Výhody půjčky Provident

  • Hotovostní půjčka do 90 000 Kč - peníze kdykoliv, i o víkendu
  • Bezhotovostní půjčka na účet do 130 000 kč - do 3 dnů
  • Peníze z úvěru můžete využít na cokoliv
  • Snadné získání půjčky a rychlá výplata peněz
  • Půjčka je bez ručitele

Provident půjčka

Půjčka od Providentu je jednou z nejznámějších a nejoblíbenějších na českém trhu. Výše půjčky může být od 6 000 Kč do 130 000 Kč a její splácení probíhá formou pravidelných měsíčních plateb po dobu 3 až 36 měsíců. Provident nabízí dvě formy půjčky. Výhodou té hotovostní je rychlost získání peněz, které jsou ihned po schválení doručeny žadateli přímo úvěrovým specialistou až domů. Bezhotovostní probíhá přes bankovní účet, přičemž nižší poplatky jsou vykoupeny delší dobou, která dělí vaši žádost od obdržení financí.

Časté otázky

Jak se liší hotovostní a bezhotovostní půjčka Provident?

U hotovostní je výplata prováděna „na ruku“ a stejně tak splátky jsou hrazeny přímo v hotovosti obchodnímu zástupci. U bezhotovostní toto odpadá a vše je řešeno bankovními převody.

Co když nestihnu splátku?

Provident je opakovaně oceňován jako velmi etický poskytovatel půjček, takže nejdůležitější je komunikace – při obtížích se splácením se snadno dohodnete s příslušným obchodním zástupcem, který vás má na starosti.

K čemu lze peníze použít?

Peníze můžete je použít zcela libovolně.

Jaké doklady potřebuji?

Stačí Vám 1 doklad totožnosti a potvrzení o příjmu.

Nejdůležitější výhody a specifika

Provident poskytuje půjčky v širokém pásmu od 6 000 do 130 000 korun. Díky vyplácení i hrazení v hotovosti vše probíhá velmi rychle a jednoduše. Splatnost až 36 měsíců.

Dnes si požádalo o půjčku již 87 klientů. Neváhejte a přidejte se k nim i Vy!

Chci si půjčit

Reprezentativní příklad

Výše Provident půjčky 90 000 Kč na 24 měsíců: měsíční splátka 4 644 Kč, poslední splátka 4 621 Kč, úrok 9 683 Kč, poplatek za zpracování 500 Kč, poplatek za administrativní činnost 11 250 Kč, celková dlužná částka 111 433 Kč, pevná úroková sazba 10,01 % p. a., RPSN 23,65 %.


*Údaje mají informativní charakter. Přesné podmínky se žadatel dozví od poskytovatele půjčky, který Vás bude kontaktovat.

1. krok

Formulář na vyplnění nezávazné žádosti je velmi krátký a jednoduchý. Ve formuláři žádosti je třeba vyplnit vaše jméno, příjmení, rodné číslo, e-mail a telefon. Také nezapomeňte také zaškrtnout políčko „Souhlasím se zpracováním osobních údajů“.

 

2. krok

Žádost byla nezávazně odeslána. Zobrazí se vám podstránka s poděkováním a oznámením o dalšího postupu. Nyní již pouze očekávejte hovor z Call centra konkrétního poskytovatele. Během něj si upřesníte další nezbytnosti a dořešíte veškeré věci týkající se vaší Provident půjčky.

 

O společnosti Provident Financial s.r.o.

Provident Financial s.r.o.

Kontaktní informace

  • Olbrachtova 9 140 00 Praha 4
  • E-mail: zakaznicky.servis@provident.cz
  • Telefon: (+420) 241 029 111
  • Oficiální web společnosti: www.provident.cz
Provident Financial s.r.o., Olbrachtova 9, 140 00 Praha 4

Společnost Provident působí na našem trhu již od roku 1997. Jejich bezúčelových hotovostních i bezhotovostních půjček bez registru a skrytých poplatků prozatím využilo více než 1 000 000 klientů. V současné době Provident nabízí dva druhy půjček pro financování nejrůznějších potřeb. Půjčku klient získá buďto v hotovosti nebo se mu vypůjčené prostředky připíšou na bankovní účet.

Společnost nabízí garanci celkové ceny půjčky, stejně jako možnost splátkových prázdnin (odložení splátek). Půjčku Provident sjednáte pěkně z pohodlí domova, přičemž je vám neustále k dispozici obchodní zástupce společnosti Provident, která získala v roce 2015 třetí místo v soutěži TOP zodpovědná firma.

Reference

"S půjčkami nemám moc dobré zkušenosti a jedinou výjimkou je právě Provident. Tam jsem si půjčil zatím třikrát a vždycky se ke mně chovali opravdu férově. Obchodní zástupkyně pro naši lokalitu se stala naší dobrou známou, která dokáže docela dobře poradit ohledně financí. Líbí se mi, když je prostor rozvinout důvěru, což se vám na pobočce nějaké banky s člověkem za přepážkou fakt nepovede. Splácím vždy na měsíc dopředu a ani by mě nenapadlo někdy o půjčku žádat jinde."

Radim, Karlovy Vary

Hodnocení: 5/5

Chci si půjčit

Máte dotaz nebo vlastní zkušenost? Podělte se o ni v komentářech.

Typy půjček od společnosti Provident

Zelená hotovostní půjčka

V hotovosti si můžete půjčit 6 000 až 90 000 Kč. Peníze dostanete ihned po podpisu smlouvy. Výhodou je, že si můžete půjčit kdykoli, klidně i o víkendu a dostanete hotové peníze na ruku. Půjčku můžete splácet po týdnech – buď 45, 60 nebo 100 týdnů. Také můžete splácet měsíčně, a to 12, 18 nebo 24 měsíců.

Splácíte tak, jak jste si půjčili – v hotovosti u sebe doma, kam si pro splátku přijede obchodní zástupce. Ten je Vám také k dispozici v případě problémů se splácením po celou dobu, kdy máte půjčeno. Také můžete využít „splátkové prázdniny“ a blížící se splátku si odložit. Nic Vás to nebude stát a této možnosti dokonce můžete využít opakovaně. Celkový počet splátek, které si můžete odložit, je závislý na celkové délce splácení půjčky. O odložení je však třeba požádat 8 dní před pravidelnou splátkou. To je užitečné v případě, kdy máte jiné neodkladné výdaje. Splatnost půjčky se o dané období prodlouží.

Modrá půjčka na účet

Půjčit si můžete 10 000 Kč 130 000 Kč. Peníze budete mít na svém účtu už do 3 dnů – ale obvykle již druhý den po podepsání smlouvy. RPSN (roční procentní sazba nákladů, která slouží jako významný ukazatel výhodnosti půjčky) se pohybuje na úrovni již od 23,47 %. A to na nebankovní půjčku není zas tak moc (i když se sazbou např. hypotečního úvěru se to srovnat nedá). Půjčku splácíte měsíčně, a to 12 nebo 24 měsíců. Splácíte tak, jak jste si půjčili – převodem na účet. Obchodní zástupce Vám bude k dispozici v případě problémů se splácením po celou dobu, kdy máte půjčeno.