Výhody

  • Absence poplatků za vyřízení a vedení účtu, předčasné splacení, mimořádné splátky
  • Inkasní splátky z osobního účtu mKonto a elektronické měsíční výpisy zasílané na Váš e-mail
  • Přizpůsobivost půjčky (možnost snížení splátky, prodloužení doby splatnosti)
  • Snadné podmínky pro vyřízení půjčky
  • Rychlé vyřízení půjčky
  • Možnost odkladu splátky půjčky

mPůjčka Plus - výhodná půjčka od mBank

mPůjčka Plus je vhodná pro všechny, kteří upřednostňují bankovní půjčku, ale zároveň chtějí finanční produkt na principu online půjčky, jejíž vyřízení trvá jen krátkou dobu. mPůjčka Plus Vás také potěší tím, že její poskytovatel uplatňuje politiku nulových poplatků.

mPůjčka Plus Vám půjčí částku od 10 000 až 600 000 Kč a doba splatnosti je 12 až 96 měsíců. Jde o jednu z nejpohodlnějších a nejrychlejších bankovních půjček. Půjčka je flexibilní nejen v částce a době splatnosti, ale můžete si změnit i datum splátky atd. Prostřednictvím mPůjčky Plus je možné financovat jakékoliv výdaje, a to bez nutnosti ručitele, zajištění nemovitostí či jinou zástavou.

Časté otázky

Jaké jsou podmínky půjčky?

Podmínky pro schválení mPůjčky Plus jsou plnoletost, předložení občanského průkazu, druhého dokladu totožnosti a doložení příjmu. Při půjčce nad 300 000 Kč je potřebný souhlas manžela/manželky.

Proč je někdy první splátka vyšší než ostatní?

Sami si volíte den pravidelné splátky půjčky. Hradíte-li první splátku po více než 30 dnech od schválení půjčky, může tak být první splátka vyšší než ty ostatní.

Jak dlouho trvá vyřízení půjčky?

Zvolíte-li si variantu potvrzení smlouvy SMS kódem v internetovém bankovnictví, přijdou Vám peníze na mKonto do několika minut, a to kdykoliv během dne jakýkoliv den v týdnu. Rozhodnete-li se podepsat smlouvu na obchodním místě, získáte peníze z půjčky hned po podpisu smlouvy.

Je možné splácení půjčky přerušit?

Ztratíte-li zaměstnání či máte-li nemoc trvající 1 měsíc a déle, je možné zažádat o odklad pravidelných měsíčních splátek na základě jednouchého formuláře.

Na jaké výdaje je půjčka určená?

mPůjčka je neúčelovým finančním produktem. Je tedy vhodná na libovolné výdaje.

Reprezentativní příklad

Reprezentativní příklad výše úvěru 50 000 Kč, roční pevná výpůjční úroková sazba 7,9 % p. a., RPSN 13,75 %, doba splatnosti 60 měsíců, měsíční splátka 1 136 Kč, celková částka splatná spotřebitelem činí 68 185,71 Kč. Po podpisu smlouvy dostane klient na svůj osobní účet mKonto 50 000 Kč. Klient splácí 1 136 Kč měsíčně. První splátka může být vyšší než následující splátky. Je to způsobeno tím, že mezi poskytnutím úvěru a první splátkou může být delší doba než jeden měsíc. Klient je povinen vždy k datu splatnosti úvěru mít na účtu mKonto částku na úhradu celé výše měsíční splátky. Splátka je inkasována automaticky. Klient může, bez oznamování bance, mimo pravidelné splátky, úvěr kdykoli splatit nebo uskutečnit mimořádnou splátku v libovolné výši, a to bez poplatku. Po provedení mimořádné splátky dojde ke snížení výše pravidelné měsíční splátky.


*Údaje mají informativní charakter. Přesné podmínky se žadatel dozví od poskytovatele půjčky, který Vás bude kontaktovat.

Reference

"mPůjčku Plus jsem si vzala už před třemi lety. Když jsem přemýšlela, u koho si půjčit, nevěděla jsem, jestli mám volit jistotu serióznosti bankovní půjčky či rychlost a pohodlnost vyřízení typickou v dnešní době především pro nebankovní produkty. Když jsem objevila mPůjčku Plus, zjistila jsem, že mohu mít obě výhody. Půjčku jsem si během krátké doby sjednala, sama jsem si nastavila datum splatnosti a nyní ji bez problémů splácím. Líbí se mi, že v případě nouze mohu požádat o odklad splátek."

Janka B., Znojmo

Hodnocení: 5/5

Chci si půjčit

Máte dotaz nebo vlastní zkušenost? Podělte se o ni v komentářech.

O společnosti mBank S.A.

mBank S.A.

