Výhody

  • Nastavitelná doba splatnosti
  • Rychlé vyplacení půjčky
  • Výběr z variant pojištění proti neschopnosti splácet
  • Možnost pětkrát odložit splátku
  • Peníze na cokoliv

Unicredit Bank - PRESTO půjčka

PRESTO půjčka je produktem UniCredit Bank. Jde o půjčku, v rámci které si můžete půjčit 20 000 až 1 000 000 Kč na cokoliv včetně převedení úvěrů. Úvěr můžete vyřídit během jedné návštěvy na pobočce banky. Peníze můžete čerpat bezprostředně po podpisu smlouvy na svůj účet nebo splatit své stávající závazky v jiných finančních institucích.

Poskytovatel půjčky vám umožňuje až pětkrát odložit splátku (nejdříve lze odložit desátou měsíční splátku), získat atraktivní úrokovou sazbu díky odměně za řádné splácení a zároveň si sjednat pojištění schopnosti splácet s volbou pojistného rizika.

Půjčka je určená fyzickým osobám, klientům s trvalými příjmy (u zaměstnaneckého poměru nemůže být žadatel ve zkušební či výpovědní době).

Půjčka se splácí formou anuitních splátek, a klient má možnost výběru dne splátky (5.–25. den v měsíci). Nad 300 000 Kč může být vyžadován spolužadatel. Vyžadován je vždy nad 300 000 Kč v případě společného jmění manželů.


Časté otázky

Je třeba spolužadatel?

U částky nad 300 000 Kč může být vyžadován spolužadatel. V případě společného jmění manželů je spolužadatel vyžadován vždy u částky nad 300 000 Kč.

Jaké jsou podmínky pro získání půjčky?

Žadatele musí být plnoletý a projít schvalovacím procesem banky, v rámci kterého předkládá občanský průkaz a potvrzení o výši příjmu (OSVČ daňové přiznání). V případě vypořádaného nebo zúženého společného jmění manželů je nutné ještě předložit potvrzující doklad.

Jaké jsou poplatky za produkt?

U Presto půjčky se platí jednorázový poplatek za poskytnutí úvěru ve výši 1 500 Kč. Za správu a vedení úvěru se nic neplatí.

Kde lze PRESTO půjčku získat?

Presto půjčku si můžete sjednat prostřednictvím internetu. Upřednostňujete-li osobní kontakt, máte možnost uzavřít půjčku na všech pobočkách UniCredit Bank, na franšízových obchodních místech a u partnerů bankovních služeb.


Reprezentativní příklad

Chci si půjčit 250 000 Kč. Celková výše úvěru 302 203 Kč zahrnuje poplatek za poskytnutí úvěru ve výši 1 500 Kč a poplatek za pojištění ve výši 50 703 Kč. Doba trvání úvěru 84 měsíců. Úroková sazba 7,9 % p. a.. Výše měsíční splátky 4 696 Kč. Roční procentní sazba nákladů (RPSN) 14,89 % (při nesplnění podmínek řádného splácení). Celková splatná částka 396 085 Kč, po započtení odměny za řádné splácení 331 835 Kč, což odpovídá úrokové sazbě ve výši 2,54 % p. a.. Úroková sazba je platná v případě sjednání pojištění schopnosti splácet a účtu v UniCredit Bank (popř. podepsané mobility účtu). Úroková sazba za řádné splácení jen 2,6 % p. a. odpovídá půjčce ve výši min. 100 000 Kč při splatnosti 84 měsíců a se sjednaným pojištěním schopnosti splácet. Odměna za řádné splácení půjčky se vztahuje jen na PRESTO Půjčku – Převedení úvěrů a PRESTO Půjčku na cokoliv pro jakoukoliv výši úvěru, a to i bez sjednání pojištění schopnosti splácet, s dobou splatnosti 60 měsíců a více, při neuskutečnění předčasného splacení celé ani části půjčky.


*Údaje mají informativní charakter. Přesné podmínky se žadatel dozví od poskytovatele půjčky, který Vás bude kontaktovat.

O společnosti UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia, a.s.

UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia, a.s.

UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia je českou pobočkou nadnárodní banky UniCredit Bank. Působí hlavně ve střední a východní Evropě. U nás svou činnost zahájila v roce 2007. Vznikla sloučení dvou samostatných finančních institucí - HVB Bank a Živnostenské banky. 

Banka se orientuje na firemní i soukromé osoby. Nabízí běžné účty, platební karty, úvěry, hypotéky, vklady a investice a další finanční produkty a služby spadající do univerzálního bankovnictví. V portfoliu produktů je i projektové, syndikované a strukturované financování.

Více informací