vašem trvalém příjmu.

Jak bude vypadat vyřizování půjčky?

Celý proces bude online. Během vyplnění žádosti o půjčku a jejím odeslání si připravte občanský průkaz, fungující telefon a email. Budete potřebovat váš bankovní účet, vstup do internetového bankovnictví a platební kartu Visa nebo MasterCard. Z emailu si stáhněte výpis z vašeho bankovního za poslední 1 – 3 měsíce, v závislosti na objemu požadované půjčky.

Po odeslání žádosti o půjčku autorizujete svou platební kartu, v internetovém bankovnictví ověříte svůj bankovní účet a počkáte na schválení žádosti. To je vše. Celým procesem vás bude provázet operátor společnosti Viva Credit.

Za jak dlouho budou peníze na mém účtu?

Pokud o ně požádáte během pracovní doby, dostanete peníze ještě v den, kdy jste o půjčku zažádali. Někdy je možné mít peníze i 30 minut po odeslání žádosti o půjčku. Pokud požádáte později odpoledne nebo večer, případně v noci, bude vše vyřízeno až následující pracovní den, a to včetně převodu peněz na váš účet.

Jak se dozvím, kolik, kdy a kam mám splatit?

Velkou výhodou Viva půjčky je fakt, že splácení probíhá automaticky Vaší platební kartou. Nemusíte se proto o nic starat (tedy jen o dostatečný příjem plynoucí na váš účet).

Co mám dělat, když na účtu nebude dost peněz ke splacení půjčky?

Pouze se přihlásíte do svého profilu na stránkách Viva Credit a vyberete možnost „Prodloužit“. Ale pozor, prodloužení půjčky není automatické. Musí být schváleno. A je podmíněno uhrazením poplatků za původní půjčku (v případě první půjčky zdarma žádné poplatky nejsou).

Můžu splatit půjčku i předčasně? Kolik mě to bude stát?

Ano, Viva Credit půjčka může být splacena předčasně. V tomto případě se účtují pouze úroky do dne splacení půjčky. A společnost nezapočítává žádné sankce nebo další poplatky.

O společnosti Viva Credit s.r.o.

Viva Credit s.r.o.

Společnost Viva Credit s.r.o. je nebankovním poskytovatelem spotřebitelských úvěrů v České republice, zároveň je licencovanou společností. Licenci získala od České národní banky, a to na základě splnění zákonných podmínek pro poskytování úvěrů. Viva Credit s.r.o. vznikla v roce 2015 a sídlí v Praze 3. Na trhu s půjčkami vyniká rychlostí poskytování peněz, které může mít žadatel na účtu již 30 minut od odeslání žádosti o půjčku. Vyniká však i výší první půjčky zdarma, která na českém trhu s nebankovními půjčkami těžko hledá konkurenci. Celý proces úvěrování je transparentní. Splácení je nastaveno automaticky z platební karty, což je pro klienty velkým bonusem v pohodlí půjčky.  

Více informací

Reference

"Nutně jsem potřebovala vypadnout na dovolenou, kde všechno na pár dní pustím z hlavy, odpočinu si a možná si ke konci dovolené začnu srovnávat myšlenky. Sypalo se to na mě v práci i doma. Jenže volné peníze jsem zrovna neměla. A platit za dovolenou drahou půjčkou, to se mi také nechtělo. Při brouzdáním online srovnávači jsem ale našla půjčku na dvacet tisíc a úplně zadarmo. Hned jsem do toho šla a letěla do Řecka za dva dny. Dokonce se mi postarali i o splacení půjčky – vše automaticky z mé platební karty po výplatě. Doporučuju! "

Jana, 28 let, Český Krumlov

Hodnocení: 5/5

Chci si půjčit

Máte dotaz nebo vlastní zkušenost? Podělte se o ni v komentářech.

O společnosti Viva Credit s.r.o.

Viva Credit s.r.o.

Kontaktní informace

  • Pod Krejcárkem 975/2 130 00 Praha 3
  • E-mail: dotazy@viva-credit.cz
  • Telefon: 284 093 574
  • Oficiální web společnosti: viva-credit.cz
Viva Credit s.r.o., Pod Krejcárkem 975/2, 130 00 Praha 3