800 115 555

Výhody

 • Flexibilní nastavení půjčky
 • Online posouzení
 • Zdarma zasílání měsíčních výpisů
 • Opakované čerpání v rámci jedné smlouvy
 • Sjednání a vedení úvěru zdarma
 • Předčasné splacení zdarma
 • Klientská zóna
 • Možnost pojištění úvěru

Cofidis půjčky 

Cofidis půjčka představuje finanční produkt nabízející peníze na různé účely. Konkrétně jde o částku 20 000 až 500 000 Kč, kterou můžete čerpat dle své potřeby.

Cofidis půjčka je určená lidem se stálým a prokazatelným příjmem a těm, kteří nemají záznam v registru dlužníků. Cofidis totiž podporuje zodpovědné úvěrování. Cofidis půjčku lze sjednat snadno a rychle prostřednictvím internetu a můžete o ni žádat samostatně či se spoludlužníkem.

Cofidis poskytuje klientům možnost revolvingu, což znamená opětovné půjčení bez vyřizování jakýchkoliv smluv. Funguje to tak, že s každou splacenou měsíční splátkou roste částka, kterou si opětovně od společnosti můžete půjčit.

Dnes si požádalo o půjčku již 87 klientů. Neváhejte a přidejte se k nim i Vy!

Chci si půjčit

Časté otázky

Kdo si může sjednat půjčku?

Cofidis půjčku si může sjednat každý, kdo splní požadované podmínky - plnoletost, občanství ČR, doložení příjmu (i z důchodu či mateřských dávek) a kdo nemá žádný negativní záznam v registru dlužníků.

Kdy mi přijdou peníze?

Po končeném posouzení a schválení půjčky Vám budou peníze odeslány na bankovní účet do 48 hodin.

Je nutné, aby ve smlouvě byl(a) uveden(a) můj parner/ka?

Nemusíte ji/ho uvádět. Budete-li ve smlouvě, zohlední to poskytovatel při vyhodnocování žádosti.

Za jakých podmínek je možné splatit půjčku předčasně?

Kdykoliv můžete půjčku splatit předčasně či zaplatit vyšší splátku. Za tento krok neplatíte žádné poplatky ani penále. Předčasné splacení je zcela zdarma.

Tabulka splátek

Výše půjčky 200 000 Kč 120 000 Kč 40 000 Kč
Počet splátek 24 12 60
Měsíční splátka 9 282 Kč 10 587 Kč 861 Kč
Roční úrok 11,1 % 11,2 % 11,1 %
Poplatek za vyřízení 0 Kč 0 Kč 0 Kč
RPSN 11,1 % 11,2 % 11,1 %
Celková částka na zaplacení 222 768 Kč 127 044 Kč 51 660 Kč

* Údaje mají pouze informativní charakter. Přesné podmínky se žadatel dozví po schválení půjčky.

1. krok

Po kliknutí na tlačítko „Chci si půjčit“ vyplňte jednostránkový formulář nezávazné žádosti. V první části zvolte výši půjčky (40 000 Kč – 500 000 Kč) a dobu splatnosti (12 – 84 měsíců). Dále uveďte své osobní údaje, konkrétně jméno, příjmení, rodné číslo, telefon a e-mail. V další části pak kontaktní adresu v podobě město, ulice, číslo domu a PSČ. Nezapomeňte zatrhnout „Souhlas se zpracováním osobních údajů“.

2. krok

Po kliknutí na tlačítko „Odeslat žádost“ Vám systém poděkuje a potvrdí odeslání Vaší žádosti ke schválení. Budete také upozornění na to, že Vás bude kontaktovat pracovník Call centra společnosti Cofidis a pokud se Vám nedovolá, bude Vaše žádost o půjčku zamítnuta. 

Co říkají spokojení klienti

"Potřeboval jsem si sjednat půjčku na poměrně finančně náročnou opravu auta. Věděl jsem, že chci produkt nebankovní společnosti, ale zároveň jsem chtěl takový, který by mě nezruinoval svým úrokem a dalšími poplatky kolem půjčky. Cofidis půjčka v porovnání s jinými nebankovními půjčkami, které jsem zkoumal, měla přijatelný úrok a byla bez poplatků. Proto jsem se pro ni rozhodl a se svou volbou jsem i nyní spokojený. Vše je bez problémů."

Ondřej, Brno, 44 let

Hodnocení: 5/5

Chci si půjčit

Máte dotaz nebo vlastní zkušenost? Podělte se o ni v komentářech.

O společnosti COFIDIS s.r.o.

COFIDIS s.r.o.

Kontaktní informace

 • Bucharova 1423/6 158 00 Praha 5
 • E-mail: informace@cofidis.cz
 • Telefon: 810 700 810
 • Oficiální web společnosti: www.cofidis.cz
COFIDIS s.r.o., Bucharova 1423/6, 158 00 Praha 5

Cofidis je silnou a pružnou nebankovní finanční společností, která byla založená v roce 2004 a své sídlo má v Praze. Patří do mezinárodní finanční skupiny COFIDIS Participation. Společnost COFIDIS vznikla ve Francii už v roce 1982.

U nás se Cofidis specializuje na poskytování spotřebitelských úvěrů a nebankovních půjček. Společnost preferuje jednoduché a transparentní produkty a profesionalitu svých zaměstnanců.

Poskytuje kromě hotovostních půjček také účelové půjčky (partnerskou, novomanželskou, na auto, rekonstrukci a domácnost), ale také kartu Cofidis a nákupy na splátky.