Výhody

 • Flexibilní nastavení půjčky
 • Online posouzení
 • Zdarma zasílání měsíčních výpisů
 • Sjednání a vedení úvěru zdarma
 • Klientská zóna
 • Možnost pojištění úvěru
 • Opakované čerpání v rámci jedné smlouvy

Cofidis půjčky 

Půjčka pro jednotlivce

Cofidis půjčka představuje finanční produkt nabízející peníze na různé účely. Konkrétně jde o částku 20 000 až 1 000 000 Kč, kterou můžete čerpat dle své potřeby.

Cofidis půjčka je určená lidem se stálým a prokazatelným příjmem a těm, kteří nemají záznam v registru dlužníků. Cofidis totiž podporuje zodpovědné úvěrování. Cofidis půjčku lze sjednat snadno a rychle prostřednictvím internetu a můžete o ni žádat samostatně či se spoludlužníkem.

Cofidis poskytuje klientům možnost revolvingu, což znamená opětovné půjčení bez vyřizování jakýchkoliv smluv. Funguje to tak, že s každou splacenou měsíční splátkou roste částka, kterou si opětovně od společnosti můžete půjčit.

Časté otázky

Kdo si může sjednat půjčku?

Cofidis půjčku si může sjednat každý, kdo splní požadované podmínky - plnoletost, občanství ČR alebo SR (s trvalým pobytem v České republice), doložení příjmu (i z důchodu či mateřských dávek), žádný negativní záznam v registru dlužníků a bankovní účet.

Kdy mi přijdou peníze?

Po ukončeném posouzení a schválení půjčky Vám budou peníze odeslány na bankovní účet do 24 hodin.

Je nutné, aby ve smlouvě byl(a) uveden(a) můj parner/ka?

Nemusíte ji/ho uvádět. Budete-li ve smlouvě, zohlední to poskytovatel při vyhodnocování žádosti.

Za jakých podmínek je možné splatit půjčku předčasně?

Kdykoliv můžete zaplatit vyšší splátku nebo půjčku splatit předčasně. Předčasné splacení u revolvingových úvěrů, tj. u úvěrů sjednaných na dobu neurčitou, je zcela bez poplatků. V případě produktů Partnerská půjčka, Půjčka pro jednotlivce a Novomanželská půjčka a Konsolidace zaplatíte 1% nebo 0,5% z předčasné splacené částky.

Reprezentativní příklad

Reprezentativní příklad splácení úvěru v celkové výši 120 000 Kč: Pevná zápůjční roční úroková sazba 6,89 %, RPSN 7,11, doba splácení 84 měsíců, měsíční splátka 1 805 Kč, celkem zaplatíte 151 620 Kč. Poplatek za sjednání a vedení úvěru 0 Kč. Pojištění není v RPSN zahrnuto. Doba splácení min. 12 max. 92 měsíců. Touto nabídkou nevzniká na poskytnutí úvěru právní nárok.


*Údaje mají informativní charakter. Přesné podmínky se žadatel dozví od poskytovatele půjčky, který Vás bude kontaktovat.

Reference

"Potřeboval jsem si sjednat půjčku na poměrně finančně náročnou opravu auta. Věděl jsem, že chci produkt nebankovní společnosti, ale zároveň jsem chtěl takový, který by mě nezruinoval svým úrokem a dalšími poplatky kolem půjčky. Cofidis půjčka v porovnání s jinými nebankovními půjčkami, které jsem zkoumal, měla přijatelný úrok a byla bez poplatků. Proto jsem se pro ni rozhodl a se svou volbou jsem i nyní spokojený. Vše je bez problémů."

Ondřej, Brno, 44 let

Hodnocení: 5/5

Chci si půjčit

Máte dotaz nebo vlastní zkušenost? Podělte se o ni v komentářech.

O společnosti COFIDIS s.r.o.

COFIDIS s.r.o.

Kontaktní informace

 • Bucharova 1423/6 158 00 Praha 5
 • E-mail: informace@cofidis.cz
 • Telefon: 810 700 810
 • Oficiální web společnosti: www.cofidis.cz
COFIDIS s.r.o., Bucharova 1423/6, 158 00 Praha 5

Cofidis je silnou a pružnou nebankovní finanční společností, která byla založená v roce 2004 a své sídlo má v Praze. Patří do mezinárodní finanční skupiny COFIDIS Participation. Společnost COFIDIS vznikla ve Francii už v roce 1982.

U nás se Cofidis specializuje na poskytování spotřebitelských úvěrů a nebankovních půjček. Společnost preferuje jednoduché a transparentní produkty a profesionalitu svých zaměstnanců.

Poskytuje kromě hotovostních půjček také účelové půjčky (partnerskou, novomanželskou, na auto, rekonstrukci a domácnost), ale také kartu Cofidis a nákupy na splátky.