Kontaktní informace

  • Sokolovská 668/136D 186 00 Praha 8
  • E-mail: kontakt@mBank.cz
  • Telefon: 246 017 777
  • Oficiální web společnosti: www.mbank.cz
mBank S.A., Sokolovská 668/136D, 186 00 Praha 8

mBank je banka založená roku 2000 v Polsku. Patří pod německou skupinu Commerzbank. U nás poskytuje své služby od roku 2007. Jde o nízkonákladovou banku, která si zakládá na politice nízkých cen. Banka má svou síť kontaktních míst - finanční centra a mKiosky (umístěné zpravidla v obchodních domech), ale jejím primárním distribučním kanálem je internet a telefonní mLinka.

mBank je inovativní a přišla s některými finančními produkty, jimiž se odlišila od konkurence. Klientům představila rovněž samoobslužný model, díky kterému provádějí sami své bankovní transakce.

Více informací

1. krok

Žádost o půjčku zahájíte kliknutím na tlačítko „Chci půjčit.“ A nejdříve zvolte, zda jste klientem mBank.

2. krok

Zvolíte-li „Ne.“ Přesměruje Vás systém na první část formuláře. Můžete si vybrat sumu (do 600 000 Kč), převod jednoho závazku z jiné banky (refinance) do stejné výše, nebo převod více závazků (konsolidace) také do maximální výše 600 000 Kč. V panelu dole si pak zvolte požadovanou částku (10 000 Kč – 600 000 Kč) a dobu splácení 12 – 84 měsíců.

 

3. krok

Na stejné stránce budete dotázáni na Vaše kontaktní údaje. Vyplňte své jméno, příjmení (druhé příjmení, pokud ho máte), rodné číslo, číslo mobilu a e-mail. Pokud máte kód promo akce, zvolte dole „Ano“ a zadejte ho do kolonky. Pak klikněte na červené tlačítko „Dále“. 

4. krok

Další stránka se bude dotazovat na Vaše bydliště, příjmy a závazky. Postupně zadejte rodinný stav, dosažené vzdělání a druh bydlení. Vyplňte také, jak dlouho bydlíte na současné adrese, počet vyživovaných dětí do 26 let věku a počet vyživovaných dětí ve věku 26 a více let.

5. krok

Při zadání pracovního poměru jako zdroje příjmů Vám formulář nabídne kolonku na podrobnější údaje. Zadejte tedy údaje o zaměstnavateli a svou pozici (právní forma, vykonávané povolání, ekonomický sektor zaměstnavatele a datum, od kdy u něj pracujete). Dále vyplňte čistý měsíční příjem v Kč a uveďte, jestli je příjem vyplácen v jiné měně. V další části zadejte název společnosti, její IČ a rámcový počet zaměstnanců. Pak uveďte ještě adresu společnosti (ulici a číslo popisné, obec a PSČ. Stát je přednastaven na Českou republiku. Bočním tlačítkem v panelu „Adresa společnosti“ můžete přidat ještě další příjem.

6. krok

Systém se Vás na tomto místě také zeptá na případné finanční závazky k jiným bankám nebo společnostem. Nezapomeňte uvést všechny typem (kontokorent, úvěr, kreditní karta) a výší měsíční splátky. Bočním červeným tlačítkem můžete přidat ještě další závazek. Po správném vyplnění (systém Vás případně upozorní na chyby) pokračujte tlačítkem „Dále“.

7. krok

V další části můžete opět pomocí posuvníků manipulovat s výší úvěru a délkou splácení. Pod tímto panelem máte na výběr pojištění schopnosti splácet a volbu mKonta a platební karty. Po navolení všech variant pokračujte kliknutím na „Dále“. 

8. krok

V další části formuláře jste jako hlavní žadatel o půjčku dotazován/a na další údaje. Zadejte rodné příjmení matky, státní občanství (nastavena Česká republika) a také číslo občanského průkazu a místo narození. Dále vyplňte svou adresu trvalého pobytu (ulice, číslo, obec, PSČ a zemi). Pokud nejsou trvalá adresa a kontaktní adresa totožné, zadejte obě. Nakonec si zvolte způsob dokončení žádosti. Je možné ji podepsat na pobočce, nebo si ji nechat dovést kurýrem. V prvním případě budete dotázání na konkrétní pobočku/kiosek, ve kterém můžete žádost podepsat.

9. krok

V posledním panelu uveďte, zda jste daňovým rezidentem v České republice či jinde a klikněte na „Dále“. 

10. krok

Teď po Vás systém chce potvrzení tři souhlasů: Za prvé souhlas se zpracováním osobních údajů (po zadání budete tázáni ještě jednou na skutečné porozumění), za druhé souhlasu se zasíláním všech výpisů ze všech účtů vedených u mBank na Vaši mailovou adresu, za třetí souhlas s podmínkami základního souboru pojištění schopnosti splácet hotovostní úvěr. Po zadání „Ano“ u souhlasů klikněte na „Odeslat“. 

11. krok

Systém Vám již jen poděkuje za odeslání žádosti.