Výhody

 • Bez poplatku za online zřízení půjčky
 • Schválení půjčky online do 5 minut
 • Pojištění Cardiff
 • Předčasné splacení bez poplatků
 • Neúčelový úvěr až do 800 000 Kč
 • Bez spolužadatele pro půjčky do 500 000 Kč
 • Peníze máte k dispozici na běžném účtu do 5 minut od podpisu smlouvy

Expres půjčka

Půjčka od MONETA Money Bank (dříve GE Money Bank)

O neúčelový úvěr pro zaměstnance, důchodce i podnikatele lze žádat ve výši 5 000 až 800 000 Kč. Do 500 000 Kč navíc není vyžadován spoludlužník ani ručitel, zástavu nemovitostí po vás banka chtít nikdy nebude. Žadatelé, kteří nejsou klienty MONETA Money Bank, musejí doložit své příjmy, ale pro získání půjčky není vyžadována příliš vysoká bonita. Díky volitelné délce splácení mezi 3 až 120 měsíci jde o univerzální půjčku vhodnou pro řešení krátkodobých i dlouhodobých finančních plánů. Samozřejmostí je zde i předčasné splacení zdarma, možnost pojištění pro případ plné pracovní neschopnosti, ztráty zaměstnání nebo invalidity III. stupně, nebo možnost měnit datum splátek. Od podpisu smlouvy jsou Vám peníze do 5 minut k dispozici na Vašem běžném účtu.

Získané finance lze využít k jakémukoliv účelu a se splatností až 120 měsíců si větší obnos může půjčit i méně bonitní klient. Nulový poplatek za vedení úvěrového účtu, za poskytnutí půjčky, nebo za předčasné splacení spolu s pojištěním Cardiff dělají z Expres půjčky od MONETA (GE) Money Bank jeden z nejzajímavějších neúčelových spotřebitelských úvěrů u nás.

Časté otázky

Co musím pro získání půjčky předložit?

Stačí 2 doklady totožnosti, 2 telefonní čísla (do zaměstnání a osobní telefon) a potvrzení o příjmu, které navíc klienti GE předkládat nemusejí, pokud si nechávají posílat výplatu na účet GE alespoň po dobu 4 měsíců.

Na co mohu Express půjčku využít?

Úplně na cokoliv, jde o neúčelový úvěr. Výše půjčky od 5 000 do 800 000 korun umožňuje financovat široké spektrum aktivit a potřeb.

Jak rychle peníze obdržím?

Peníze máte k dispozici na běžném účtu do 5 minut od podpisu smlouvy.

Jaký musím mít příjem pro získání půjčky?

Minimální výše příjmu je alespoň 5 000 Kč měsíčně (či základ daně za předešlý rok alespoň 60 000 Kč).

Mohu o půjčku žádat, když jsem už v důchodu?

Jistě, akorát budete místo potvrzení o příjmu předkládat důchodový výměr.

Potřebuji spolužadatele?

Půjčka do 500 000 Kč je bez spolužadatele a zástavy.

Kolik si mohu půjčit?

Od 5 000 do 800 000 Kč.

Reprezentativní příklad

Výše úvěru 100 000 Kč, 96 splátek, měsíční splátka 1 309 Kč, roční úroková sazba 5,9 %, poplatek za poskytnutí úvěru při žádosti online 0 Kč, RPSN 6,1 %, celková částka splatná spotřebitelem 125 691 Kč. U částek vyšších než 300 000 Kč musí být doložen souhlas manžela/lky. U částek vyšších než 500 000 Kč musí být v žádosti uveden spolužadatel, a to manžel/ka nebo jiná osoba. Tato nabídka není závazná.


*Údaje mají informativní charakter. Přesné podmínky se žadatel dozví od poskytovatele půjčky, který Vás bude kontaktovat.

O společnosti MONETA Money Bank, a. s.

MONETA Money Bank, a. s.

