mPůjčka Plus - kalkulačka, půjčka od mBank bez úroků

Výhody

  • Absence poplatků za vyřízení a vedení účtu, předčasné splacení, mimořádné splátky
  • Inkasní splátky z osobního účtu mKonto a elektronické měsíční výpisy zasílané na Váš e-mail
  • Přizpůsobivost půjčky (možnost snížení splátky, prodloužení doby splatnosti)
  • Snadné podmínky pro vyřízení půjčky
  • Rychlé vyřízení půjčky
  • Možnost odkladu splátky půjčky

mPůjčka Plus - výhodná půjčka od mBank

mPůjčka Plus je vhodná pro všechny, kteří upřednostňují bankovní půjčku, ale zároveň chtějí finanční produkt na principu online půjčky, jejíž vyřízení trvá jen krátkou dobu. mPůjčka Plus Vás také potěší tím, že její poskytovatel uplatňuje politiku nulových poplatků.

mPůjčka Plus Vám půjčí částku od 10 000 až 1 000 000 Kč a doba splatnosti je 12 až 96 měsíců. Jde o jednu z nejpohodlnějších a nejrychlejších bankovních půjček. Půjčka je flexibilní nejen v částce a době splatnosti, ale můžete si změnit i datum splátky atd. Prostřednictvím mPůjčky Plus je možné financovat jakékoliv výdaje, a to bez nutnosti ručitele, zajištění nemovitostí či jinou zástavou.

Časté otázky

Jaké jsou podmínky půjčky?

Podmínky pro schválení mPůjčky Plus jsou plnoletost, předložení občanského průkazu, druhého dokladu totožnosti a doložení příjmu. Při půjčce nad 300 000 Kč je potřebný souhlas manžela/manželky.

Proč je někdy první splátka vyšší než ostatní?

Sami si volíte den pravidelné splátky půjčky. Hradíte-li první splátku po více než 30 dnech od schválení půjčky, může tak být první splátka vyšší než ty ostatní.

Jak dlouho trvá vyřízení půjčky?

Zvolíte-li si variantu potvrzení smlouvy SMS kódem v internetovém bankovnictví, přijdou Vám peníze na mKonto do několika minut, a to kdykoliv během dne jakýkoliv den v týdnu. Rozhodnete-li se podepsat smlouvu na obchodním místě, získáte peníze z půjčky hned po podpisu smlouvy.

Je možné splácení půjčky přerušit?

Ztratíte-li zaměstnání či máte-li nemoc trvající 1 měsíc a déle, je možné zažádat o odklad pravidelných měsíčních splátek na základě jednouchého formuláře.

Na jaké výdaje je půjčka určená?

mPůjčka je neúčelovým finančním produktem. Je tedy vhodná na libovolné výdaje.

Reprezentativní příklad

Reprezentativní příklad: Výše úvěru 80 000 Kč na 60 měsíců, úroková sazba 5,99 % p. a., RPSN 6,16 %, měsíční splátka 1 546,25 Kč a celková splatná částka 92 775,13 Kč.


*Údaje mají informativní charakter. Přesné podmínky se žadatel dozví od poskytovatele půjčky, který Vás bude kontaktovat.