Expres půjčka - MONETA Money Bank půjčka, kalkulačka

Výhody

  • Bankovní půjčka až 1 500 000 Kč (plně online až 700 000 Kč)
  • Úrok od 4,87 %
  • Bonus za online sjednání
  • Bez potvrzení o trvalém příjmu od zaměstnavatele (jen při online sjednání)
  • Možnost pojistit si schopnost splácet

Express půjčka od Moneta Money Bank

U Moneta Money Bank je možné si během několika minut online vyřídit půjčku od 5 000 do 600 000 korun, a to se splatností od 3 měsíců do deseti let. Na pobočce je pak k mání až 1 500 000 Kč. Příjemné je, že coby potvrzení o příjmu většinou stačí jen poslední čtyři výpisy z účtu. Mít bankovní účet na vlastní jméno je přitom jedním ze základních podmínek získání půjčky. 

Částka se poskytuje na účet automaticky založený v Moneta Money Bank – z něj se půjčka také splácí automatických strháváním měsíčních splátek. Vyřízení Express půjčky nezabere více než 15 minut, peníze dorazí do pěti minut od podpisu smlouvy

Úroky začínají na 4,87 %. Při online vyřízení lze získat až třetinovou slevu na úrokové míře (ta ale neklesne pod 4,87 %), online sjednání není zatíženo žádným poplatkem za sjednání a vedení úvěru (sjednání na pobočce zpoplatněno je). Nad 500 000 Kč je vyžadován jak spolužadatel, tak souhlas manžela/manželky (u lidí v manželství ).

 

Časté otázky

Jak dlouho trvá podání žádosti a co bude banka chtít vědět?

Celé podání žádosti může zabrat jen několik minut. Nejprve vyplníte základní kontaktní formulář, později se banka zeptá na údaje o vašem zaměstnání, příjmech a výdajích. Podle těchto informací banka sestaví přesnější nabídku - a když budete s detailními podmínkami souhlasit, žádost o půjčku můžete rovnou dokončit. Vyžadovány pak budou kopie potvrzení o příjmu nebo jen výpisy z účtu, dva doklady totožnosti. Smlouva se podepisuje pomocí SMS. Nutná je ještě aktivace nového účtu u Moneta Money Bank, a to zasláním aktivační platby ve výši 1 Kč.

Budu mít peníze na účtu ještě dnes?

Název půjčky v tomto případě neklame, vyřízená bude opravdu rychle, do několika minut. Peníze přitom doputují na účet žadatele do pěti minut od podpisu smlouvy. Takže ano, pokud vyplníte formulář v pracovní době banky, přitom vaše banka umí odesílat okamžité platby (Moneta vyžaduje aktivační poplatek), tak budete mít peníze na účtu ještě dnes.

Co znamená sleva 1/3 na úrokové sazbě při online sjednání?

Moneta Money bank nabízí minimální úrokovou míru u tohoto úvěru 4,87 %. To je ale minimum, na které se každý žadatel nedostane. Pokud by vám banka vypočítala úrok vyšší, za online sjednání z něj dostanete slevu 33,3 %, vždy ale bude zachováno minimálně 4,87 %.

Dá se Express půjčka předčasně splatit?

Ano, každý spotřebitelský úvěr je možné předčasně splatit. Moneta Money Bank spojuje předčasné splacení s poplatkem, a to ve výši 0,5 % z předčasně splácené jistiny (když do řádného splacení chybí méně než rok) nebo ve výši 1 % z předčasně splácené jistiny (když do řádného splacení chybí rok a více).

Dá se nějak hýbat se splátkami?

Nikoliv, Express půjčka se splácí podle předem dohodnutého fixního splátkového kalendáře, a to formou automatického strhávání splátek z účtu u Moneta Money Bank.  Vždy je proto důležité mít na účtu v den splátky dostatečné množství prostředků.

Jak je tu nastaveno pojištění schopnosti splácet?

Za cenu 9,90 % z měsíční anuitní splátky je možné mít pojištěno splácení pro případ úmrtí, invalidity III. stupně, hospitalizace, ztráty zaměstnání, pracovní neschopnosti a ošetřování člena rodiny. Pokud některá z těchto situací nastane, pojišťovna uhradí předem dohodnutý počet splátek za vás. 

Aby vznikl nárok na pojistné plnění, musí pojistné události trvat alespoň po tuto stanovenou dobu: pracovní neschopnost alespoň 30 dní, nezaměstnanost také alespoň 30 dní (nutná evidence na úřadu práce), ošetřování člena rodiny alespoň 30 dní. Invalidita III. stupně musí být přiznána Českou správou sociálního zabezpečení.

Reprezentativní příklad jednoho z poskytovatelů

Výše úvěru 100 000 Kč, 96 splátek, měsíční splátka 1 259,81 Kč, roční úroková sazba 4,87 %, poplatek za poskytnutí úvěru při žádosti online 0 Kč, RPSN 4,99 %, celková částka splatná spotřebitelem 120 941,98 Kč. U částek vyšších než 1 000 000 Kč musí být v žádosti uveden spolužadatel, a to manžel/ka nebo jiná osoba. Tato nabídka není závazná. Banka si vyhrazuje právo žádosti o úvěr nevyhovět.


*Údaje mají informativní charakter. Přesné podmínky se žadatel dozví od poskytovatele půjčky, který Vás bude kontaktovat.

O společnosti MONETA Money Bank, a. s.

MONETA Money Bank, a. s.

V České republice zaujímá MONETA Money Bank zásadní postavení a tím patří mezi největší peněžní ústavy působící na zdejším trhu. Disponuje širokou sítí jak bankomatů, tak i poboček a stále své působení rozšiřuje. Jejími klienty jsou běžní občané, malé a střední podniky. Díky tomu, že tvoří součást jedné z největších a zároveň nejsilnějších korporací z celého světa, je velmi stabilní a její portfolio je tvořeno jak průmyslovými, tak i finančními firmami, která samostatně tvoří svá finanční aktiva.

Více informací