Equa bank refinancování půjčky - RePůjčka | Hyperfinance.cz

Výhody

  • Možnost online sjednání
  • Schválení online žádosti do 1 minuty
  • Půjčka bez poplatků
  • Předčasné splacení a mimořádné splátky jsou zdarma
  • Výši splátek si můžete nastavit dle aktuálních potřeb

O RePůjčce od Equa bank

RePůjčka od Equa bank umožňuje převést a refinancovat stávající úvěr vedený u jiné společnosti k Equa bank. Účelem refinancování úvěru jsou výhodnější podmínky, díky nimž můžete svoje splátky snížit až o 50 %. Equa bank nabízí klientům nejen možnost ušetřit, ale také možnost získat peníze navíc. Refinancovanou půjčku můžete za stejně výhodných podmínek navýšit až o 500 000 Kč. Klienti mohou refinancovat několik úvěrů, přičemž pro zlevnění každé půjčky je každá z nich refinancována zvlášť.

Časté otázky

Co když budu chtít získat peníze navíc nebo prodloužit dobu splácení?

Parametry RePůjčky si nastavujete sami. Můžete získat peníze navíc i změnit dobu splácení.

Mohu o RePůjčku požádat, když nejsem občan ČR?

RePůjčka není určena jen občanům ČR, zažádat o ni mohou i cizinci. Převáděný úvěr však musí poskytnut některým z finančních institucí v ČR.

Jak zjistím, kolik ušetřím?

Kolik s RePůjčkou ušetříte, si můžete vypočítat v kalkulátoru na stránkách poskytovatele.

Reprezentativní příklad

Výše půjčky 225 000 Kč na 96 měsíců při měsíční splátce 2 946 Kč, pevná úroková sazba 5,9 % p.a. a RPSN 6,06 %. Celková částka splatná spotřebitelem 282 816 Kč.


*Údaje mají informativní charakter. Přesné podmínky se žadatel dozví od poskytovatele půjčky, který Vás bude kontaktovat.

Reference

"Před pár lety jsem si vzala spotřebitelský úvěr, kterým jsem financovala koupi elektrospotřebičů do svého bytu. Vysoké měsíční splátky mě však finančně vyčerpávaly, a tak jsem se rozhodla ohlédnout se po výhodnější nabídce. Nakonec jsem díky online srovnávači narazila na RePůjčku od Equa bank. Nyní platím o třetinu menší splátky."

Monika, 40 let

Hodnocení: 5/5

Porovnat nabídky

O společnosti Equa bank a.s.

Equa bank a.s.

Kontaktní informace

  • Karolinská 661/4 Praha 8
  • E-mail: klientske.centrum@equabank.cz
  • Telefon: 222 010 222
  • Oficiální web společnosti: www.equabank.cz
Equa bank a.s., Karolinská 661/4, Praha 8

Equa bank patří mezi mladé a perspektivní bankovní instituce. Na český trh, na kterém působí od roku 2011, poskytuje jednoduché, srozumitelné a transparentní služby. Zabývá se osobním i firemním bankovnictvím a klientům nabízí komplexní nabídku finančních produktů a služeb. Equa bank se vám postará o běžný i spořicí účet s vedením zdarma, poskytne vám vícesměnové platební karty, hypotéku, termínované vklady, spotřebitelské půjčky, pojištění a podnikatelské úvěry.

Více informací