Výhody

  • Flexibilní nastavení částky i doby splatnosti
  • Rychlé online vyřízení půjčky (do 48 hodin)
  • Není nutné podepisovat směnku
  • Žádné skryté poplatky předem
  • Možnost předčasného splacení bez sankcí

Pronto půjčka

Pronto půjčka je nebankovní produkt, který je možné si sjednat v částce od 10 000 do 100 000 Kč na libovolné účely. Doba splatnosti je 12 až 48 měsíců. Půjčku si lze uzpůsobit tak, aby měla pouze nízkou měsíční splátku, jež nebude nadměrnou zátěží pro rodinný rozpočet.

Pronto půjčka se pojí i s dalšími výhodami. Patří mezi ně rychlé sjednání (do 48 hodin vám je půjčka k dispozici), měsíční splátky, možnost předčasného splacení bez sankcí, schválení půjčky bez nutnosti ručitele, transparentnost a pohodlnost. Nebudete muset chodit kvůli sjednání půjčky do banky.

Časté otázky

Kolik si můžu půjčit u společnosti Pronto Credit a na jak dlouhou dobu?

Společnost poskytuje půjčky v rozmezí od 10 000 do 100 000 Kč. Doba splatnosti je 12 až 48 měsíců. Záleží na tom, jakou měsíční splátku chcete mít.

Jaké jsou podmínky pro získání Pronto půjčky?

Podmínky pro získání Pronto půjčky jsou: občanství ČR, trvalý pobyt na území ČR, věk od 20 do 70 let, prokazatelné zaměstnání či OSVČ s pravidelným a dostatečným příjmem, vlastní bankovní účet, email a mobilní telefon. Proti žadateli nesmí být zároveň vedeno exekuční řízení ani nesmí být podán návrh na zahájení insolvenčního řízení.

Jaké dokumenty se předkládají při vyřizování Pronto půjčky

Při sjednávání půjčky se předkládá občanský průkaz, druhý doklad totožnosti (řidičský průkaz, cestovní pas či rodný list), doklady k doložení příjmů, tzv. kontaktní doklad, např. SIPO, vyúčtování za elektřinu, služby, plyn, výpis z běžného účtu atd.

Kolik půjček u společnosti Pronto Credit můžu mít sjednaných?

Při řádném splácení si můžete zažádat o další půjčku. Vaše žádost bude znovu posouzena.

Jaké jsou poplatky za půjčku?

Úroky a poplatky se odvíjí od výběru částky a termínu splatnosti. Při nastavování půjčky získáte informace o výši úroku a poplatku za půjčku. Poplatky a úroky jsou rovnoměrně rozložené do měsíčních splátek. Neplatí se žádné poplatky předem.

Reprezentativní příklad

Reprezentativní příklad splácení Pronto půjčky při výši úvěru 30 000 Kč je výše splátky 1 995 Kč, počet splátek 24, RPSN 62,63 %. Celková částka k úhradě je 47 880 Kč. Možná doba splácení je 12 až 48 měsíců s maximálním RPSN 412%. Touto nabídkou nevzniká právní nárok na poskytnutí úvěru. Každá žádost o úvěr je posuzována individuálně dle bonity žadatele a může se od prezentované lišit.


*Údaje mají informativní charakter. Přesné podmínky se žadatel dozví od poskytovatele půjčky, který Vás bude kontaktovat.

Reference

"Několikrát za svůj život jsem si vzala půjčku, přičemž nikdy jsem se nezajímala, za jak dlouho mi bude poskytnutá. Samozřejmě nikdo rád dlouho nečeká, ale zase vyřízení během několika hodin jsem nikdy nevyžadovala. Proto jsem na internetu hledala finanční produkt, jenž by mi v této prekérní situaci pomohl. Našla jsem Pronto půjčku. Velmi mi pomohla."

Marta, Pardubice, 38 let

Hodnocení: 5/5

Chci si půjčit

Máte dotaz nebo vlastní zkušenost? Podělte se o ni v komentářech.

O společnosti PRONTO CREDIT s.r.o.

PRONTO CREDIT s.r.o.

Kontaktní informace

  • Rybná 716/24 110 00 Praha 1
  • E-mail: info@prontopujcka.cz
  • Telefon: +420 277 000 340
  • Oficiální web společnosti: www.prontopujcka.cz
PRONTO CREDIT s.r.o., Rybná 716/24, 110 00 Praha 1

Pronto Credit s.r.o.

PRONTO CREDIT s.r.o. je nebankovní společností, která se zaměřuje na poskytování spotřebitelských úvěrů poskytovaných přes internet. Má sídlo v Praze (Staré město). Spisová značka je vedená u Městského soudu v Praze. Společnost byla založená roku 2007 a oficiální stránky společnosti najděte na prontopujcka.cz.

Pronto půjčka - Online vyřízení

Hledáte-li nebankovní online půjčku v rozmezí od 10 000 do 100 000 Kč a Pronto půjčka vyhovuje i vašim dalším nárokům, můžete si nyní podat nezávaznou online žádost.