Výhody

 • Bezúčelová půjčka na cokoliv
 • Bohaté možnosti pojištění schopnosti splácet
 • Fantastická úroková míra
 • Výplata peněz na účet
 • Po uzavření smlouvy online přehled o transakcích a splátkách ZDARMA
 • Půjčka bez ručitele
 • Poskytnutí a schválení úvěru ZDARMA
 • Vedení účtu ZDARMA

Home Credit - Flexibilní půjčka

S Flexibilní půjčkou můžete splácet víc nebo míň, jak sami zrovna chcete. Stačí posílat jen minimální splátku. Půjčku můžete opakovaně čerpat.  

Home Credit půjčka je nebankovní půjčka s velmi nízkými úroky a průhlednými poplatky. Poskytována je od 10 000 Kč do 250 000 Kč a splatnost je flexibilní. Žádný ručitel, žádná zástava, stačí 2 doklady totožnosti a stálý příjem. Home Credit je solidním partnerem pro české domácnosti už více než 15 let.

Časté otázky

Mohu se u půjčky pojistit proti neschopnosti splácet?

Ano, nabízeny jsou dokonce tři balíčky pojištění podle toho, proti čemu chrání. Nejvyšší varianta pomůže při ztrátě zaměstnání, pracovní neschopnosti, úmrtí i invaliditě.

K čemu lze peníze použít?

Půjčka od Home Credit je bezúčelná, tudíž ji můžete použít zcela libovolně.

Musím za půjčku nějak ručit?

Nikoliv, půjčka je poskytována bez ručitele a není požadována ani jakákoliv zástava majetkem.

Reprezentativní příklad

Při výši úvěru 180 000 Kč, době trvání 12 měsíců do 20. dne v měsíci, v němž je splatná poslední splátka, je roční úroková sazba 9,88 %, RPSN 10,34 %, celková částka splatná spotřebitelem 189 636 Kč a měsíční splátky jsou postupně uvedeny za jednotlivé měsíce: 1) 16 482 Kč, 2) 16 359 Kč, 3) 16 235 Kč, 4) 16 112 Kč, 5) 15 988 Kč, 6) 15 865 Kč, 7) 15 741 Kč, 8) 15 618 Kč, 9) 15 494 Kč, 10) 15 371 Kč, 11) 15 247 Kč, 12) 15 124 Kč. Jednotlivé měsíční splátky, včetně celkové částky splatné spotřebitelem, jsou matematicky zaokrouhleny. Uvedené hodnoty jsou počítány za předpokladu čerpání celé výše úvěru okamžitě, bezhotovostně, v plné výši, při nejvyšším poplatku a nejvyšší úrokové sazbě, při poskytnutí úvěru na období jednoho roku a splacení ve 12 měsíčních splátkách se stejnou výší jistiny.


*Údaje mají informativní charakter. Přesné podmínky se žadatel dozví od poskytovatele půjčky, který Vás bude kontaktovat.

Reference

"Půjčil jsem si od Home Creditu online vlastně hlavně ze zvědavosti. Nechápal jsem, že tak výhodná půjčka vůbec existuje, ale opravdu to je tak. Peníze jsem využil, jak nejlépe jsem dokázal a neměl výčitky ze splátek, protože nebyly moc vysoké a tolik jsem nepřeplatil. A oni mi pak ještě část peněz vrátili za zodpovědné splácení. Šílené."

Matěj, Praha, 33 let

Hodnocení: 5/5

Chci si půjčit

Máte dotaz nebo vlastní zkušenost? Podělte se o ni v komentářech.

O společnosti Home Credit a.s.

Home Credit a.s.

Kontaktní informace

 • Nové sady 996/25 Brno
 • E-mail: homecredit@homecredit.cz
 • Telefon: 840 155 155
 • Oficiální web společnosti: www.homecredit.cz
Home Credit a.s., Nové sady 996/25, Brno

Home Credit nabízí na našem trhu nebankovní půjčky s bankovními parametry. Boduje zejména nízkými úroky, možností půjčit si až 250 000 Kč a velmi mírnými nároky na klienty, kterým dovoluje odložení splátek i změnu jejich výše.

Pro opatrné klienty je k dispozici i několik druhů pojištění schopnosti splácet. Peníze z půjčky dostanete buď na účet, nebo v hotovosti na pobočce České pošty, výběr je jen na Vás.

Více informací

1. krok

Žádost o půjčku je velmi jednoduchá, zabere vám pouze 1 minutu. Vo formuláři vyplňte výši půjčky, jméno, příjmení, rodné číslo, telefon a email. V další sekci formuláře doplníte váš pravidelný měsíční příjem a zaškrtnete tlačítko „Souhlasím se zpracováním osobních údajů“. Stisknete tlačítko odeslat. 

2. krok

Pokud jste všechny údaje vyplnili správně, pak se před vámi po kliknutí na tlačítko „Odeslat žádost“ objeví následující vyjádření. Již stačí počkat na kontakt ze strany zástupce společnosti. Po schválení je půjčka vaše.