Životní pojištění

Životní pojištění vychází z individuálních potřeb a požadavků klienta. Primárním cílem životního pojištění je finanční zajištění osob blízkých v případě úmrtí klienta či dlouhodobého onemocnění. Případně se dá sjednat životní pojištění na dožití. To znamená, že se k určitému datu, pokud nedošlo k pojistné události, ukončuje sjednaná smlouva a klient dostává jednorázově či po splátkách vyplaceno, co do pojištění investoval. Případně navíc to, co na pojistném vydělal. Životní pojistka má mnoho podob a vždy záleží na domluvě klienta s pojišťovnou. Životním pojištěním je ovšem primárně chráněn finanční standard rodiny a osob blízkých.

Klient přistupuje ke sjednání životní pojistky v případě, kdy si je vědom, že jeho blízcí jsou na něm finančně závislí a nechce vlastním úmrtím dostat rodinu do neřešitelné finanční situace. Díky pojistné smlouvě dostane rodina od pojišťovny sjednanou částku, díky níž bude moci dál držet nastavený životní standard nebo doplatit chybějící výši hypotéky nebo úvěru. Pokud živitel rodiny zemře bez životního pojištění, vystavuje tím rodinu riziku, že se dostane lidově řečeno „na dlažbu“.

Dnes ušetřilo již 87 klientů.Neváhejte a přidejte se k nim i Vy!

Chci porovnat nabídky

Krytá rizika

  • Smrt jako následek úrazu - ochrání pozůstalé v případě ztráty živitele
  • Trvalé následky v důsledku úrazu – řeší situaci poklesu příjmu, chrání vás i vaši rodinu
  • Denní odškodné po dobu léčení – poskytuje finanční prostředky pro krytí nezbytných denních výdajů pro případ výpadku příjmů

Kalkulačka životního pojištění

Abyste si mohli sjednat nejvýhodnější nebo nejlevnější životní pojištění, je třeba orientovat se v nabídkách pojišťoven. To ovšem uděláme za vás. Naše kalkulačka nezávisle a nezaujatě porovná životní pojištění, jež nabízejí všechny pojišťovny na trhu a předloží před vás výsledek dle relevance či dle výhod spojených s životní pojistkou. Naše kalkulačka životního pojištění vám zajistí výběr, který vám bude plně vyhovovat.