Výhody

  • Až 800 000 Kč plně online
  • Úrok od 3,5 %
  • Sleva na online sjednání 1/3 z úrokové sazby
  • Půjčka bez poplatků
  • Peníze na účtu do 5 minut od podpisu smlouvy
  • Do 50 000 Kč bez potvrzení o příjmu

Osobní Express půjčka od Moneta Money Bank

U Moneta Money je možné si během několika minut online vyřídit půjčku od 5 000 do 800 000 korun, a to se splatností od 3 měsíců do deseti let. U půjček do 50 000 Kč banka nevyžaduje potvrzení od příjmu podepsané zaměstnavatelem, stačit budou jen výpisy z účtu. U vyšších částek je nutné si předem obstarat potvrzení od zaměstnavatele. Vyřízení Express půjčky nezabere více než 15 minut, peníze dorazí na váš účet již do pěti minut. Půjčka je bez poplatků za sjednání i vedení, úroky začínají na 3,5 %. Při online vyřízení lze získat až třetinovou slevu na úrokové míře (ta ale neklesne pod 3,5 %).

Časté otázky

Jak dlouho trvá podání žádosti a co bude banka chtít vědět?

Celé podání žádosti může zabrat jen několik minut. Nejprve vyplníte základní kontaktní formulář, později se banka zeptá na údaje o vašem zaměstnání, příjmech a výdajích. Podle těchto informací banka sestaví přesnější nabídku - a když budete s detailními podmínkami souhlasit, žádost o půjčku můžete rovnou dokončit. Vyžadovány pak budou kopie potvrzení o příjmu (u částek nad 50 000 Kč) nebo jen výpisy z účtu, dva doklady totožnosti. Smlouva se podepisuje pomocí SMS.

Budu mít peníze na účtu ještě dnes?

Název půjčky v tomto případě neklame, vyřízená bude opravdu rychle, do několika minut. Peníze přitom doputují na účet žadatele do pěti minut od podpisu smlouvy. Takže ano, pokud vyplníte formulář v pracovní době banky, budete mít peníze na účtu ještě dnes. 

Co znamená sleva 1/3 na úrokové sazbě při online sjednání?

Moneta Money bank nabízí minimální úrokovou míru u tohoto úvěru 3,5 %. To je ale minimum, na které se každý žadatel nedostane. Pokud by vám banka vypočítala úrok vyšší, za online sjednání z něj dostanete slevu 33,3 %, vždy ale bude zachováno minimálně 3,5 %.

Dá se Express půjčka předčasně splatit?

Ano, každý spotřebitelský úvěr je možné předčasně splatit. Zda to bude spojeno s nějakým poplatkem, či nikoliv, je nutno zjistit přímo u banky, ta případný poplatek stanovuje podle výše mimořádné splátky a doby trvání úvěru.

Některé banky chtějí spolužadatele již od 300 000 Kč – tady opravdu není nutný ani u půlmilionové půjčky?

Ano, opravdu je to tak, Moneta Money Bank nabízí až 800 000 Kč bez spolužadatele nebo souhlasu manžela/manželky, partnera/partnerky. 

Reprezentativní příklad jednoho z poskytovatelů

Výše úvěru 200 000 Kč, 108 splátek, měsíční splátka 2 391,27 Kč, roční úroková sazba 5,9 %, poplatek za poskytnutí úvěru při žádosti online 0 Kč, RPSN 6,1 %, celková částka splatná spotřebitelem 258 257,35 Kč. U částek vyšších než 600 000 Kč musí být v žádosti uveden spolužadatel, a to manžel/ka nebo jiná osoba. Tato nabídka není závazná. Banka si vyhrazuje právo žádosti o úvěr nevyhovět.


*Údaje mají informativní charakter. Přesné podmínky se žadatel dozví od poskytovatele půjčky, který Vás bude kontaktovat.

O společnosti MONETA Money Bank, a. s.

MONETA Money Bank, a. s.

V České republice zaujímá MONETA Money Bank zásadní postavení a tím patří mezi největší peněžní ústavy působící na zdejším trhu. Disponuje širokou sítí jak bankomatů, tak i poboček a stále své působení rozšiřuje. Jejími klienty jsou běžní občané, malé a střední podniky. Díky tomu, že tvoří součást jedné z největších a zároveň nejsilnějších korporací z celého světa, je velmi stabilní a její portfolio je tvořeno jak průmyslovými, tak i finančními firmami, která samostatně tvoří svá finanční aktiva.

Více informací