Vitacredit půjčka - Americká hypotéka | Hyperfinance.cz

Výhody

  • Výše úvěru do 50% dané nemovitosti
  • Vyplácení z exekucí a nedobrovolných dražeb
  • Bezúčelová půjčka s výhodným úrokem

Vitacredit půjčka

Úvěr TOP

Vitacredit úvěr TOP je ručen nemovitostí v osobním vlastnictví nebo nemovitostí ve vlastnictví třetí osoby. Třetí osoba představuje záruku další osoby za žadatele, že bude svůj závazek splácet. Půjčku lze rozložit až do 240, takže jde o dlouhodobý úvěr s možností minimalizace pravidelných plateb. 

Dnes si požádalo o půjčku již 87 klientů.Neváhejte a přidejte se k nim i Vy!

Chci si půjčit

Časté otázky

Je pro získání půjčky potřeba nemovitost?

Ano, ale nemusí být přímo žadatele. Můžete ručit svou nemovitostí, nebo i nemovitostí cizí.

Kolik si mohu půjčit?

Výše úvěru je maximálně 50 % z hodnoty nemovitosti.

Jak je to s exekucí na barák, který chci dát jako zástavu?

I v takovém případě lze půjčku poskytnout a vyplatit z ní exekuce.

Vitacredit půjčka je vlastně takovou americkou hypotékou, že?

Ano, jde o neúčelový úvěr ručený nemovitostí, neboli o takzvanou americkou hypotéku.

Jaké doklady potřebuji?

Občanský průkaz a potvrzení o příjmu za poslední 3 měsíce, u OSVČ daňové přiznání.

Reprezentativní příklad

Produkt Úvěr od Vitacredit ručený nemovitostí TOP při výši úvěru 500 000 Kč a splatnosti 240 měsíců (20 let): pevná úroková sazba 4,9 % p. a., měsíční splátka 3 272 Kč, poplatek za uzavření smlouvy 20 000 Kč, RPSN 5,5 %, celková částka k úhradě by činila 805 280 Kč vč. úroků a poplatku za uzavření smlouvy.


*Údaje mají informativní charakter. Přesné podmínky se žadatel dozví od poskytovatele půjčky, který Vás bude kontaktovat.

1. krok

Vitacredit nabízí půjčky ve výši od 50 000 Kč do 3 000 000 Kč se splatností 12 – 180 měsíců (1 rok – 15 let). Nezávazná žádost se skládá z jednoho formuláře. V něm nejdříve zvolte výši úvěru, dále vyplňte své osobní údaje (jméno, příjmení, mobil a e-mail), dále adresu (město, ulici a číslo domu).

Dále zatrhněte, že jste majitelem nemovitosti, se kterou můžete ručit a stejně tak nezapomeňte zatrhnout „Souhlas se zpracováním osobních údajů“ a klikněte na zelené tlačítko „Odeslat žádost“. 

2. krok

Je-li všechno správně vyplněno, systém Vám oznámí úspěšné odeslání nezávazné žádosti a upozorní Vás na nutnost dostupnosti na mobilním telefonu. Pokud tyto podmínky splníte, schválení žádosti nic nebrání. 

Reference

"Příliš vysoké měsíční výdaje mě docela zasáhly, až jsem se skoro zhroutila. Když jsem to povídala kamarádce, tak mi poradila, že existují firmy, které mi půjčku mezi výplatami vyplatí a já to budu splácet jako obyčejnou půjčku. Poptala jsem se na internetu a většina lidí měla nejlepší zkušenosti s Vitacreditem. Bála jsem se, že už bude pozdě, ale Vitacredit to vyřešil strašně rychle. Vděčím jim za to, že jsem nepřišla o střechu nad hlavou."

Anna, Rychnov nad Kněžnou

Hodnocení: 5/5

Chci si půjčit

O společnosti VITACREDIT s.r.o.

VITACREDIT s.r.o.

Kontaktní informace

  • Selské nám. 9/43, Chválkovice 779 00 Olomouc
  • E-mail: info@vitacredit.cz
  • Telefon: 800 81 82 83
  • Oficiální web společnosti: www.vitacredit.cz
VITACREDIT s.r.o. , Selské nám. 9/43, Chválkovice , 779 00 Olomouc

Vitacredit nabízí takzvanou americkou hypotéku, tedy bezúčelný úvěr ručený nemovitostí. Peníze tak můžete využít na cokoliv a maximální výše půjčky je 50 % z hodnoty nemovitosti. Minimální výše je 50 000 Kč.

Pro získání půjčky je třeba pouze občanský průkaz a potvrzení příjmů za poslední 3 měsíce, nebo poslední daňové přiznání u OSVČ. Splácení probíhá v pravidelných měsíčních splátkách po dobu 12 až 240 měsíců a úvěr tedy poskytuje dostatek času pro uhrazení i vyšších částek. Vyřízení úvěru je snadné a rychlé – stačí vyplnit online žádost a úvěrový specialista společnosti vás sám kontaktuje pro vyřešení zbývajících náležitostí.

Více informací