Životní pojištění

Životní pojištění vychází z individuálních potřeb a požadavků klienta. Primárním cílem životního pojištění je finanční zajištění osob blízkých v případě úmrtí klienta či dlouhodobého onemocnění. Případně se dá sjednat životní pojištění na dožití. To znamená, že se k určitému datu, pokud nedošlo k pojistné události, ukončuje sjednaná smlouva a klient dostává jednorázově či po splátkách vyplaceno, co do pojištění investoval. Případně navíc to, co na pojistném vydělal. Životní pojistka má mnoho podob a vždy záleží na domluvě klienta s pojišťovnou. Životním pojištěním je ovšem primárně chráněn finanční standard rodiny a osob blízkých.

Klient přistupuje ke sjednání životní pojistky v případě, kdy si je vědom, že jeho blízcí jsou na něm finančně závislí a nechce vlastním úmrtím dostat rodinu do neřešitelné finanční situace. Díky pojistné smlouvě dostane rodina od pojišťovny sjednanou částku, díky níž bude moci dál držet nastavený životní standard nebo doplatit chybějící výši hypotéky nebo úvěru. Pokud živitel rodiny zemře bez životního pojištění, vystavuje tím rodinu riziku, že se dostane lidově řečeno „na dlažbu“.

Dnes ušetřilo již 87 klientů. Neváhejte a přidejte se k nim i Vy!

Chci porovnat nabídky

Krytá rizika

  • Smrt jako následek úrazu - ochrání pozůstalé v případě ztráty živitele
  • Trvalé následky v důsledku úrazu – řeší situaci poklesu příjmu, chrání vás i vaši rodinu
  • Denní odškodné po dobu léčení – poskytuje finanční prostředky pro krytí nezbytných denních výdajů pro případ výpadku příjmů

Kalkulačka životního pojištění

Abyste si mohli sjednat nejvýhodnější nebo nejlevnější životní pojištění, je třeba orientovat se v nabídkách pojišťoven. To ovšem uděláme za vás. Naše kalkulačka nezávisle a nezaujatě porovná životní pojištění, jež nabízejí všechny pojišťovny na trhu a předloží před vás výsledek dle relevance či dle výhod spojených s životní pojistkou. Naše kalkulačka životního pojištění vám zajistí výběr, který vám bude plně vyhovovat.

Hodnocení klientů 4/5 - 485 hlasů

Reference

"Můj manžel jezdí na služební cesty. Často musí i do zahraničí. Já jsem zase neustále v pohybu po městě, na různých poradách a jednáních. Dům máme na hypotéku, dvě auta na leasing, domluvili jsme se tedy, že si oba zařídíme životní pojištění. Abychom měli jistotu, že když jeden z nás zemře, aby druhý neupadl do bídy. Takhle máme klid, co se týká budoucnosti."

Karla V., Praha, 44 let

Hodnocení: 5/5

Porovnat nabídky

Máte dotaz nebo vlastní zkušenost? Podělte se o ni v komentářech.

Druhy životního pojištění

Na trhu je několik druhů životního pojištění, které nabízejí prakticky všechny pojišťovny. Základní druh pojistky se vztahuje na krytí rizik spojených s úmrtím klienta. Díky životnímu pojištění však můžete i účinně vydělávat, když se rozhodnete pro investiční životní pojištění. Životní pojištění sjednané na dožití, vám zase zajistí spokojené stáří bez finančního nedostatku. Flexibilní životní pojištění klienta kryje v případě úmrtí a zároveň mu dává možnost investičního zúročení vkladu. Samozřejmě vždy záleží na nabídce té které pojišťovny a na vaší chuti sjednat si tu pojistku, která vám bude plně vyhovovat.

Životní pojištění pro vaše děti nebo pro celou rodinu

Životní pojistku můžete uzavřít nejen pro sebe, ale i pro celou rodinu. Díky takto sjednané smlouvě bude zajištěn každý člen rodiny a navíc na tom jakožto rodina ušetříte nemalé peníze. Je ovšem důležité věnovat zvýšenou pozornost tomu, abyste nesjednávali smlouvu na pojistnou událost, která vám ani vaší rodině příliš nehrozí. Najděte si nejlepší životní pojištění a dál žijte s jistotou, že o vaši rodinu bude postaráno.