Vánoční půjčka

Přesně víte, co by vaše blízké potěšilo a chtěli byste jim pořídit dárek, po kterém tolik touží. Jenže zrovna před Vánoci vám na vytoužené dárky nezbývají peníze? Potřebovali byste tuhle situaci rychle řešit, abyste stihli včas pořídit dárky pro celou rodinu a pro své přátele? Řešení už jste našli – je jím Vánoční půjčka.

Proč je Vánoční půjčka vhodná právě pro vás? Protože pokud jste plnoletí a máte stálý příjem, můžete díky online Vánoční půjčce získat peníze na vysněné vánoční dárky téměř okamžitě. Stačí o ně zažádat z pohodlí domova – prostřednictvím tohoto formuláře, a peníze vám přistanou na účtu během několika minut, nejpozději následující pracovní den.

Vzhledem k tomu, že je tu předvánoční čas plný velkých slev, dobré nálady a pocitu sounáležitosti, je i Vánoční půjčka naladěna předvánočně. Nabízí totiž zvýhodněné podmínky, nízký úrok, vysokou pravděpodobnost schválení a možnost dohodnout splátkový kalendář podle vašich potřeb.

Pokud o Vánoční půjčku zažádáte ještě dnes, můžete už zítra objednat a zaplatit všechny dárky, které chcete pod stromeček dát. Navíc nemusíte pro peníze nikam chodit. Vše se obejde bez zbytečného papírování, stačí vyplnit online formulář, počkat, až se ozve zástupce poskytovatele a provede vás dokončením žádosti o půjčku a následným uzavřením smlouvy.

Brzy poté obdržíte peníze na svůj účet a hned nato s nimi budete moci platit. Účel použití peněz není nijak stanoven, vše je pouze na vašem rozhodnutí a na vašich potřebách. Díky Vánoční půjčce můžete snadno a rychle zařídit šťastné a veselé Vánoce všem svým blízkým. Následné splácení bude probíhat podle dohodnutého splátkového kalendáře. Pokud by se vyskytly potíže se splácením, lze dohodnout individuální řešení situace.

Výhody

  • Bezúčelová půjčka
  • Okamžité zpracování
  • Půjčka na míru
  • Vysoká schvalovatelnost
  • Pohodlné sjednání

Časté otázky

Je vyřízení Vánoční půjčky opravdu možné kompletně z domova?

Ano, je to možné. Vánoční půjčka je poskytovaná online, což znamená, že i její vyřízení je komplet online procesem. Stačí mít připraveny své osobní údaje, své doklady a také výpisy z účtu nebo výplatní pásky, kterými prokážete trvalý příjem. Vyplníte formulář s žádostí, pak jen nafotíte doklady a výpisy nebo výplatnice, nahrajete je podle návodu, který vám dodá zástupce poskytovatele – a je hotovo.

Co když nepoužiju celou Vánoční půjčku na nákup dárků?

To ničemu nevadí. Vánoční půjčka je nabízena jako řešení nepříznivé finanční situace před Vánoci. A jestli vaše situace vyžaduje řešení třeba v podobě doplatku na energie, je to v pořádku. Vánoční půjčka vám totiž dodá neúčelové peníze, které můžete použít přesně tak, jak potřebujete právě vy. Využití peněz nebudete muset nikomu dokládat.

Když nebudu mít možnost splatit půjčku včas, co bude následovat?

Pokud zjistíte, že nemůžete dodržet tempo splácení, na kterém jste se s poskytovatelem dohodli, neprodleně jej kontaktujte a situaci mu popište. Poté spolu dohodnete náhradní řešení v podobě odložení splátek nebo jejich snížení a rozložení do delšího období. Oba typy řešení s sebou samozřejmě nesou dodatečné poplatky.

Dnes si požádalo o půjčku již 87 klientů. Neváhejte a přidejte se k nim i Vy!

Chci si půjčit

Reprezentativní příklad jednoho z poskytovatelů

Výška úvěru 150 000 Kč, výška měsíční splátky 2 499 Kč, počet splátek 84, doba splatnosti 84 měsíců, pevná úroková sazba 10,24% p.a., RPSN 10,7%, poplatky za sjednání a vedení půjčky: 0 Kč, poplatky za mimořádné splátky: 0 Kč. Celková částka splatná spotřebitelem 209 916 Kč. Pojištění není povinné. Platby na pojistné v RPSN nejsou zahrnuty.


* Údaje mají informativní charakter. Přesné podmínky se žadatel dozví od poskytovatele půjčky, který Vás bude kontaktovat.