VITACREDIT konsolidace půjček | Hyperfinance.cz

Výhody

  • Splácení jedné půjčky místo mnoha
  • Spojit lze různé druhy úvěrů
  • Nižší měsíční splátka
  • Online žádost
  • Pro zaměstnance i podnikatele

Konsolidace úvěrů VITACREDIT

Konsolidace úvěrů je spojení všech závazků různých druhů (půjčky, úvěry z kreditních karet, kontokorenty apod.) do jednoho úvěru. Společnost VITACREDIT s.r.o. je poskytovatelem konsolidace úvěrů zajištěných nemovitostí, díky níž se můžete zbavit více závazků roztroušených u mnoha institucí a sjednotit je pod jednu střechu. Získáte tak nejen větší kontrolu nad svými závazky, ale hlavně si snížíte měsíční splátku. Doba splácení konsolidované půjčky se pohybuje od 12 do 240 let. Půjčit si lze od 50 000 Kč. Horní hranice úvěru není omezená, závisí však na kvalitě zastavované nemovitosti. 

Časté otázky

Je možné si posunout datum splátky?

Je to možné. Posunutí data splátky však podléhá individuální domluvě. Pro posunutí termínu je třeba kontaktovat zákaznickou linku VITACREDIT.

Lze úvěr navýšit i v jeho průběhu?

Ano. V případě, že to dovolí okolnosti, lze konsolidovaný úvěr navýšit i v průběhu jeho splácení.

Je možné měnit výši měsíční splátky?

I toto je možné. VITACREDIT zpravidla žádostem o změnu vyhovuje. Splátku lze navýšit i snížit.

Reprezentativní příklad

Produkt Úvěr ručený nemovitostí na konsolidaci, řešení exekucí a dražeb při výši úvěru 2 000 000 Kč a splatnosti 240 měsíců (20 let): úroková sazba 16,0 % p. a., měsíční splátka 26 500 Kč, poplatek za uzavření smlouvy 240 000 Kč, RPSN 19,0 %, za předpokladu, že úvěr je zcela vyplacen dva dny po podpisu smlouvy o úvěru, celková částka k úhradě by činila 6 600 000 Kč vč. úroků a poplatku za uzavření smlouvy.


*Údaje mají informativní charakter. Přesné podmínky se žadatel dozví od poskytovatele půjčky, který Vás bude kontaktovat.

O společnosti VITACREDIT s.r.o.

VITACREDIT s.r.o.

VITACREDIT s.r.o. je česká společnost s celorepublikovou působností. Poskytuje spotřebitelské úvěry pro zaměstnance, osoby samostatně výdělečně činné i pro firemní klientelu. Společnost funguje od roku 2010 a sídlo má v Olomouci.