800 115 555

Výhody

 • Bezúčelová půjčka
 • Zákaznická linka
 • Online vyřízení
 • Politika zodpovědného půjčování
 • Dokonalá transparentnost
 • Žádné skryté poplatky
 • Doba splatnosti 30 dnů s možností prodloužení
 • Peníze zasílány přímo na účet

Zaplo půjčka

U společnosti Zaplo si může zákazník navolit úvěr od 1 000 Kč až do 20 000 Kč. Doba splatnosti dosahuje maxima 30 dnů.  Výhodou, kterou Zaplo nabízí, je první úvěr zcela zdarma a bez navýšení. To znamená, že pokud si půjčíte na nenadálý výdaj 4 500 Kč, stejnou sumu také vrátíte. Lze si požádat i o prodloužení splatnosti. Společnost Zaplo poskytuje i půjčku přes SMS. Veškeré transakce jsou transparentní, nikde na zákazníka nečekají skryté poplatky. 

Společnost Zaplo.cz má pevnou politiku zodpovědného půjčování. Při žádosti vyhledává aktivně úroveň bonity žadatele. Zamítá zákazníky, kteří mají smluvně podvázaný dluh u jiného poskytovatele. Zaplo.cz půjčka není určena k obchodování s dluhy, ale ke skutečné pomoci při nenadálé potřebě vykrýt svízelnou finanční situaci.

Časté otázky

Je první půjčka u Zaplo zadarmo?

Ano, při první žádosti žadatel nesplatí více, než kolik si půjčil. Samozřejmě za předpokladu, že zapůjčené v řádném termínu splatí.

Pokud je předchozí úvěr v pořádku splacený, mohu si zažádat o další?

Ano, dobré účty dělají dobré přátelé. Pokud splacení proběhlo bez nesnází, je možné si u společnosti Zaplo bez váhání zřídit nový úvěr. Opakovaná půjčka u Zaplo je až do výše 20 000 Kč.

Co když mám negativní platební profil?

Není nutné hned věšet hlavu. Negativní platební profil snižuje možnost získání úvěru, ale nutně ho nevylučuje. Všechny žádosti řeší společnost Zaplo individuálně, negativní platební profil tedy nemusí vést k zamítnutí.

Jak dlouho budu čekat na schválení či zamítnutí žádosti?

Několik minut po úspěšném dokončení žádosti je zákazník informován o výsledku.

Dnes si požádalo o půjčku již 87 klientů. Neváhejte a přidejte se k nim i Vy!

Chci si půjčit

Tabulka splátek

Výše půjčky 5 000 Kč * 5 000 Kč 12 000 Kč
Počet splátek 1 1 1
Počet dní splácení 15 15 20
Roční úrok 0 % 413,67 % 346,75 %
Poplatek za vyřízení 0 Kč 850 Kč 2 280 Kč
RPSN 0 % 4 462,4 % 2 291,8 %
Celková částka na zaplacení 5 000 Kč 5 850 Kč 14 280 Kč
Dátum splatnosti 15. 10. 2015 15. 10. 2015 20. 10. 2015

*Platí pouze při půjčka u nového klienta.
** Údaje mají pouze informativní charakter. Přesné podmínky se žadatel dozví po schválení půjčky.

1. krok

Žádost o Zaplo půjčku je zcela jednoduchá a zabere méně jak minutu. Ve formuláři nezávazné žádosti vyplníte jméno, příjmení, rodné číslo, číslo občanského průkazu, telefon a email. Dále pak svou adresu, tedy město, ulici, číslo domu a PSČ. Nezapomeňte zaškrtnout souhlas se zpracováním osobních údajů.

Pokud jste vyplnili správně všechny údaje, objeví se po kliknutí na tlačítko „Odeslat žádost“ potvrzení o úspěšném odeslání Vaší žádosti. 

2. krok

Pokud bude Vaše žádost schválena, budete vyzvání k převedení 1 Kč ze svého účtu na účet společnosti kvůli identifikaci. Po dokončení této transakce posílá společnost obratem Vámi žádanou částku na Vás bankovní účet. 

Naši zákazníci říkají

"Byly jsme s kamarádkou na nákupech, prochodily jsme kde co. Když už jsme se vracely, padly mi do oka nádherné boty. Skutečně nádherné, přepychové. Podívala jsem se do peněženky, moc toho v ní nezůstalo. Jen karta do bankomatu. Věděla jsem, že doma mám dostatečný obnos, ale co když mi ty boty mezitím někdo vyfoukne? SMS půjčka od Zaplo to vyřešila, druhý den v nových botách jsem vyrazila do banky a úvěr hned splatila."

Marie, Praha, 23 let

Hodnocení: 5/5

Chci si půjčit

Máte dotaz nebo vlastní zkušenost? Podělte se o ni v komentářech.

O společnosti Zaplo Finance s.r.o.

Zaplo Finance s.r.o.

Kontaktní informace

 • Jankovcova 1037/49 170 00 – Praha 7
 • E-mail: info@zaplo.cz
 • Telefon: 225 852 311
 • Oficiální web společnosti: www.zaplo.cz
Zaplo Finance s.r.o., Jankovcova 1037/49, 170 00 – Praha 7

Známá nebankovní společnost Zaplo je 4finance Group, jedné z největších mezinárodních firem, které se specializují na unikátní druhy úvěrů – mikropůjčky. Tyto mikropůjčky jsou vhodné zejména pro žadatele, kteří potřebují pár stovek či tisícovek například před výplatou. Zaplo mikropůjčku sjednáte pěkně z pohodlí svého domova bez zbytečného papírování a formalit.

Společnost Zaplo nabízí první půjčku zdarma a pravidelně poskytuje zajímavé slevy na půjčky a úroky. Půjčku navíc můžete uhradit před plánovanou dobou splatnosti zcela bez poplatku. V případě komplikací zde navíc existuje možnost prodloužení splátek o 7, 14, nebo 30 dnů.