mKonto účet od mBank

Výhody

icon

Založení a vedení účtu zdarma z pohodlí domova

icon

Intuitivní a přehledná mobilní aplikace

icon

Více než půl milionu zákazníků

icon

Běžný účet jednoduchý na ovládání

icon

Výběry ze všech bankomatů v ČR i zahraničí zdarma při výběru alespoň 1.500 Kč

icon

Trvalé příkazy i inkasa zdarma

icon

Okamžité platby v řádu vteřin

mKonto - účet od mBank

mKonto je osobní účet poskytovaný inovativní a moderní internetovou bankou - mBankou. Je pohodlný, jednoduchý, můžete si ho založit z pohodlí svého domova prostřednictvím online formuláře, a především díky němu ušetříte za mnohé poplatky, s výhodou využijete autorizaci plateb formou biometrického mKlíče (otisk prstu), konto snadno a pomocí biometrie ovládáte i přímo z mobilu. 

Zdarma je nabízeno vedení účtuběžné příchozí a odchozí platby v ČR i SEPA platby a výběry ze všech bankomatů v ČR i zahraničí zdarma při výběru alespoň 1 500 Kč. Za okamžité platby vyžaduje banka symbolický poplatek ve výši 1 Kč. Osobní účet mKonto je velmi pohodlný a snadno se ovládá. Dostanete k němu bezkontaktní platební kartu Visa Classic nebo MasterCard pro Vaše bezpečné platby v obchodech i na internetu. Platit lze i telefonem nebo hodinkami.

Podmínky a doklady:

icon

Trvalý pobyt v České republice

icon

Dva platné doklady totožnosti + výpis z bankovního účtu

Jak si založit účet?

1

Vyplníte online žádost, ve které si zvolíte spůsob založení účtu

2

Pro online založení účtu, budete potřebovat kopii dokladu totožnosti a kopii výpisu z účtu v jiné bance

3

Po zaslání (emailem) kopie dokladu totožnosti a výpisu z účtu zašlete verifikační platbu 1 Kč k ověření Vaší totožnosti

4

Váš účet bude aktivován a Vy ho již můžete používat

Často kladené otázky

Osobní účet u mBank je určený každé plnoleté fyzické osobě, která je způsobilá k právním úkonům a má platný průkaz totožnosti vydaný českým státním orgánem.

mKonto si můžete založit přes online internetovou žádost. Vyberete si v ní, jestli si založit osobní účet na obchodním místě mBank či si necháte smlouvu doručit kurýrem. Po podpisu smlouvy dojde k aktivaci Vašeho účtu. Založení osobního účtu může být také úplně online.

K osobnímu účtu je možné sjednat si několik pojištění - pojištění pravidelných měsíčních výdajů, cestovní pojištění či pojištění proti zneužití karty.

Peníze si můžete nechávat posílat na mKonto od zaměstnavatele, lze rovněž provádět bezhotovostní převody z jiné banky a máte také možnost vkladu přímo na pobočkách mBank, v nichž jsou instalovány vkladomaty. Stále je samozřejmě možný i vklad poštovní poukázkou.

Trvalý příkaz si sami nastavíte v internetovém bankovnictví. Vyberete si v menu „Platby“, zvolte „Trvalá platba“ a je to. Stačí ji pak jen nadefinovat (vypsat parametry) a potvrdit její založení.

Poskytovatel

mBank S.A., organizační složka

mBank S.A., organizační složka

mBank S.A., organizační složka
Pernerova 691/42,
186 00 Praha 8

mBank S.A., organizační složka,
Pernerova 691/42,
186 00 Praha 8