Výhody

 • Bezúčelová půjčka na cokoliv
 • Bohaté možnosti pojištění schopnosti splácet
 • Fantastická úroková míra
 • Výplata peněz na účet
 • Po uzavření smlouvy online přehled o transakcích a splátkách ZDARMA
 • Půjčka bez ručitele
 • Poskytnutí a schválení úvěru ZDARMA
 • Vedení účtu ZDARMA
 • Změna data splatnosti ZDARMA

Home Credit půjčka

Home Credit půjčka je nebankovní půjčka s velmi nízkými úroky a průhlednými poplatky. Poskytována je od 10 000 Kč do 250 000 Kč a splatnost je možné zvolit od 12 do 96 měsíců. Bezproblémoví klienti mohou využívat i odložení splátek a jejich snížení, či zvýšení. Žádný ručitel, žádná zástava, stačí 2 doklady totožnosti a stálý příjem. Home Credit je solidním partnerem pro české domácnosti už více než 15 let.

Dnes si požádalo o půjčku již 87 klientů. Neváhejte a přidejte se k nim i Vy!

Chci si půjčit

Časté otázky

Mohu se u půjčky pojistit proti neschopnosti splácet?

Ano, nabízeny jsou dokonce tři balíčky pojištění podle toho, proti čemu chrání. Nejvyšší varianta pomůže při ztrátě zaměstnání, pracovní neschopnosti, úmrtí i invaliditě.

K čemu lze peníze použít?

Půjčka od Home Credit je bezúčelná, tudíž ji můžete použít zcela libovolně.

Musím za půjčku nějak ručit?

Nikoliv, půjčka je poskytována bez ručitele a není požadována ani jakákoliv zástava majetkem.

Reprezentativní příklad

Při výši úvěru 180 000 Kč, výši splátky 3 417 Kč, počtu splátek 72, datu poskytnutí 2. 5. 2018 je RPSN 11,3 %, úrok 10,75 % p.a. a celková částka splatná spotřebitelem 246 024 Kč. Uvedené hodnoty jsou spočítány při datu poskytnutí 2. 5. 2018, datu první splátky 2. 6. 2018 a se splatností všech dalších splátek k 15. dni v měsíci počínaje 15. 7. 2018. Každá žádost o úvěr je posuzována individuálně a může se od prezentované lišit. Nejedná se o nabídku či veřejnou nabídku a platí při splnění podmínek Home Credit a.s. do 31. 3. 2018.


*Údaje mají informativní charakter. Přesné podmínky se žadatel dozví od poskytovatele půjčky, který Vás bude kontaktovat.

Reference

"Půjčil jsem si od Home Creditu online vlastně hlavně ze zvědavosti. Nechápal jsem, že tak výhodná půjčka vůbec existuje, ale opravdu to je tak. Peníze jsem využil, jak nejlépe jsem dokázal a neměl výčitky ze splátek, protože nebyly moc vysoké a tolik jsem nepřeplatil. A oni mi pak ještě část peněz vrátili za zodpovědné splácení. Šílené."

Matěj, Praha, 33 let

Hodnocení: 5/5

Chci si půjčit

Máte dotaz nebo vlastní zkušenost? Podělte se o ni v komentářech.

O společnosti Home Credit a.s.

Home Credit a.s.

Kontaktní informace

 • Nové sady 996/25 Brno
 • E-mail: homecredit@homecredit.cz
 • Telefon: 840 155 155
 • Oficiální web společnosti: www.homecredit.cz
Home Credit a.s., Nové sady 996/25, Brno

Home Credit nabízí na našem trhu nebankovní půjčky s bankovními parametry. Boduje zejména nízkými úroky, možností půjčit si až 250 000 Kč a velmi mírnými nároky na klienty, kterým dovoluje odložení splátek i změnu jejich výše.

Pro opatrné klienty je k dispozici i několik druhů pojištění schopnosti splácet. Peníze z půjčky dostanete buď na účet, nebo v hotovosti na pobočce České pošty, výběr je jen na Vás.

Více informací

1. krok

Žádost o půjčku je velmi jednoduchá, zabere vám pouze 1 minutu. Vo formuláři vyplňte výši půjčky, jméno, příjmení, rodné číslo, telefon a email. V další sekci formuláře doplníte váš pravidelný měsíční příjem a zaškrtnete tlačítko „Souhlasím se zpracováním osobních údajů“. Stisknete tlačítko odeslat. 

2. krok

Pokud jste všechny údaje vyplnili správně, pak se před vámi po kliknutí na tlačítko „Odeslat žádost“ objeví následující vyjádření. Již stačí počkat na kontakt ze strany zástupce společnosti. Po schválení je půjčka vaše.