Creamfinance Czech, s.r.o.- kontakt | Hyperfinance.cz

Produkty společnosti

Crediton půjčka logo

Crediton půjčka

O společnosti

Společnost Creamfinance s.r.o. vznikla v roce 2011 jako součást mezinárodní skupiny Creamfinance, která vedle České republiky poskytuje úvěry i v Lotyšsku, Polsku, Dánsku, Španělsku, na Slovensku, či v Gruzii.  Nadnárodní společnost již získala řadu ocenění, své profesionální služby nabízí na bázi moderních technologií souvisejících s vysokou bezpečností a ochranou osobních údajů. Je také členem Asociace poskytovatelů nebankovních úvěrů. Creamfinance s.r.o. nabízí jedny z nejvíce flexibilních půjček na českém trhu, najdete je pod názvem CreditOn Rychlá půjčka a CreditOn Půjčka extra. Úvěry patří do skupiny krátkodobých a rychlých online finančních produktů. Pro klienty je vytvořen věrnostní program, u některých úvěrů si mohou sami určit dobu jejich trvání.

Více informací

Zásady společnosti

  • CreditOn Rychlá půjčka nabídne novým klientům 1 000 až 8 000 Kč se splatností 7 – 30 dní. Podmínkou získání je pouze plnoletost. Stálí klienti pak mohou získat až 20 000 Kč, pakliže své předchozí závazky u CreditOn řádně splatili. Částku lze nastavit s přesností na stokoruny, což znamená, že klient nebude platit za zbytečnou částku navíc. 
  • Peníze jsou k dispozici bez ručení nebo zastavení nemovitosti, lze je vyplatit i splatit převodem na účet nebo například poštovní poukázkou. Proces schvalování je velmi rychlý. V případě potíží se splácením lze splátky odložit nebo využít flexibility v nastavení data splacení.
  • CreditOn Půjčka extra je úvěrem v rozmezí 2 000 až 20 000 Kč, u kterého si klient může nastavit datum splatnosti tak, jaké nejvíce vyhovuje právě jemu. Splatnost může přesáhnout jeden měsíc, dobu trvání půjčky si totiž žadatel volí sám, podle svých možností splácet.
  • Půjčku extra lze splatit najednou nebo i postupně, a to dokonce i formou nepravidelných částek – při splácení rozloženém na delší období je případný přeplatek použit na úhradu jistiny, což sníží následující splátky a celkové náklady na úvěr.
  • Možnými způsoby splácení jsou poštovní poukázka, platební karta, PayU nebo samozřejmě převod z účtu. 
  • zodpovědné úvěrování
  • transparentnost a rychlé vyřízení žádostí
  • flexibilita nejen částky, ale zejména data splatnosti