Cofidis půjčka | Hyperfinance.cz

Výhody

  • Flexibilní nastavení půjčky
  • Online posouzení
  • Zdarma zasílání měsíčních výpisů
  • Sjednání a vedení úvěru zdarma
  • Klientská zóna
  • Možnost pojištění úvěru
  • Opakované čerpání v rámci jedné smlouvy

Cofidis půjčky 

Cofidis půjčka představuje finanční produkt nabízející peníze na různé účely. Konkrétně jde o částku 10 000 až 1 000 000 Kč, kterou můžete čerpat dle své potřeby.

Cofidis půjčka je určená lidem se stálým a prokazatelným příjmem a těm, kteří nemají záznam v registru dlužníků. Cofidis totiž podporuje zodpovědné úvěrování. Cofidis půjčku lze sjednat snadno a rychle prostřednictvím internetu a můžete o ni žádat samostatně či se spoludlužníkem.

Cofidis poskytuje klientům možnost revolvingu, což znamená opětovné půjčení bez vyřizování jakýchkoliv smluv. Funguje to tak, že s každou splacenou měsíční splátkou roste částka, kterou si opětovně od společnosti můžete půjčit.Časté otázky

Kdo si může sjednat půjčku?

Cofidis půjčku si může sjednat každý, kdo splní požadované podmínky - plnoletost, občanství ČR alebo SR (s trvalým pobytem v České republice), doložení příjmu (i z důchodu či mateřských dávek), žádný negativní záznam v registru dlužníků a bankovní účet.

Kdy mi přijdou peníze?

Po ukončeném posouzení a schválení půjčky Vám budou peníze odeslány na bankovní účet do 24 hodin.

Je nutné, aby ve smlouvě byl(a) uveden(a) můj parner/ka?

Nemusíte ji/ho uvádět. Budete-li ve smlouvě, zohlední to poskytovatel při vyhodnocování žádosti.

Za jakých podmínek je možné splatit půjčku předčasně?

Kdykoliv můžete zaplatit vyšší splátku nebo půjčku splatit předčasně. Předčasné splacení u revolvingových úvěrů, tj. u úvěrů sjednaných na dobu neurčitou, je zcela bez poplatků. V případě produktů Partnerská půjčka, Půjčka pro jednotlivce a Novomanželská půjčka a Konsolidace zaplatíte 1% nebo 0,5% z předčasné splacené částky.


Reprezentativní příklad

Reprezentativní příklad splácení úvěru v celkové výši 200 000 Kč: pevná zápůjční roční úroková sazba: 11,10 %, doba splácení 48 měsíců, měsíční splátka 5 179 Kč, RPSN 11,68, celková částka splatná spotřebitelem 248 592 Kč, poplatek za sjednání a vedení úvěru 0 Kč, žádné další poplatky nejsou účtovány. Pojištění není povinné a platby na pojistné nejsou v RPSN zahrnuty. Touto nabídkou nevzniká na poskytnutí úvěru právní nárok.


*Údaje mají informativní charakter. Přesné podmínky se žadatel dozví od poskytovatele půjčky, který Vás bude kontaktovat.

O společnosti COFIDIS s.r.o.

COFIDIS s.r.o.

Cofidis je silnou a pružnou nebankovní finanční společností, která byla založená v roce 2004 a své sídlo má v Praze. Patří do mezinárodní finanční skupiny COFIDIS Participation. Společnost COFIDIS vznikla ve Francii už v roce 1982.

U nás se Cofidis specializuje na poskytování spotřebitelských úvěrů a nebankovních půjček. Společnost preferuje jednoduché a transparentní produkty a profesionalitu svých zaměstnanců.

Poskytuje kromě hotovostních půjček také účelové půjčky (partnerskou, novomanželskou, na auto, rekonstrukci a domácnost), ale také kartu Cofidis a nákupy na splátky.

Více informací