Unicredit Bank - PRESTO Půjčka| Hyperfinance.cz

Výhody

  • Nastavitelná doba splatnosti
  • Rychlé vyplacení půjčky
  • Výběr z variant pojištění proti neschopnosti splácet
  • Možnost pětkrát odložit splátku
  • Peníze na cokoliv

Unicredit Bank - PRESTO půjčka

PRESTO půjčka je produktem UniCredit Bank. Jde o půjčku, v rámci které si můžete půjčit 20 000 až 1 250 000 Kč na cokoliv včetně převedení úvěrů. Úvěr můžete vyřídit během jedné návštěvy na pobočce banky. Peníze můžete čerpat bezprostředně po podpisu smlouvy na svůj účet nebo splatit své stávající závazky v jiných finančních institucích.

Poskytovatel půjčky vám umožňuje až pětkrát odložit splátku (nejdříve lze odložit desátou měsíční splátku), získat atraktivní úrokovou sazbu díky odměně za řádné splácení a zároveň si sjednat pojištění schopnosti splácet s volbou pojistného rizika.

Půjčka je určená fyzickým osobám, klientům s trvalými příjmy (u zaměstnaneckého poměru nemůže být žadatel ve zkušební či výpovědní době).

Půjčka se splácí formou anuitních splátek, a klient má možnost výběru dne splátky (5.–25. den v měsíci). Nad 300 000 Kč může být vyžadován spolužadatel. Vyžadován je vždy nad 300 000 Kč v případě společného jmění manželů.


Časté otázky

Je třeba spolužadatel?

U částky nad 300 000 Kč může být vyžadován spolužadatel. V případě společného jmění manželů je spolužadatel vyžadován vždy u částky nad 300 000 Kč.

Jaké jsou podmínky pro získání půjčky?

Žadatele musí být plnoletý a projít schvalovacím procesem banky, v rámci kterého předkládá občanský průkaz a potvrzení o výši příjmu (OSVČ daňové přiznání). V případě vypořádaného nebo zúženého společného jmění manželů je nutné ještě předložit potvrzující doklad.

Jaké jsou poplatky za produkt?

U Presto půjčky se platí jednorázový poplatek za poskytnutí úvěru ve výši 1 500 Kč. Za správu a vedení úvěru se nic neplatí.

Kde lze PRESTO půjčku získat?

Presto půjčku si můžete sjednat prostřednictvím internetu. Upřednostňujete-li osobní kontakt, máte možnost uzavřít půjčku na všech pobočkách UniCredit Bank, na franšízových obchodních místech a u partnerů bankovních služeb.


Reprezentativní příklad

Chci si půjčit 202 000 Kč • Celková výše úvěru 203 500 • Doba trvání úvěru 87 měsíců • Úroková sazba 7,29 % p. a.• Výše měsíční splátky 3 019 Kč • Roční procentní sazba nákladů (RPSN) 7,77 % • Celková splatná částka 262 925 Kč.


*Údaje mají informativní charakter. Přesné podmínky se žadatel dozví od poskytovatele půjčky, který Vás bude kontaktovat.

O společnosti UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia, a.s.

UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia, a.s.

UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia je českou pobočkou nadnárodní banky UniCredit Bank. Působí hlavně ve střední a východní Evropě. U nás svou činnost zahájila v roce 2007. Vznikla sloučení dvou samostatných finančních institucí - HVB Bank a Živnostenské banky. 

Banka se orientuje na firemní i soukromé osoby. Nabízí běžné účty, platební karty, úvěry, hypotéky, vklady a investice a další finanční produkty a služby spadající do univerzálního bankovnictví. V portfoliu produktů je i projektové, syndikované a strukturované financování.

Více informací