Vitacredit půjčka - Americká hypotéka | Hyperfinance.cz

Výhody

  • Výše úvěru do 50% dané nemovitosti
  • Vyplácení z exekucí a nedobrovolných dražeb
  • Bezúčelová půjčka s výhodným úrokem

Vitacredit půjčka

Úvěr TOP

Vitacredit úvěr TOP je ručen nemovitostí v osobním vlastnictví nebo nemovitostí ve vlastnictví třetí osoby. Třetí osoba představuje záruku další osoby za žadatele, že bude svůj závazek splácet. Půjčku lze rozložit až do 240, takže jde o dlouhodobý úvěr s možností minimalizace pravidelných plateb. 

Dnes si požádalo o půjčku již 87 klientů.Neváhejte a přidejte se k nim i Vy!

Chci si půjčit

Časté otázky

Je pro získání půjčky potřeba nemovitost?

Ano, ale nemusí být přímo žadatele. Můžete ručit svou nemovitostí, nebo i nemovitostí cizí.

Kolik si mohu půjčit?

Výše úvěru je maximálně 50 % z hodnoty nemovitosti.

Jak je to s exekucí na barák, který chci dát jako zástavu?

I v takovém případě lze půjčku poskytnout a vyplatit z ní exekuce.

Vitacredit půjčka je vlastně takovou americkou hypotékou, že?

Ano, jde o neúčelový úvěr ručený nemovitostí, neboli o takzvanou americkou hypotéku.

Jaké doklady potřebuji?

Občanský průkaz a potvrzení o příjmu za poslední 3 měsíce, u OSVČ daňové přiznání.

Reprezentativní příklad

Produkt Úvěr od Vitacredit ručený nemovitostí TOP při výši úvěru 500 000 Kč a splatnosti 240 měsíců (20 let): pevná úroková sazba 4,9 % p. a., měsíční splátka 3 272 Kč, poplatek za uzavření smlouvy 20 000 Kč, RPSN 5,5 %, celková částka k úhradě by činila 805 280 Kč vč. úroků a poplatku za uzavření smlouvy.


*Údaje mají informativní charakter. Přesné podmínky se žadatel dozví od poskytovatele půjčky, který Vás bude kontaktovat.

1. krok

Vitacredit nabízí půjčky ve výši od 50 000 Kč do 3 000 000 Kč se splatností 12 – 180 měsíců (1 rok – 15 let). Nezávazná žádost se skládá z jednoho formuláře. V něm nejdříve zvolte výši úvěru, dále vyplňte své osobní údaje (jméno, příjmení, mobil a e-mail), dále adresu (město, ulici a číslo domu).

Dále zatrhněte, že jste majitelem nemovitosti, se kterou můžete ručit a stejně tak nezapomeňte zatrhnout „Souhlas se zpracováním osobních údajů“ a klikněte na zelené tlačítko „Odeslat žádost“. 

2. krok

Je-li všechno správně vyplněno, systém Vám oznámí úspěšné odeslání nezávazné žádosti a upozorní Vás na nutnost dostupnosti na mobilním telefonu. Pokud tyto podmínky splníte, schválení žádosti nic nebrání. 

O společnosti VITACREDIT s.r.o.

VITACREDIT s.r.o.

Kontaktní informace

  • Selské nám. 9/43, Chválkovice 779 00 Olomouc
  • E-mail: info@vitacredit.cz
  • Telefon: 800 81 82 83
  • Oficiální web společnosti: www.vitacredit.cz
VITACREDIT s.r.o. , Selské nám. 9/43, Chválkovice , 779 00 Olomouc

Vitacredit nabízí takzvanou americkou hypotéku, tedy bezúčelný úvěr ručený nemovitostí. Peníze tak můžete využít na cokoliv a maximální výše půjčky je 50 % z hodnoty nemovitosti. Minimální výše je 50 000 Kč.

Pro získání půjčky je třeba pouze občanský průkaz a potvrzení příjmů za poslední 3 měsíce, nebo poslední daňové přiznání u OSVČ. Splácení probíhá v pravidelných měsíčních splátkách po dobu 12 až 240 měsíců a úvěr tedy poskytuje dostatek času pro uhrazení i vyšších částek. Vyřízení úvěru je snadné a rychlé – stačí vyplnit online žádost a úvěrový specialista společnosti vás sám kontaktuje pro vyřešení zbývajících náležitostí.

Více informací