Výhody

  • Nastavitelná doba splatnosti
  • Rychlé vyplacení půjčky
  • Výběr z variant pojištění proti neschopnosti splácet
  • Možnost pětkrát odložit splátky
  • Předčasné splacení půjčky bez poplatku
  • Peníze na cokoliv

Unicredit Bank - Presto půjčka

Presto půjčka je produktem UniCredit Bank. Jde o neúčelovou půjčku, v rámci které si můžete půjčit 30 000 až 1 000 000 Kč na cokoliv. Úvěr můžete vyřídit během jedné návštěvy na pobočce banky. Peníze můžete čerpat bezprostředně po podpisu smlouvy.

Poskytovatel půjčky vám umožňuje až pětkrát odložit splátku (nejdříve lze odložit desátou měsíční splátku), předčasně splatit celou půjčku či její část bez poplatku a pojištění schopnosti splácet s volbou pojistného rizika.

Půjčka je určená fyzickým osobám, klientům s trvalými příjmy (u zaměstnaneckého poměru nemůže být žadatel ve zkušební či výpovědní době) a musí jít o klienta s telefonním kontaktem.

Půjčka se splácí formou anuitních splátek, a to vždy ke dvacátému dni v měsíci. Nad 300 000 Kč může být vyžadován spolužadatel. Vyžadován je vždy nad 300 000 Kč v případě společného jmění manželů.

Časté otázky

Je třeba spolužadatel?

U částky nad 300 000 Kč může být vyžadován spolužadatel. V případě společného jmění manželů je spolužadatel vyžadován vždy u částky nad 300 000 Kč.

Jaké jsou podmínky pro získání půjčky?

Žadatele musí být plnoletý a projít schvalovacím procesem banky, v rámci kterého předkládá občanský průkaz, druhý doklad totožnosti, potvrzení o výši příjmu (OSVČ daňové přiznání), doklad prokazující adresu pobytu (doklad o zaplacení SIPO, faktura za energie, faktura za telefon atd.). V případě vypořádaného nebo zúženého společného jmění manželů je nutné ještě předložit potvrzující doklad.

Jaké jsou poplatky za produkt?

U Presto půjčky se platí jednorázový poplatek za poskytnutí úvěru ve výši 1 500 Kč. Za správu a vedení úvěru se nic neplatí.

Kde lze Presto půjčku získat?

Presto půjčku si můžete sjednat prostřednictvím internetu. Upřednostňujete-li osobní kontakt, máte možnost uzavřít půjčku na všech pobočkách UniCredit Bank, na franšízových obchodních místech a u partnerů bankovních služeb.

Reprezentativní příklad

Chci si půjčit 200 000 Kč. Celková výše úvěru 235 352 Kč zahrnuje poplatek za poskytnutí úvěru ve výši 1 500 Kč a poplatek za pojištění ve výši 33 852 Kč. Doba trvání úvěru 84 měsíců. Úroková sazba 7,9 % p. a.. Výše měsíční splátky 3 657 Kč. Roční procentní sazba nákladů (RPSN) 13,83 % (při nesplnění podmínek řádného splácení). Celková splatná částka 308 471 Kč, po započtení odměny za řádné splácení 258 471 Kč, což odpovídá úrokové sazbě ve výši 2,55 % p. a.. Úroková sazba je platná v případě sjednání pojištění schopnosti splácet a účtu v UniCredit Bank (popř. podepsané mobility účtu).


*Údaje mají informativní charakter. Přesné podmínky se žadatel dozví od poskytovatele půjčky, který Vás bude kontaktovat.

1. krok

Žádost o půjčku zahájíte kliknutím na tlačítko „Chci si půjčit“. V prvním okně formuláře si pomocí posuvníků zvolte celkovou sumu (30 000 Kč – 500 000 Kč) a dobu splatnosti (12 – 84 měsíců). Pod oběma posuvníky se Vám automaticky počítá celková měsíční splátka a ve vedlejším panelu pak další údaje půjčky. 

