Zaplo půjčka online | Hyperfinance.cz

Výhody

  • Bezúčelová půjčka
  • Zákaznická linka
  • Online vyřízení
  • Politika zodpovědného půjčování
  • Dokonalá transparentnost
  • Žádné skryté poplatky
  • Doba splatnosti 30 dnů s možností prodloužení
  • Peníze zasílány přímo na účet

Zaplo půjčka

U společnosti Zaplo si může zákazník navolit úvěr od 1 000 Kč až do 30 000 Kč. Doba splatnosti dosahuje maxima 30 dnů.  Výhodou, kterou Zaplo nabízí, je první úvěr zcela zdarma a bez navýšení. To znamená, že pokud si půjčíte na nenadálý výdaj 4 500 Kč, stejnou sumu také vrátíte. Lze si požádat i o prodloužení splatnosti. Společnost Zaplo poskytuje i půjčku přes SMS. Veškeré transakce jsou transparentní, nikde na zákazníka nečekají skryté poplatky. 

Společnost Zaplo.cz má pevnou politiku zodpovědného půjčování. Při žádosti vyhledává aktivně úroveň bonity žadatele. Zamítá zákazníky, kteří mají smluvně podvázaný dluh u jiného poskytovatele. Zaplo.cz půjčka není určena k obchodování s dluhy, ale ke skutečné pomoci při nenadálé potřebě vykrýt svízelnou finanční situaci.


Časté otázky

Je první půjčka u Zaplo zadarmo?

Ano, při první žádosti žadatel nesplatí více, než kolik si půjčil. Samozřejmě za předpokladu, že zapůjčené peníze v řádném termínu splatí.

Pokud je předchozí úvěr v pořádku splacený, mohu si zažádat o další?

Ano, dobré účty dělají dobré přátelé. Pokud splacení proběhlo bez nesnází, je možné si u společnosti Zaplo bez váhání zřídit nový úvěr. Opakovaná půjčka u Zaplo je až do výše 30 000 Kč.

Jak dlouho budu čekat na schválení či zamítnutí žádosti?

Několik minut po úspěšném dokončení žádosti je zákazník informován o výsledku.


Dnes si požádalo o půjčku již 87 klientů.Neváhejte a přidejte se k nim i Vy!

Chci si půjčit

Reprezentativní příklad

Příklad na první půjčku: 5 000 Kč na dobu splatnosti 30 dní, pevná roční úroková sazba 0 %, RPSN 0 %, výše splátky 5 000 Kč. Celková částka splatná je 5 000 Kč. Při uzavření smlouvy je klientem zasílána 0,01 Kč pro identifikaci. Příklad opakované půjčky: Půjčka 7 000 Kč na 30 dní: roční úroková sazba 279,83 %, RPSN 1141,2 %, výše splátky 8 610 Kč. Celková částka splatná spotřebitelem je 8 610 Kč a celkové náklady spotřebitelského úvěru jsou 1 610 Kč.


*Údaje mají informativní charakter. Přesné podmínky se žadatel dozví od poskytovatele půjčky, který Vás bude kontaktovat.

O společnosti Zaplo Finance s.r.o.

Zaplo Finance s.r.o.

Známá nebankovní společnost Zaplo je 4finance Group, jedné z největších mezinárodních firem, které se specializují na unikátní druhy úvěrů – mikropůjčky. Tyto mikropůjčky jsou vhodné zejména pro žadatele, kteří potřebují pár stovek či tisícovek například před výplatou. Zaplo mikropůjčku sjednáte pěkně z pohodlí svého domova bez zbytečného papírování a formalit.

Společnost Zaplo nabízí první půjčku zdarma a pravidelně poskytuje zajímavé slevy na půjčky a úroky. Půjčku navíc můžete uhradit před plánovanou dobou splatnosti zcela bez poplatku. V případě komplikací zde navíc existuje možnost prodloužení splátek o 7, 14, nebo 30 dnů.

Více informací