800 115 555

Rychlé půjčky bez registru 

Půjčit si peníze bez nutnosti čistého registru dlužníků v dřívějších dobách nepřipadalo v úvahu. Dnes se naopak půjčky bez registru a zástavy mnohdy stávají jediným východiskem z krizových situací některých klientů se zápisem v registru, ale preferovány jsou čím dál častěji také jinými zájemci z důvodu rychlosti, s níž mohou být poskytnuty.

S rostoucí potřebou půjček bez registru stoupá i počet nebankovních subjektů, v jejichž nabídce není lehké se pohybovat. Zatímco některé společnosti mohou nabídnout lepší úrokové podmínky, jiné zase přesvědčí své klienty rychlostí schválení nebo dodatečným servisem. Ideální nástrojem pro nalezení nejvýhodnější půjčky bez registru je srovnání půjček online. Následně stačí pouze vyplnit nezávazný formulář a nebankovní půjčka bez registru může být i Vaše.

Dnes si požádalo o půjčku již 87 klientů. Neváhejte a přidejte se k nim i Vy!

Chci půjčku do 250 000 Kč Chci půjčku do 4 500 Kč

Co je to vlastně registr dlužníků? 

Jedná se o obsáhlou centralizovanou databázi evidující osoby se závazky po splatnosti nebo osoby, které svým závazkům nedostály vůbec. Jeho hlavním účelem je omezit rizika bankovních i nebankovních institucí při poskytování úvěrů nebo půjček. Více se dočtete v článku: Které registry dlužníků u nás jsou – a jak se do nich můžete dostat?

Půjčka bez nahlížení do registru

Půjčka bez nahlížení do registru dlužníků bývá poskytovaná obvykle s vyšším úrokem, ale na druhou stranu může být realizována velice rychle a bez zbytečných průtahů. Schválení půjček bez registru tak může probíhat prakticky online, kdy věřitel prověřuje prakticky jen svůj interní registr vlastních dlužníků. Tento druh půjček je schvalován na základě online vyplněného formuláře žádosti a následného rychlého schválení. U opakovaných žádostí při pravidelném splácení předchozích půjček lze nejen žádat o půjčky prostřednictvím SMS, ale rovněž peníze mohou být připsány přímo na bankovní účet klienta. Tyto SMS půjčky bez registru mohou být využívány jako velice rychlý a pohotový zdroj hotovosti. Konkurují tak bankovním produktům typu kreditní karty nebo kontokorentu.

Co říkají spokojení klienti

"Vracel jsem se na své motorce z odpolední směny, když mi do protisměru vjel neosvětlený opilý cyklista. Strhnul jsem svůj stroj a rozbil ho o nedaleko stojící zeď. Cyklista povinné ručení nemá a tak jsem celou opravu musel hradit ze svého. Protože jsem potřeboval opravu skutečně rychle a chybělo mi jen 7 000 korun, rozhodl jsem se zkusit půjčku online bez registru. Schválena byla do 10 minut a já mám zase na čem jezdit do práce. Rychlá půjčka bez registru tak jak má být."

Pavel, 37 let, Karlovy Vary

Hodnocení: 5/5

Chci si půjčit

Máte dotaz nebo vlastní zkušenost? Podělte se o ni v komentářech.

Druhy registrů dlužníků

Dostat se do registru dlužníků asi není snem nikoho. Do registrů jsou zapisováni dlužníci nezvládající splácet své závazky. Nejznámějšími příklady úvěrových registrů jsou:


SOLUS je registrem evidujícím dluhy spotřebitelů v oblasti bankovnictví, leasingu, nebankovních finančních institucí, telekomunikací, distribuce energií a dalších. SOLUS je nejpoužívanějším registrem. Zařazování jsou do něj klienti po neuhrazení 3 po sobě jdoucích splátek vyplývajících z výše uvedených produktů.


CRÚ – Centrální registr úvěrů vedený Českou národní bankou. Zapisovány jsou do něj všechny úvěrové závazky fyzických osob podnikatelů a právnických osob.


LLCB je zkratkou sousloví Leasing and Loan Credit Bureau, v češtině se nazývá Nebankovní registr klientských informací (neboli NRKI). Do tohoto registru se zapisují především dluhy z leasingů a nebankovních finančních produktů.


CBCB neboli Czech banking credit Bureau je bankovním registrem, jehož prostřednictvím si informace o bonitě a důvěryhodnosti klientů vyměňují české bankovní domy. Setkat se při jeho označení můžeme i se zkratkou BRKI (Bankovní registr klientských informací).

 

Mimo těchto registrů, jejichž členy jsou přední bankovní i nebankovní instituce existuje ještě soukromý subjekt Centrální registr dlužníků neboli CERD. Tento subjekt má své podnikání postaveno na poplatku za registraci (1000 Kč) a vyhotovení výpisu (300 Kč). Většina bankovních i nebankovních poskytovatelů půjček však tento registr neberou v potaz.