Výhody

  • Nastavitelná doba splatnosti
  • Rychlé vyplacení půjčky
  • Výběr z variant pojištění proti neschopnosti splácet
  • Možnost pětkrát odložit splátku
  • Peníze na cokoliv

Unicredit Bank - PRESTO půjčka

PRESTO půjčka je produktem UniCredit Bank. Jde o půjčku, v rámci které si můžete půjčit 20 000 až 1 000 000 Kč na cokoliv včetně převedení úvěrů. Úvěr můžete vyřídit během jedné návštěvy na pobočce banky. Peníze můžete čerpat bezprostředně po podpisu smlouvy na svůj účet nebo splatit své stávající závazky v jiných finančních institucích.

Poskytovatel půjčky vám umožňuje až pětkrát odložit splátku (nejdříve lze odložit desátou měsíční splátku), získat atraktivní úrokovou sazbu díky odměně za řádné splácení a zároveň si sjednat pojištění schopnosti splácet s volbou pojistného rizika.

Půjčka je určená fyzickým osobám, klientům s trvalými příjmy (u zaměstnaneckého poměru nemůže být žadatel ve zkušební či výpovědní době).

Půjčka se splácí formou anuitních splátek, a klient má možnost výběru dne splátky (5.–25. den v měsíci). Nad 300 000 Kč může být vyžadován spolužadatel. Vyžadován je vždy nad 300 000 Kč v případě společného jmění manželů.


Časté otázky

Je třeba spolužadatel?

U částky nad 300 000 Kč může být vyžadován spolužadatel. V případě společného jmění manželů je spolužadatel vyžadován vždy u částky nad 300 000 Kč.

Jaké jsou podmínky pro získání půjčky?

Žadatele musí být plnoletý a projít schvalovacím procesem banky, v rámci kterého předkládá občanský průkaz a potvrzení o výši příjmu (OSVČ daňové přiznání). V případě vypořádaného nebo zúženého společného jmění manželů je nutné ještě předložit potvrzující doklad.

Jaké jsou poplatky za produkt?

U Presto půjčky se platí jednorázový poplatek za poskytnutí úvěru ve výši 1 500 Kč. Za správu a vedení úvěru se nic neplatí.

Kde lze PRESTO půjčku získat?

Presto půjčku si můžete sjednat prostřednictvím internetu. Upřednostňujete-li osobní kontakt, máte možnost uzavřít půjčku na všech pobočkách UniCredit Bank, na franšízových obchodních místech a u partnerů bankovních služeb.


Reprezentativní příklad

Reprezentativní příklad mPůjčka Plus bez pojištění - výše úvěru 150 000 Kč, roční výpůjční úroková sazba 7,9 % p. a., RPSN 8,19 %, doba splatnosti 72 měsíců, měsíční splátka 2 622,67 Kč, celková částka splatná spotřebitelem činí 188 832,24 Kč. Po podpisu smlouvy dostane klient na svůj osobní účet mKonto 150 000 Kč. Klient splácí 2 622,67 Kč měsíčně. První splátka může být vyšší než následující splátky. Je to způsobeno tím, že mezi poskytnutím úvěru a první splátkou může být delší doba než jeden měsíc. Klient je povinen vždy k datu splatnosti úvěru mít na účtu mKonto částku na úhradu celé výše měsíční splátky. Splátka je inkasována automaticky. Klient může, bez oznamování bance, mimo pravidelné splátky, úvěr kdykoli splatit nebo uskutečnit mimořádnou splátku v libovolné výši, a to bez poplatku. Po provedení mimořádné splátky dojde ke snížení výše pravidelné měsíční splátky.


*Údaje mají informativní charakter. Přesné podmínky se žadatel dozví od poskytovatele půjčky, který Vás bude kontaktovat.

O společnosti UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia, a.s.

UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia, a.s.

UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia je českou pobočkou nadnárodní banky UniCredit Bank. Působí hlavně ve střední a východní Evropě. U nás svou činnost zahájila v roce 2007. Vznikla sloučení dvou samostatných finančních institucí - HVB Bank a Živnostenské banky. 

Banka se orientuje na firemní i soukromé osoby. Nabízí běžné účty, platební karty, úvěry, hypotéky, vklady a investice a další finanční produkty a služby spadající do univerzálního bankovnictví. V portfoliu produktů je i projektové, syndikované a strukturované financování.

Více informací