Rychlé půjčky bez registru 

S rostoucí potřebou půjček stoupá i počet nebankovních subjektů, v jejichž nabídce není lehké se pohybovat. Zatímco některé společnosti mohou nabídnout lepší úrokové podmínky, jiné zase přesvědčí své klienty rychlostí schválení nebo dodatečným servisem. Ideální nástrojem pro nalezení nejvýhodnější půjčky je srovnání půjček online. Následně stačí pouze vyplnit nezávazný formulář a nebankovní půjčka bez registru může být i Vaše.

V současnosti novela zákona č. 257/2016 Sb., o spotřebitelském úvěru, a s ním také související souhrnná novela č. 258/2016 Sb. přikládá od 1. prosince společnostem poskytujícím úvěry povinnost kontrolovat bonitu žádatele. Avšak to neznamená, že pokud máte záznam v rejstru, nebankovní půjčka vám nebude poskytnuta. Právě naopak. Půjčky bez registrů jsou půjčky pro lidi, kteří mají záznam v registru, ale i tak jim může být poskytnuta půjčka. Posuzování žádostí probíhá individuálně. Problém nastává spravidla v případě, že máte exekuci, nebo insolvenci. Každopádně doporučujeme ještě před požádáním o půjčku uhradit všechny vaše závazky.

Rychlé půjčky bez registru jsou půjčky, které mohou obdržet žadatelé, kteří nemají záznam v rejstříku a jsou schopni splatit půjčku včas bez problémů a jsou schopni doložit jejich každoměsíční pravidelný příjem.

Dnes si požádalo o půjčku již 87 klientů. Neváhejte a přidejte se k nim i Vy!

Chci si půjčit


Půjčka bez nahlížení do registru

Půjčka bez registru je poskytovaná obvykle s vyšším úrokem, ale na druhou stranu je realizována velice rychle a bez zbytečných průtahů. Schválení půjček bez registru prebíha prakticky online, kdy věřitel prověří prakticky registr dlužníků. Tento druh půjček je posuzována na základě online vyplněného formuláře žádosti a následného rychlého schválení. U opakovaných žádostí při pravidelném splácení předchozích půjček je možné žádat o půjčky nejen prostřednictvím SMS, ale rovněž peníze mohou být připsány přímo na bankovní účet klienta. Tyto SMS půjčky bez registru jsou využívány jako velice rychlý a pohotový zdroj hotovosti. Konkurují tak bankovním produktům typu kreditní karty nebo kontokorentu.

 

Výhody:

  • Okamžité zpracování žádosti
  • Vysoké procento schválení
  • Množství výhodných nabídek
  • Pouze seriózní poskytovatele
  • Vše vyřídíte online
  • Bez skrytých poplatků

 

Nevýhody:

  • vyšší cena půjček bez registru
  • vyšší riziko ztráty schopnosti řádně splácet

 

Časté otázky

Co je to vlastně registr dlužníků?

Jedná se o obsáhlou centralizovanou databázi evidující osoby se závazky po splatnosti nebo osoby, které svým závazkům nedostály vůbec. Jeho hlavním účelem je omezit rizika bankovních i nebankovních institucí při poskytování úvěrů nebo půjček

Jsou tohle půjčky bez registru a solusu?

Ano, v této sekci najdete nebankovní půjčky, které jsou poskytovány bez přílišného ohlížení se na registr a na SOLUS, což je registr těch dlužníků, kteří v minulosti měli nebo stále ještě mají problémy se splácením svých závazků.

Jsou půjčky bez registru poskytované i jako půjčky pro dlužníky s exekucí?

Ano, někteří poskytovatelé nebankovních úvěrů se vůbec nespoléhají na prověření klientů v registrech dlužníků nebo v seznamech exekucí, a proto se najdou i takové nabídky, které se dají uplatnit jako půjčky pro dlužníky s exekucí. Před braním další půjčky, když jste aktuálně v exekuci, však důrazně varujeme.

Můžu získat nějakou půjčku, i když jsem v registru dlužníků?

