Česká spořitelna půjčka na cokoli - kalkulačka | Hyperfinance.cz

Výhody

  • Úroková sazba již od 5,3 % ročně
  • Výše půjčky od 2 000 do 1 200 000 Kč, individuálně až 2,5 mil. Kč.
  • Splatnost od 12 do 120 měsíců
  • Volitelné pojištění schopnosti splácet
  • Banka odpouští až 15 splátek při řádném splácení
  • Online sjednání zdarma
  • Předčasné splacení nebo mimořádná splátka kdykoliv zdarma
  • Splátky lze kdykoliv měnit co do výše i data odeslání – tzv. flexibilní splácení
  • 30 dní na vrácení půjčky (když si ji nakonec rozmyslíte)

Půjčky od České Spořitelny 

Česká spořitelna nabízí svým klientům Půjčku s nebývale velkým rozsahem částek. Jako zatím jediná banka na českém trhu nabízí úvěr nižší než pět tisíc korun, začíná totiž na dvou tisících. Ale i tuto nízkou částku rozloží banka ve splátkovém kalendáři do minimálně jednoho roku. Předčasné splacení půjčky je až do odvolání zdarma (do ukončení probíhající akce). Klient má příjemnou možnost kdykoliv své splácení upravit - změnit datum splátky, ale i její výšku - snížit ji lze až o polovinu. Ale když přesně dodrží splátkový kalendář, může se těšit na odpuštění až 15 splátek (v závislosti na výši a délce trvání úvěru).  Schopnost splácet si tu lze pojistit, ČS nabízí i konsolidaci současných půjček od bank i nebankovních společností. A kdo by si půjčku nakonec rozmyslel, může beztrestně odstoupit od smlouvy až do 30 dní (zákon vyžaduje jen 14 dní).

Časté otázky

Jak je to s poplatky za Půjčku od České spořitelny?

Při sjednání online je půjčka vyřízena zcela zdarma. Pokud byste ji sjednávali na pobočce, bude tato služba zpoplatněna. Zdarma ale vždy zůstává správa úvěru.

Co přesně znamená flexibilní splácení?

Flexibilní splácení je velmi příjemná možnost kdykoliv si odložit splátku zdarma nebo kdykoliv zdarma změnit výšku splátky. Změnou splátek se ale klient připraví o možnost odpuštění až 15 posledních splátek, které České spořitelna nabízí jen při řádném splácení.

Když budu mít peníze na splacení dříve, můžu dluh splatit předčasně zdarma?

Ano, po dobu trvání marketingové akce je u České spořitelny možné předčasně splatit půjčku zdarma, rep. provést jakoukoliv mimořádnou splátku zdarma.

Co to znamená, že můžu půjčku do 30 dní vrátit?

Pokud byste si půjčku po podpisu smlouvy přece jen rozmysleli, můžete ji do 30 dní vrátit formou odstoupení od smlouvy. Tento proces není doprovázen žádnou sankcí, zaplatíte jen úroky za dny od připsání peněz na váš účet a do jejich vrácení.

Jaké podmínky nabízí pojištění schopnosti splácet?

Pojištění schopnosti splácet nabízí pojistné plnění v případech, kdy pojištěný ztratí zcela nebo zčásti své příjmy, a to vlivem nemoci, úrazu nebo z důvodu ošetřování člena rodiny. Pojistné plnění zde znamená splácení půjčky za pojištěného dlužníka po dobu trvání pojistné události.  Na pojistné události se však vztahuje několik výluk, které je vhodné si pečlivě pročíst ještě před dokončením online sjednání.

Reprezentativní příklad jednoho z poskytovatelů

Úvěr ve výši 140 000 Kč se splatností 96 měsíců a úrokovou sazbou 9,49 % ročně má měsíční splátku 2 109 Kč. Jednorázový poplatek za vyřízení úvěru online je 0 Kč, v pobočce pak činí 1 400 Kč. Měsíční poplatek za správu úvěru je 0 Kč, RPSN je 10,07 % a celková částka splatná spotřebitelem 202 348 Kč. Díky řádnému splácení bude u tohoto úvěru počet odpuštěných splátek 12, doba splácení 84 měsíců, úroková sazba 6,94 % ročně, RPSN 7,36 % a celková částka splatná spotřebitelem 177 156 Kč. Výše měsíční splátky se nemění. Bližší podmínky odměny ve formě prominutí splátek najdete v úvěrové smlouvě. Úrokovou sazbu úvěrů nastavujeme každému klientovi individuálně. Její výše ale nikdy nepřekročí 19,99 %.


*Údaje mají informativní charakter. Přesné podmínky se žadatel dozví od poskytovatele půjčky, který Vás bude kontaktovat.

O společnosti Česká spořitelna, a.s.

Česká spořitelna, a.s.

Česká spořitelna je moderní banka s dlouhou tradicí a zkušenostmi. Má silné postavení na trhu. Orientuje se na drobné klienty, střední a malé firmy i nadnárodní společnosti. Klienti oceňují především individuální přístup a pestrou škálu bankovních služeb. Banka disponuje průhlednými webovými stránkami i jednoduchým internetovým bankovnictvím. Česká spořitelna má po celé ČR mnoho poboček, bankomatů i platbomatů. Disponuje také bankomaty, které jsou přizpůsobeny nevidomým občanům. Nebo platbomati, které slouží klientům, co nemají online bankovnictví George. Česká spořitelna tvoří základní a moderní  pilíř českého bankovního systému. Pro movitější klienty je k dispozici služba privátního bankovnictví Erste Privat Banking, které je navrženo tak, aby splňovalo potřeby klienta v každé fázi jeho života. Společnost vlastní i Nadaci, která podporuje různé charitativní projekty.

Více informací