Kontaktní informace

 • BB Centrum Vyskočilova 1422/1a Praha 4 - Michle
 • E-mail: info@moneta.cz
 • Telefon: 224 443 636
 • Oficiální web společnosti: www.moneta.cz
MONETA Money Bank, a. s., BB Centrum Vyskočilova 1422/1a, Praha 4 - Michle
Více informací

1. krok

Klikněte na tlačítko "Spočítat". Formulář žádosti o půjčku od společnosti GE Money Moneta je expresní půjčka v rozmezí 20 000 Kč – 800 000 Kč, jejíž splatnost je 24 – 120 měsíců. V online formuláři vyberte pomocí posuvníků požadovanou částku a dobu splatnosti. Pozor, ne každá částka dovoluje maximální dobu splatnosti. Například při minimální částce 20 000 Kč je maximální splatnost 72 měsíců, tedy 6 let. Po těchto volbách si vyberte druh pojištění proti neschopnosti splácet: Extra, A, B nebo Bez pojištění. Máte také na výběr ze dvou možností sjednání. Buď online bez poplatku, nebo Vám pracovník Monety zavolá. 

2. krok

Pokud zvolíte možnost zpětného zavolání, budete na další stránce formuláře vyzváni k zadání svého jména, příjmení a telefonu. Máte zde i kolonku pro případný dotaz či komentář (například upřesnění času). Potvrďte „Souhlas se zpracováním osobních údajů“ a klikněte na tlačítko „Odeslat“. 

3. krok

Postupujete-li k online formuláři, bude po Vás systém chtít nejdříve Vaše osobní a kontaktní údaje. Proto na první stránce vyplňte své jméno, příjmení, zvolte státní příslušnost a rodné číslo. Dále uveďte mobilní telefon a e-mail, na kterém je možné Vás zastihnout. Potvrďte „Souhlas se zpracováním osobních údajů“ a klikněte na „Pokračovat“. 

4. krok

Další stránka se soustředí na Vaše bydlení. Zadejte adresu trvalého bydliště uvedenou v občanském průkazu v podobě ulice, číslo popisné, obec, město a PSČ. Zvolte rok, od kterého na této adrese bydlíte a o jaký druh bydlení se jedná (pronájem, vlastní dům či byt, družstevní vlastnictví apod.).

 

5. krok

Stejná stránka formuláře po Vás dále bude chtít uvedení Vašeho rodinného stavu, dosaženého vzdělání a číslo občanského průkazu včetně data platnosti. Dále si musíte vybrat druhý doklad totožnosti, který pro žádost použijete (řidičský průkaz, cestovní pas či rodný list). Po volbě dalšího dokladu budete dotázáni na jeho údaje. Po kompletním vyplnění klikněte na tlačítko „Pokračovat“. 

6. krok

Formulář po Vás dále bude chtít informace ohledně Vaší finanční situace. Zvolte typ svého pracovního poměru včetně jeho začátku a uveďte, zda jste ve zkušební nebo výpovědní lhůtě. Vyplňte svoje povolání a jméno zaměstnavatele včetně jeho adresy, IČA a kontaktního telefonu, ideálně na personální oddělení. Po vyplnění všech údajů klikněte na „Poslední krok“.

7. krok

Poslední stránka po Vás bude chtít informace o reálném příjmu. Uveďte průměrný čistý měsíční příjem za poslední 3 kalendářní měsíce. Pokud existuje čistý příjem dalších členů domácnosti (manžel, družka), uveďte ho také. Formulář nabízí možnost přidání více příjmů.

8. krok

Poslední fází je soupis výdajů, kde Vám formulář opět nabízí vytvořit více možností pro každou skupinu od standardních pravidelných výdajů až po nestandardní (alimenty, exekuce apod.)

9. krok

Nezapomeňte zaškrtnout „Souhlas s ověřením Bankovním registru (BRKI), Nebankovním registru (NRKI), a registrech SOLUS. Systém Vám pak zašle na mobil ověřovací SMS. 8místný kód zadejte do kolonky a klikněte na „Dokončit žádost.“ Z Vaší strany je to vše, teď jen vyčkejte na kontaktování společností a schválení Vaší půjčky.