Ano, můžete. A možností je poměrně hodně, protože samotná zápis v registru dlužníků ještě neznamená nic špatného - dokud tedy nejde o zápis negativní. I lidé s úvěry, které jsou aktuálně zaneseny v registru dlužníku, mohou získat například nebankovní půjčky bez registru ihned odesílané na účet nebo vyplácené na ruku.

V možnostech je třeba i dlouhodobá půjčka bez registru. Pod tímto pojmem chápejte větší úvěr se splácením na více než jeden rok, který můžete získat i přes to, že jinou půjčku už máte. jestliže současnou půjčku řádně splácíte a máte ještě dostatečné finanční rezervy, nebude s dalším úvěrem nebo s konsolidací půjček bez registru sebemenší problém.

Reprezentativní příklad jednoho z poskytovatelů

Výška úvěru 150 000 Kč, výška měsíční splátky 2 499 Kč, počet splátek 84, doba splatnosti 84 měsíců, pevná úroková sazba 10,24% p.a., RPSN 10,7%, poplatky za sjednání a vedení půjčky: 0 Kč, poplatky za mimořádné splátky: 0 Kč. Celková částka splatná spotřebitelem 209 916 Kč. Pojištění není povinné. Platby na pojistné v RPSN nejsou zahrnuty.


* Údaje mají informativní charakter. Přesné podmínky se žadatel dozví od poskytovatele půjčky, který Vás bude kontaktovat.

Reference

"Vracel jsem se na své motorce z odpolední směny, když mi do protisměru vjel neosvětlený opilý cyklista. Strhnul jsem svůj stroj a rozbil ho o nedaleko stojící zeď. Cyklista povinné ručení nemá a tak jsem celou opravu musel hradit ze svého. Protože jsem potřeboval opravu skutečně rychle a chybělo mi jen 7 000 korun, rozhodl jsem se zkusit půjčku online pro lidi bez záznamu v registru, jelikož jsem dosud neměl žádné problémy se splácením předchozích půjček. Schválena byla do 10 minut a já mám zase na čem jezdit do práce. Rychlá půjčka tak jak má být."

Pavel, 37 let, Karlovy Vary

Hodnocení: 5/5

Chci si půjčit

Máte dotaz nebo vlastní zkušenost? Podělte se o ni v komentářech.

Druhy registrů dlužníků

Dostat se do registru dlužníků asi není snem nikoho. Do registrů jsou zapisováni dlužníci nezvládající splácet své závazky. Nejznámějšími příklady úvěrových registrů jsou:


SOLUS je registrem evidujícím dluhy spotřebitelů v oblasti bankovnictví, leasingu, nebankovních finančních institucí, telekomunikací, distribuce energií a dalších. SOLUS je nejpoužívanějším registrem. Zařazování jsou do něj klienti po neuhrazení 3 po sobě jdoucích splátek vyplývajících z výše uvedených produktů.


CRÚ – Centrální registr úvěrů vedený Českou národní bankou. Zapisovány jsou do něj všechny úvěrové závazky fyzických osob podnikatelů a právnických osob.


LLCB je zkratkou sousloví Leasing and Loan Credit Bureau, v češtině se nazývá Nebankovní registr klientských informací (neboli NRKI). Do tohoto registru se zapisují především dluhy z leasingů a nebankovních finančních produktů.


CBCB neboli Czech banking credit Bureau je bankovním registrem, jehož prostřednictvím si informace o bonitě a důvěryhodnosti klientů vyměňují české bankovní domy. Setkat se při jeho označení můžeme i se zkratkou BRKI (Bankovní registr klientských informací).

 

Mimo těchto registrů, jejichž členy jsou přední bankovní i nebankovní instituce existuje ještě soukromý subjekt Centrální registr dlužníků neboli CERD. Tento subjekt má své podnikání postaveno na poplatku za registraci (1000 Kč) a vyhotovení výpisu (300 Kč). Většina bankovních i nebankovních poskytovatelů půjček však tento registr neberou v potaz.