Výhody

 • Úroková sazba již od 6,9% ročně
 • Výše půjčky od 20 000 do 800 000 Kč
 • Splatnost od 12 do 120 měsíců
 • Stávající klienti potřebují k získání půjčky jen občanský průkaz
 • Pojištění schopnosti splácet
 • Možnost opakovaného zvyšování a snižování splátek
 • Půjčka na cokoli

Půjčky od České Spořitelny 

U České Spořitelny si můžete půjčit bez dokládání účelu až 800 000 Kč při splácení po dobu 12 až 120 měsíců. Není vyžadováno zajištění nemovitostí a klienti si mohou zvolit i formu výplaty, tedy na účet, nebo v hotovosti. Pro získání půjčky od České spořitelny stačí doklad totožnosti, případně doložení příjmu pro nové klienty ČS. Pojištění pak zajistí, že i v nesnázích dostojí obě strany svým závazkům.

Časté otázky

Opravdu mi k získání půjčky stačí jen občanka?

Pokud jste klientem České spořitelny, pak ano. Ostatní žadatelé musejí prokázat své příjmy, ať už potvrzením od zaměstnavatele, nebo daňovým přiznáním.

Mohu si nechat peníze vyplatit i jinak, než na bankovní účet?

Ano, ČS umožňuje vyplacení půjčky i v hotovosti, takže peníze můžete mít hned v ruce.

Nechci platit vysoké úroky a RPSN, je pro mě půjčky od ČS vhodná?

Ano, ČS nabízí úroky velmi nízké a to i na poměry bankovních produktů. Nemusíte se tedy bát, že byste s půjčkou od ČS prohloupili, ba naopak, což ostatně zjistíte už při nezávazném poptání nabídky.

Kolik si mohu půjčit?

Od 20 000 do 800 000 Kč.

Jaká je doba splatnosti?

12 - 120 měsíců

Nejdůležitější výhody a specifika

Největší česká banka poskytuje stávajícím i novým klientům půjčku od 20 000 Kč do 800 000 Kč s enormně nízkými úroky a nadstandardními službami. Neúčelový úvěr můžete využít k čemukoliv a díky až 120 měsíců splácení si můžete nastavit takovou výši splátek, kterou bez problémů zvládnete.

Stávající klienti ČS nemusejí ani dokládat své příjmy a k vyřízení bankovní půjčky jim stačí občanský průkaz. Ostatní musejí předložit potvrzení o příjmu, nebo daňové přiznání. Peníze mohou být vyplaceny na účet, nebo i v hotovosti a ČS nevyžaduje ručení majetkem. Stačí vyplnit online žádost a banka vás bude kontaktovat s dalšími informacemi a pokyny, díky kterým získáte jednu z nejvýhodnějších půjček na trhu.

Reprezentativní příklad

Úvěr ve výši 120 000 Kč se splatností 96 měsíců a úrokovou sazbou 9,0% ročně má měsíční splátku 1 773 Kč. Jednorázový poplatek za vyřízení úvěru činí 1 200 Kč, měsíční poplatek za správu úvěru je 0 Kč, RPSN je 9,8% a celková částka splatná spotřebitelem 171 371 Kč. Díky řádnému splácení bude u tohoto úvěru počet odpuštěných splátek 12, doba splácení 84 měsíců, úroková sazba 6,3% ročně, RPSN 6,9% a celková částka splatná spotřebitelem 150 095 Kč. Výše měsíční splátky se nemění. Bližší podmínky odměny ve formě prominutí splátek najdete v úvěrové smlouvě. Úvěry poskytujeme se splatností od 12 do 120 měsíců a s RPSN do max. 15,7 %.


*Údaje mají informativní charakter. Přesné podmínky se žadatel dozví od poskytovatele půjčky, který Vás bude kontaktovat.

O společnosti Česká spořitelna, a.s.

Česká spořitelna, a.s.

Kontaktní informace

 • Olbrachtova 1929/62 140 00 Praha 4
 • E-mail: info@csas.cz
 • Telefon: 800 207 207
 • Oficiální web společnosti: www.csas.cz
Česká spořitelna, a.s., Olbrachtova 1929/62, 140 00 Praha 4

Reference

"Na Českou Spořitelnu jsem nikdy neslyšel moc chvály, ale když jsem sháněl půjčku, všechny ty cool a moderní banky mi nedokázaly vyjít vstříc. Chtěl jsem dlouhou splatnost a nízký úrok, což jsem našel u ČS, což mě sice překvapilo, ale hodně pozitivně. Jsem rád, že jsem nedal na řeči, že u „spořky“ je všechno drahé a nechal jsem si půjčku nezávazně spočítat."

Robert, Praha, 33 let

Hodnocení: 5/5

Chci si půjčit

Máte dotaz nebo vlastní zkušenost? Podělte se o ni v komentářích.

1. krok

Klikněte na tlačítko "Chem si půjčit". Následně budete přesměrováni na oficiální formulář žádosti o půjčku od společnosti Česká spořitelna. Česká spořitelna nabízí půjčky v rozsahu 20 000 Kč – 700 000 Kč se splatností 12 – 84 měsíců. Stačí vyplnit jednoduchý jednostránkový formulář „Nezávazné objednávky půjčky.“ Nejdříve zvolte posuvníkem výši půjčky. Pak vyplňte své osobní a kontaktní údaje: jméno, příjmení, rodné číslo, typ příjmů (mzda, OSVČ, důchod, dávky, úspory apod.). Dále čistý měsíční příjem, PSČ, obec, ulici, e-mail a mobilní telefon. Pokud máte záznam v rejstříku dlužníku, zaškrtněte rámeček. Dále potvrďte „Souhlas se zpracováním osobních údajů a klikněte na červené tlačítko „Poslat nabídku“. 

2. krok

Je-li všechno v pořádku vyplněno, systém Vám oznámí, že Vaše žádost byla v pořádku doručena a pracovníci se jí budou co nejdříve zabývat.