Via SMS půjčka - Hyperfinance.cz

Výhody

  • Rychlá online půjčka
  • Blesková pomoc před výplatou
  • Posuzování žádosti ihned po odeslání
  • Půjčka bez zástavy a ručitele
  • Půjčka pro problémové klienty
  • Dopředu víte, kolik zaplatíte
  • Peníze vyplaceny přímo na účet
  • Žádné skryté poplatky

Via SMS půjčka

Via SMS půjčka je nebankovním úvěrem, který je vhodný pro všechny žadatele, kteří potřebují překlenut nepříznivé období do výplaty. Jestliže jste o Via SMS půjčku doposud nikdy nežádali, stačí si zvolit objem finančních prostředků a jejich splatnost. Po odeslání žádosti se okamžitě dozvíte, zda vám půjčka bude schválena či nikoli.

Půjčit si zde můžete od 1 000 Kč až do 60 000 Kč, se splatností na 120 měsíců. Jestliže o Via SMS půjčku žádáte opakovaně, můžete ji vyřídit buďto online stejně jako doposud anebo zasláním jedné SMS zprávy (tato možnost platí pouze pro stálé, nikoli nové klienty).

Půjčka je bez zástavy nebo ručitele a požádat o ni můžete i tehdy, pokud vaši žádost jinde zamítli. Předpokladem pro schválení půjčky je plnoletost, bydliště či trvalý pobyt na území ČR, pravidelný a dostatečný příjem a také skutečnost, že nejste u jiných společností vedeni jako dlužník.

 

Časté otázky

Kolik peněz si mohu u společnosti půjčit, pokud jde o první půjčku?

Napoprvé si můžete půjčit 100 až 8 000 Kč. V případě opakované žádosti může maximální objem poskytnutých prostředků činit 20 000 Kč.

Jaké podmínky platí pro kladné posouzení žádosti o Via SMS půjčku?

Také v tomto případě je potřeba splnit obecné požadavky, mezi které patří plnoletost, bydliště anebo trvalý pobyt v České republice a skutečnost, že žadatel vlastní bankovní účet, mobilní telefon a e-mailovou adresu. Mezi další podmínky platí trvalý a dostatečný příjem, stejně jako skutečnost, že žadatel není u jiné společnosti veden jako dlužník. Pro první žádost je vyžadována kopie občanského průkazu či jiného průkazu totožnosti.

Za jak dlouho vypůjčené prostředky obdržím?

Peníze jsou společností odesílány do 15 minut od schválení žádosti. Pokud navíc máte účet u České spořitelny, MONETA Money Bank anebo Fio bank, peníze obdržíte prakticky ihned. V opačném případě bude trvat převod prostředků 24 až 48 hodin.


Dnes si požádalo o půjčku již 87 klientů.Neváhejte a přidejte se k nim i Vy!

Chci si půjčit

Reprezentativní příklad

Reprezentativní příklad splácení úvěru ve výši 10.000 Kč po dobu 1 měsíce (30 dnů): Měsíční poplatek za vedení úvěru 0 Kč, jednorázový poplatek za sjednání úvěru 0 Kč, pevná roční úroková sazba 264 %, RPSN 1024 %. První splátka 12.200 Kč. Celková částka splatná spotřebitelem po 1 měsíci činí 12.200 Kč, z čehož 10.000 Kč je použito na úhradu jistiny a 2.200 Kč na úhradu úroku.


*Údaje mají informativní charakter. Přesné podmínky se žadatel dozví od poskytovatele půjčky, který Vás bude kontaktovat.

O společnosti Via SMS s.r.o.

Via SMS s.r.o.

Via SMS představuje poskytovatele krátkodobých nebankovních úvěrů. Kromě České republiky působí také v Polsku, Litvě, Lotyšsku a nově i Švédsku. Expanze na Slovensko je v současnou chvíli na spadnutí. První pobočku v České republice společnosti otevřela v roce 2010. O rok později začala s poskytováním krátkodobých úvěrů široké veřejnosti.

Společnost ctí zásady zodpovědného úvěrování, razí proklientský servis a udělá vše pro maximální spokojenost svých klientů. Zároveň je připravena řešit netradiční situace a vyjít klientům vstříc v případě komplikací či problémů. Žádosti o půjčky vyhodnocuje obratem a peníze odesílá do 15 minut od schválení žádosti. Postup získání Via SMS je transparentní, rychlý a bez zdlouhavých či opakovaných schvalovacích procesů.