2. krok

V druhé sekci po Vás systém bude chtít Vaše osobní a kontaktní údaje. Zvolte případný akademický titul, dále osobní údaje (jméno a příjmení) a kontaktní údaje (mobilní telefon a e-mail). Pokud máte k produktu půjčky promo kód, zadejte ho do příslušné kolonky. Nezapomeňte zaškrtnout „Souhlas se zpracováním osobních údajů“. Pak klikněte na červené tlačítko „Pokračovat“. 

3. krok

Otevře se Vám formulář pro vyplnění trvalé adresy. Zadejte tedy stát (nastavena Česká republika), město, ulici a číslo popisné a samozřejmě PSČ. Pak klikněte na „Pokračovat“.

4. krok

Teď se Vás systém zeptá na údaje z Vašeho občanského průkazu a několik dalších osobních informací. Vyplňte rodné číslo, datum narození, číslo občanského průkazu, datum jeho vydání, datum platnosti, místo narození a jméno úřadu, který průkaz vydal. Informace o případném zvláštním vztahu k bance či Vaší politické exponovanosti jsou přednastaveny, v případě potřeby je upravte.

5. krok

Stejná stránka po Váš bude chtít ještě několik dodatečných informací. Zadejte rodinný stav, a zda jste v současnosti zaměstnán, podnikáte apod. Dále vyplňte čistý měsíční příjem, název zaměstnavatele, jeho IČ a kontaktní telefon (ideálně na personální oddělení. Po vyplnění těchto údajů klikněte na „Pokračovat“.

6. krok

Teď Vám systém nabídne možnost rezervace schůzky na konkrétní pobočce konkrétní města a kraje včetně orientačního data a času. Zadejte podle svých dispozic kraj, město a pobočku i orientační čas. V okénku dole zaškrtněte souhlas s „Žádostí o poskytnutí PRESTO Půjčky“ a klikněte na tlačítko „Odeslat žádost“. 

Systém Vás následně informuje o tom, že Vaše žádost byla odeslána na konkrétní pobočku a její pracovník Vás bude v nejbližší době kontaktovat.

Reference

"Každý si občas může potřebovat půjčit, ale měl by tak činit opatrně. Alespoň já jsem na půjčky hodně opatrný a snažím se počítat s riziky, která přinášejí. Proto jsem hledal půjčku, u které se nebudu muset bát. U Presto půjčky mě uklidnilo, že jsem si mohl vybrat z balíčku pojištění proti neschopnosti splátek, ale i to, že UniCredt Bank v rámci tohoto produktu umožňuje až pětkrát odložit splátku a neplatit ani měsíční poplatek. To jsou pro mě dostatečné záruky, že i když se něco stane, nemusím se hned dostat do finančních problémů."

Filip, 40 let, Praha

Hodnocení: 5/5

Chci si půjčit

Máte dotaz nebo vlastní zkušenost? Podělte se o ni v komentářech.

O společnosti UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia, a.s.

UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia, a.s.

Kontaktní informace

  • Želetavská 1525/1 140 92 Praha 4
  • E-mail: info@unicreditgroup.cz
  • Telefon: +420 955 911 111
  • Oficiální web společnosti: www.unicreditbank.cz/
UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia, a.s., Želetavská 1525/1, 140 92 Praha 4

UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia je českou pobočkou nadnárodní banky UniCredit Bank. Působí hlavně ve střední a východní Evropě. U nás svou činnost zahájila v roce 2007. Vznikla sloučení dvou samostatných finančních institucí - HVB Bank a Živnostenské banky. 

Banka se orientuje na firemní i soukromé osoby. Nabízí běžné účty, platební karty, úvěry, hypotéky, vklady a investice a další finanční produkty a služby spadající do univerzálního bankovnictví. V portfoliu produktů je i projektové, syndikované a strukturované financování.

Více informací